Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2006 o 22:21, MastAlol napisał:

Spoczko odcinki ;] Do następnego tygodnia :)

To skandal!:) Powinno być 3 razy w tygodniu. Sawyer rulezz!

Ale jak dla mnię, to trochę to wszystko robi się trochę jaśniej, co dla mnie jest minusem. Mam nadzieję, że zrobią to jeszcze bardziej zamotane:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 22:25, Kurammi napisał:

Sorry za drugi post z rzędu, może tu na forum będziemy wpisywać te liczby co 108 minut. (żarcik)

>: ... ... ... ... ... ...

jak to szł...4,6, kurdę jak to dalej idzię, ratujcię!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza liczba ok lecz, druga zła (haha mam lepszą pamięć), dalej idzie zamiast 6 jest 8 i dalej 15, 16, 23,42. Nie chcę pisać wszystkich naraz, bo się boję fatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie zdązyłem na początek pierwszego odcinka.Najlepsze scena pod koniec 2 odcinka (UWAGA SPOILER)jak ten chinczyk wybiega z dzungli i pokazauje na tych "others" a tu jacys wygięci ludzie z wielkimi maczugami,przypomnialo mi to troche wyspe zywych trupów a oni to zombie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 22:33, Kurammi napisał:

Pierwsza liczba ok lecz, druga zła (haha mam lepszą pamięć), dalej idzie zamiast 6 jest 8 i
dalej 15, 16, 23,42. Nie chcę pisać wszystkich naraz, bo się boję fatum.

Nie mam pamięci do liczb, hm, może dzięki temu uratowałem sobię życie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 22:37, Sycylius napisał:

Szkoda ze nie zdązyłem na początek pierwszego odcinka.Najlepsze scena pod koniec 2 odcinka
(UWAGA SPOILER)jak ten chinczyk wybiega z dzungli i pokazauje na tych "others" a tu jacys wygięci
ludzie z wielkimi maczugami,przypomnialo mi to troche wyspe zywych trupów a oni to zombie;)

To było mocnę, przyznam. Mnię zastanawia łódź, która zabiera dzieciaka(nie czepiajcię się, do imion też nie mam pamięci:)), szczególnie jak Sawyer mówi że to łódź do rejsów raczej przybrzeżnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi odcinek zawiera poważny błąd scenariuszowy. Sawyer tłumaczy Michaelowi, że to "Inni" z wyspy zabrali Walta, bo Francuzka powiedziała, że "Inni" chcą zabrać dziecko. Tymczasem Sawyer i Michael byli jedynie świadkami tego, jak Danielle Rousseau zapowiadała, że... "Inni" nadchodzą. O tym, że chcą oni zabrać dziecko (chłopca), przyznała się Sayidowi i Charliemu - w chwili, gdy tratwiarze byli już na otwartym oceanie. Nie mogli więc o tym wiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 22:37, Sycylius napisał:

chinczyk

Koreańczyk. :>

A co do tej sceny, to owszem, fajna, ale jak oglądałem maraton na AXN, to była tyle razy powtarzana ("W poprzednich odcinkach..."), że zbierało mi się na odruch wymiotny, gdy tylko słyszałem "Adez, adez". :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 22:46, ariwederczi napisał:

Drugi odcinek zawiera poważny błąd scenariuszowy. Sawyer tłumaczy Michaelowi, że to "Inni"
z wyspy zabrali Walta, bo Francuzka powiedziała, że "Inni" chcą zabrać dziecko. Tymczasem Sawyer
i Michael byli jedynie świadkami tego, jak Danielle Rousseau zapowiadała, że... "Inni" nadchodzą.
O tym, że chcą oni zabrać dziecko (chłopca), przyznała się Sayidowi i Charliemu - w chwili,
gdy tratwiarze byli już na otwartym oceanie. Nie mogli więc o tym wiedzieć. :)

Ale przypał...Ty nie chwal się tym, bo Inni cię znajdą, i już o Tobię nie usłyszymy;). Szkoda że nie bardzo mi się chciało oglądać powtórki Lost, może też bym to wyłapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2006 o 22:43, Blackgoat napisał:

Mnię zastanawia łódź, która zabiera dzieciaka(nie czepiajcię się,
do imion też nie mam pamięci:)), szczególnie jak Sawyer mówi że to łódź do rejsów raczej przybrzeżnych...



Tego to ja juz sie domyslilem gdy pierwszy raz zobaczylem tą łódz na pierwszy rzut oka widac bylo ze to raczej nie jest łódz na dalsze wyprawy.Po tych dwóch odcinkach mam jeszcze wiecej pytan niz odpowiedzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten serial wyglada troche jak te brazylijskie tasiemce. scenariusz jest na siłę naciągany aby to trwalo jak najdłużej(co mnie bardzo wkurza takie coś). do tego te wczorajsze odcinki puszczone jakby od tyłu(w 1 odcinku doktorek wlazł już do tej dziury a w 2 odcinku zas to od początku tylko że bardziej szczególowo.bez sensu)a tak w ogóle to mi sie zdaje że ci rozbitkowie to wpadli w jakąś dziurę czasową. gosciu co siedzi w tej dziurze pytał sie ich czy nadal jest zaraza(ilu ludzi zmarlo). ci "inni" na tej wyspie to są ci chorzy przed którymi gościu w dziurze sie ukrywa. i do tego nikt nie szuka tych rozbitków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż kiedyś już oglądełm wczorajsze odcinki na AXN, to nadal bardzo mnie zachwyciły. Mam zamiar oglądać całą drugą serię. Miło, że TVP ją wykupiła, szkoda tylko, że dopiero po roku. Dobrze, że w ogóle. A ktoś może wie, czy istnieje trzecia edycja tego serialu? Jeśli tak, to czy jest gdzieś emitowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 10:51, Bumber napisał:

A ktoś może wie, czy istnieje trzecia edycja tego serialu? Jeśli tak, to
czy jest gdzieś emitowana?


Trzecia seria będzie dopiero miała swoją premierę w Stanach.

OSTRZEŻENIE: Osobom które nie oglądały jeszcze drugiego sezonu, radzę nie oglądać poniższych zapowiedzi.

Jeśli wierzyć temu trailerowi: http://www.youtube.com/watch?v=2LNbfJhfTjg odbędzie się ona 4 października.
A tu jeszze jeden trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Fi3Dv58yEPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 22:46, ariwederczi napisał:

Drugi odcinek zawiera poważny błąd scenariuszowy. Sawyer tłumaczy Michaelowi, że to "Inni"
z wyspy zabrali Walta, bo Francuzka powiedziała, że "Inni" chcą zabrać dziecko. Tymczasem Sawyer
i Michael byli jedynie świadkami tego, jak Danielle Rousseau zapowiadała, że... "Inni" nadchodzą.
O tym, że chcą oni zabrać dziecko (chłopca), przyznała się Sayidowi i Charliemu - w chwili,
gdy tratwiarze byli już na otwartym oceanie. Nie mogli więc o tym wiedzieć. :)


Obawiam sie, że nie masz racji. Danielle przybyła na plażę jeszcze przed odpłynieciem łodzi (to Walt ją zauważył) i wtedy opowiedziała swoją historię, mówi o czarym dymie na wyspie, o przybyciu innych oraz o tym, że ostatni raz widziała czarny dym w dniu, w którym "inni" porwali Alex. W tej sytuacji Sawyer wiedział, że "Inni" idą po dziecko, tylko wszyscy na wyspie mylili się myśląc, ze chodzi o dziecko Claire, a nie o Walta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować