Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

nie czytałem wszystkich postów w tym wątku , ale znając australijczyków mają oni bzika na punkcie "obcych" i wcale się nie zdziwię jeśli w całej tej tajemnicy z wyspą okaże się że chodzi o kosmitów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To se Losta poogladałem. Akurat wypadają mi treningi we wtorek i czwartek więc raczej nie będe śledził... a szkoda bo to co widziałem mnie zainsteresowało. Mówi sie trudno żyje sie dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:00, gloody napisał:

Rzeczywiście scenariusz jest trochę naiwny ale mi to nie przeszkadza :)



Może i trochę naiwny, chociaż tego nie zauważyłem :). Mimo to jest to najlepszy serial jaki oglądałem w życiu, równie dobry jest też serial "Rzym", również leciał na HBO, polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, kogo obchodzą błędy, skoro dobrze się ogląda? Jutro czwartek, jupii! Już nie mogę się doczekać. Mogliby to puścić w miejsce M Jak Miłość na dwójce. Ktoś to ogląda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:59, Blackgoat napisał:

Właśnie, kogo obchodzą błędy, skoro dobrze się ogląda? Jutro czwartek, jupii! Już nie mogę
się doczekać. Mogliby to puścić w miejsce M Jak Miłość na dwójce. Ktoś to ogląda?;)


Właśnie po co jakieś głupie M jak miłośc oglądać jeżeli jest Lost :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi. Ale nadal uważam, że "Lost" jest trochę przereklamowany. Zobaczycie. Za te dwa sezony wyjdzie z tego wielka kicha i fani oraz twórcy wzajemnie się na siebie wypną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 22:11, hans olo napisał:

Błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi. Ale nadal uważam, że "Lost" jest trochę przereklamowany.
Zobaczycie. Za te dwa sezony wyjdzie z tego wielka kicha i fani oraz twórcy wzajemnie się na
siebie wypną.

Może masz rację, kto wie jak ten serial ewoluuje. Jednak ja nadal bede wspominał pierwszy sezon, od którego wprost nie mogłem sie oderwać.

***MOżLIWY SPOILER***
Druga seria była nieco słabsza, jednak jestem ciekaw jak scenarzyści przedstawią w trzecim sezonie obcych, fabuła powinna się rozbic na dwie powiązane ze sobą historie. Obóz obcych i naszych rozbitków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 12:07, ariwederczi napisał:

Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać:

Scena z Sawyerem z odcinka 3x01:
-> http://uploadfile.putfile.com/videos/25522585564.avi

Krótka scena, w której nowa postać przemawia do Jacka:
-> http://www.youtube.com/watch?v=8pbQrF6Mqjg


Tego typu posty oznaczaj jako SPOILER, bo osoby które oglądaja obecnie drugi sezon, mogą sobie popsuc zabawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 13:08, mrlukas11 napisał:

Moim zdaniem LOST to najlepszy i najciekawszy serial jaki w moim życiu widziałem.

Jak niestety w wielu Tobie podobnych przypadkach jest to jedyny ciekawy serial jaki zapewne widziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dziś następny odcinek naszego ulubionego serialu :)
Niestety (może i nie :P) jestem większym fanem piłki nożnej więc Zagubieni się będą nagrywać na jutrzejszy seans :)
Wole nagrać zagubionych, niż jutro mieć mecz bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 16:49, Budyn napisał:

Czy ktoś moze mi powiedzieć, co robi w tym bunkrze ten Desmond? co on robi na wyspię. Nie mogę
doczekać do odcinku, musze już wiedzieć :D

forum.gwrota.com/index.php?showtopic=3946
Jest tam trochę informacji. Dałem linka, bo dzięki temu nikt nie musi uważać na spoilery - kto zechce to wejdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 12:24, boogie85 napisał:

Tego typu posty oznaczaj jako SPOILER, bo osoby które oglądaja obecnie drugi sezon, mogą sobie
popsuc zabawe!

Napisałem, z którego odcinka pochodzą sceny, więc przy odrobinie czytania ze zrozumieniem nikt sobie zabawy nie popsuje. ;)

A jeśli chodzi o dzisiejsze dwa odcinki w TVP, to pierwszy jest klimatyczny, drugi zaś lajtowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować