Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Co jak co,Zagubieni to rewelacyjny serial,nie mogę się doczekać kolejnych odcinków.Klimat jest budowany rewelacyjnie.Parę razy się przestraszyłem - ot np. w odcinku 10,gdy Mr.Eko i Charlie idą do dżungli do tego samolotu,a w pewnym momencie wypada ten potwór...cholera,mało co mnie tak przestraszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowem kluczem jest słowo ,,czasem". W Lost ciężko się wbić bedąc niedzielnym widzem serialu. Lost jest finezyjne i nic nie jest tam podane na tacy. Jednych to odpycha, innych fascynuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 14:28, Blackgoat napisał:

Słowem kluczem jest słowo ,,czasem". W Lost ciężko się wbić bedąc niedzielnym widzem serialu.
Lost jest finezyjne i nic nie jest tam podane na tacy. Jednych to odpycha, innych fascynuję.


no wiem, tyle że nie zawsze mam okazje oglądać, a jak mnie zaciekawiło, to juz było po pierwszych odcinkach, więc nie mam jak śledzić, dlatego pytam o co z grubsza chodzi z ta wyspą, i co tam sie złego dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 13:52, boogie85 napisał:

Obawiam sie, że nie masz racji. Danielle przybyła na plażę jeszcze przed odpłynieciem łodzi
(to Walt ją zauważył) i wtedy opowiedziała swoją historię, mówi o czarym dymie na wyspie, o
przybyciu innych oraz o tym, że ostatni raz widziała czarny dym w dniu, w którym "inni" porwali
Alex. W tej sytuacji Sawyer wiedział, że "Inni" idą po dziecko, tylko wszyscy na wyspie mylili
się myśląc, ze chodzi o dziecko Claire, a nie o Walta.

Będę się upierał przy swoim. Rozbitkowie nie wywnioskowali, że "Inni" idą po dziecko. Najzwyczajniej w świecie myśleli, że idą po nich wszystkich. Dlatego właśnie chcieli ukryć się w bunkrze (swoją drogą - szybko im się odechciało). O tym, że "Inni" szeptali, że idą po chłopca, powiedziała dopiero Danielle przy źródle czarnego dymu. Wtedy zresztą widz miał zrozumieć, że to nie o Aarona chodziło, lecz o Walta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja po odcinku 2 seri 2 sie troche bałem wyjśc z pokoju bo wszedzie indziej bylo ciemno bo tam na koncu bylo jak takie cos podobne do zombie szło od kola z gimn. wiem ze to nie tamci tylko inni ci z drugiej czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 20:25, Full Wypas napisał:

Pierwsze 2 odcinki 2 serii super!!! Czekam ze zniecierpliwieniem na kolejne ;)

popieram , jednoczześnie na 1-ce puszczaja AŻ 2 odciniki na tydzień ALE JAK NA TAKI SERIAL to ja każdego dnia chciałbym oglądać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:31, Michael93 napisał:

> Pierwsze 2 odcinki 2 serii super!!! Czekam ze zniecierpliwieniem na kolejne ;)
popieram , jednoczześnie na 1-ce puszczaja AŻ 2 odciniki na tydzień ALE JAK NA TAKI SERIAL
to ja każdego dnia chciałbym oglądać !!!!

a i jeszcz jedno !!!! podobno będzię 108 odcinków ale to za mało ja sobie nie wyobrażam końca LOST !!!! to bedzie trauma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:32, Michael93 napisał:

a i jeszcz jedno !!!! podobno będzię 108 odcinków ale to za mało ja sobie nie wyobrażam końca
LOST !!!! to bedzie trauma

JJ Abrahms zgodził się na firmowanie 4 sezonów co daje nie więcj niż 100 odcinków. Jeśli będą ciągnąć piąty bez niego to na pewno nie skończą na 8 odcinkach. To tylko imaginacja popapranych fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 23:49, hans olo napisał:

> a i jeszcz jedno !!!! podobno będzię 108 odcinków ale to za mało ja sobie nie wyobrażam
końca
> LOST !!!! to bedzie trauma
JJ Abrahms zgodził się na firmowanie 4 sezonów co daje nie więcj niż 100 odcinków. Jeśli będą
ciągnąć piąty bez niego to na pewno nie skończą na 8 odcinkach. To tylko imaginacja popapranych
fanów.

To już byłaby przesada. Już 5 sezonów to świat a ludzie:D. ,,Nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie, jest wierzyć w to,że coś trwa wiecznie;))"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 23:49, hans olo napisał:

> a i jeszcz jedno !!!! podobno będzię 108 odcinków ale to za mało ja sobie nie wyobrażam
końca
> LOST !!!! to bedzie trauma
JJ Abrahms zgodził się na firmowanie 4 sezonów co daje nie więcj niż 100 odcinków. Jeśli będą
ciągnąć piąty bez niego to na pewno nie skończą na 8 odcinkach. To tylko imaginacja popapranych
fanów.

a może 4 sezon z ponad 30 odcinkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam pod koniec emisji 2 sezonu slyszalem o 5 sezonach i na tym koniec.. aha i chyba dwa filmy kinowe natomiast tez jest ksiazka dla ciekawskich ktora odkrywa pare sekretow wyspy;) ale nie jest o bohaterch z serialu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 20:25, Full Wypas napisał:

Pierwsze 2 odcinki 2 serii super!!! Czekam ze zniecierpliwieniem na kolejne ;)


to zobaczysz ostatni 2 serii.. ja rozwalilem pol pokoju (dosłownie) i cały w nerwach przez pare dni byłem oraz miałem kłopoty ze snem :). Właściwie w dwóch momentach:) ale nie bede tu pisał których. Napewno jeden z nich to zakończenie serii. No i odcinek ze zdradą :P oki juz milcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nadal uwielbiam lost, ale z tymi powiazaniami troche przeginają.....z tym rekinrem itd. pewnie ze aaron to zydowskie imie to jeszcze flage izraela znajda w bunkrze etc. te powizania powoli robia się zbyt smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować