Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2010 o 19:21, cichy10 napisał:

> To 22 kwietnie o której godzinie będzie premiera zagubionych?
> I czy wiesz może o której będzie powtórka tego odcinka?
> pozdrawiam
Dokładniej to w niedzielę 25. A jeśli chodzi o godzinę to pewnie tak jak miało być 18.
czyli dwa odcinki o 22. Zresztą możesz sprawdzić na axn.pl, tam powinno być.:)

Dokładnie,tak jak mówisz.
Nie wiem skąd wziąłem ten 22.
Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już na AXN dwa premierowe odcinki były emitowane kilka razy, to mogę wysunąć pewną teorię o Juliet. Jeśli nie oglądaliście to nie czytajcie.

Juliet chciała powiedzieć Sawyerowi, że "udało się". Nie mam wątpliwości, że chodziło o wysadzenie bomby. Jednak myślę również, że kobieta wiedziała o alternatywnej rzeczywistości. Sądzę, że spotkało ją coś podobnego do tego, co doświadczył Desmond w 3 sezonie(w 4 też). Tzn. Desmond, po wybuchu bunkra, przeniósł się świadomością do innego czasu. Juliet była w bardzo podobnych okolicznościach więc mogła przenieść swoją świadomość do równoległej linii czasowej. Może o tym świadczyć to co powiedziała Jamesowi przed śmiercią. Było to mniej więcej tak: "Chodźmy na kawę! Każdy płaci za siebie". Być może w LAX spotkała Sawyera w kawiarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 14:35, Czarek-k napisał:

Skoro już na AXN dwa premierowe odcinki były emitowane kilka razy, to mogę wysunąć pewną
teorię o Juliet. Jeśli nie oglądaliście to nie czytajcie.

Juliet chciała powiedzieć Sawyerowi, że "udało się". Nie mam wątpliwości, że chodziło
o wysadzenie bomby. Jednak myślę również, że kobieta wiedziała o alternatywnej rzeczywistości.
Sądzę, że spotkało ją coś podobnego do tego, co doświadczył Desmond w 3 sezonie(w 4 też).
Tzn. Desmond, po wybuchu bunkra, przeniósł się świadomością do innego czasu. Juliet była
w bardzo podobnych okolicznościach więc mogła przenieść swoją świadomość do równoległej
linii czasowej. Może o tym świadczyć to co powiedziała Jamesowi przed śmiercią. Było
to mniej więcej tak: "Chodźmy na kawę! Każdy płaci za siebie". Być może w LAX spotkała
Sawyera w kawiarni?

Dosyć sensownie to brzmi, nie zdziwiłbym się gdybyś miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 17:21, Czempion9 napisał:

http://iitv.info/lost/
Na tej stronie możecie oglądać na bieżąco odcinki :P

Jeśli to ty publikujesz odcinki, to masz problem... Ale samo oglądanie nie jest przestępstwem. Ja jednak wole oglądać w telewizji z dobrą jakością. Mam w tedy więcej zabawy z oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 20:45, Czarek-k napisał:

> http://iitv.info/lost/
> Na tej stronie możecie oglądać na bieżąco odcinki :P
Jeśli to ty publikujesz odcinki, to masz problem... Ale samo oglądanie nie jest przestępstwem.
Ja jednak wole oglądać w telewizji z dobrą jakością. Mam w tedy więcej zabawy z oglądania.

Ja nie publikuje ;)
Jeśli jest ktoś niecierpliwy niech ogląda.
Ja również cenię sobie jakość filmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 08:38, conan8 napisał:

Kiedy są jakieś powtórki, bo oglądam sobie wczorajszy odcinek i nagle prądu zabrakło
:/

Jutro(wtorek) o 23:00 na AXN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 19:37, Ecko09 napisał:

Sezon 6 ma być ostatnim?

Tak. Ostatni odcinek ma mieć nazwę "The End". To bardzo oryginalne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem obejrzeć sobie wszystkie sezony od początku, począwszy od pierwszego. Te wakacje z pewnością będą emocjonujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 23:37, Nieznajomosc napisał:

6 lat... ogładałem to, a teraz koniec, koniec! - smutno mi ;(

Nie tylko tobie :/ Chyba długo poczekamy na taki świetny serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 23:37, Nieznajomosc napisał:

/.../


Hehe, też wczoraj obejrzałem ostatni odcinek (po raz kolejny, ale kogo to obchodzi) i w końcu zdecydowałem - zakończenie serialu było świetne. Co więcej - po raz kolejny o mało co się nie rozpłakałem, gdy

Spoiler

Hurley żegnał Jacka

. :p

Normalnie miazga, świetny serial. Nie mam teraz zbyt konkretnego następcy i przeszukuję internet w poszukiwaniu perełek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 12:34, Jackaloppe napisał:

Normalnie miazga, świetny serial. Nie mam teraz zbyt konkretnego następcy i przeszukuję
internet w poszukiwaniu perełek. :)

Możesz spróbować Fringe. Z Lostem łączy go tylko osoba J.J. Abramsa, niemniej polecam. Chociaż z ciekawości. Całkiem niezły następca Archiwum X.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to jedyny serial jaki był u mnie na równi z Lostami to Prison Break. Ale tylko sezony 1-3.
A Lostów jak dla mnie wszystkie sezony były dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować