gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

To jest zdjęcie z 1998 roku. Teraz mam włosy krótkie.
Prymitywy twierdzą, że facet który ma długie włosy jest homo. Dlatego piszę - jest to piramidalna bzdura.
Nie uraziłeś mnie. Tylko nie za bardzo rozumiem co chciałeś zyskać takim pytaniem.
Jestem heterykiem jeśli o to Ci chodzi.
Nie mam chyba żadnego znajomego geja, natomiast widuję gejów i wierz mi, że żaden nie miał długich włosów. Jak takiego zobaczę, to Cię poinformuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:54, Araondoion napisał:

A zreszta, gdyby Cie nie interesowaly dziewczyny to bys tu nie zagladal :)

Pokrzepiłeś me serce, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 22:01, Treant napisał:

> A zreszta, gdyby Cie nie interesowaly dziewczyny to bys tu nie zagladal :)
Pokrzepiłeś me serce, naprawdę.


Twoje? A ja sądziłem, że on to do mnie pisał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właściwie to po prostu chcialem uzyskac odpowiedz po prostu na to pytanie, gdyz ja takich informacji nie posiadam. Dlatego sie pytam kogos kto byc moze cos zauwazyl. A gdyby tak po prostu spojrzec na moje pytanie, to w sumie, nie bylo by w nim nic zlego :)

Mi bardziej koles co ma długie wlosy kojarzy sie z tym, ze slucha rocka lub metalu itp. W sumie 1 slysze, ze "ktos kto ma dlugie wlosy" jest homo. ja tez niestety czesto oceniam z gory (czasami bardzo trafnie) ale nie ocenialbym z gory kogos w takiej sprawie, bo uwazam, ze tego nie widac. No moze w skrajnych przypadkach - ale i to moze okazac sie czyms zupelnie innym. :P

Heretyk, ateista, agnostyk, chrzescijanin ee tam... wazne jaki czlowiek jest. Sam jestem ateista z odchylami czasem do agnostyka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gejów, to wierz mi, często bardzo widać. Widuję czasami takich i to wygląda jak parodia kobiety.

Dnia 03.05.2006 o 22:06, Araondoion napisał:

Heretyk, ateista, agnostyk, chrzescijanin ee tam... wazne jaki czlowiek jest. Sam jestem ateista
z odchylami czasem do agnostyka ;]


O geezz... ja napisałem "heteryk" czyli heteroseksualista. A nie "heretyk" ;P
Poza tym, to rzymski katolik ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 22:01, Treant napisał:

Pokrzepiłeś me serce, naprawdę.

heh... to dobrze... i jestem pewien, ze mimo wszystko kobiety nadal Cie fascynuja, moze czasami za duzo od nich wymagasz, moze nie, tego nie wiem. A moze po prostu sobie cos wmawiasz ;)

w poprzednim poscie źle dalem cudzyslow, mialo byc:
"ktos kto ma dlugie wlosy jest homo"

Yarr

Dnia 03.05.2006 o 22:01, Treant napisał:

O geezz... ja napisałem "heteryk" czyli heteroseksualista. A nie "heretyk" ;P
Poza tym, to rzymski katolik ;D

haha...ale wtopa ;] A cos mi nie pasowalo heheh Ale to powinienes hetero napisac raczej.
Ale wybacz mi ostatnio czytam rozne teksty, przewijaja sie ateisci, katolicy itp. pewnie stad źle przeczytałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 20:12, Tomi_323 napisał:

Od panów, którzy uważają, że faceci w długich włosach to pedały :P


Czyli od dresów. Dres to taka osoba, która wieje głupotą i musi być słabszych. Dlaczego ? Bo lubi. Zawsze znajdzie jakąś wymówkę - np on ma długie włosy to go zabijmy.
Ja Ci podam przykład z jednej ze szkół w moim mieście - jest parenaście osób, którzy słuchają metalu i przeważnie mają długie włosy, albo są łysi i rządzą tą szkoła. Wejdziesz w koszulce Eminema - to już nie wyjdziesz. Wejdziesz w dresie - to już nie wyjdziesz. Jak się tłumaczą ? Uważasz, że osoba słuchająca tej muzy to ****** więc teraz dostaniesz *******. I co podoba Ci się taka "tolerancja" ? Nie ? Na jedno wychodzi z Twoją szkołą, tylko tu są pozmieniane role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 22:32, skyler napisał:

Prawda jest taka, że nie ważne jaki kto ma fryz i jakiej muzy słucha tylko jak ma w dynii poukładane.
I to dotyczy również dziewczyn jeśli o stosunkach d/m rozmawiamy:]


Ja bardzo dobrze o tym wiem, ale chciałem tylko wyrazić opinię moją na temat takich gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo w sumie podobnie, z tym, ze ja nie dreczylem nikogo ;] Jak juz to mnie dreczono :P
Ale wsrod dresow, chociaz ja bym napisal prosciej - chuliganow ostatniem krzykiem mody jest bicie "za twarz" :P
Zawsze sie znajdzie ktos komu sie "nie podobasz" ;]

A pisze chuliganow- bo skini- to sa pseudo skini wcale nie identyfikuja sie z tym az tak chodzi tylko o to by komus dac w morde, zreszta podobnie jest z punkami (chociaz u mnie to oni byli bici raczej), wspomnianymi dresiarzami itp. To jest raczej po prostu propagowanie przemocy nic wiecej... i wlasciwie nie chodzi tu o jakies grupki, tylko w sumie kazdego innego tez moze to dotyczyc ;p

A kolegow/znajomych mam/mialem roznych hip-hopowcow, paru metali, niektorzy byli tez tacy co cali w dresie itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 22:05, Yarr napisał:

Twoje? A ja sądziłem, że on to do mnie pisał ;P

Ale to co napisał dotyczy wszystkich facetów w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 22:18, Araondoion napisał:

heh... to dobrze... i jestem pewien, ze mimo wszystko kobiety nadal Cie fascynuja, moze czasami
za duzo od nich wymagasz, moze nie, tego nie wiem. A moze po prostu sobie cos wmawiasz ;)

Po prostu żadna dawno nie zwróciła mojej uwagi i nachodzą mnie takie wątpliwości, czy jeszcze normalnym facetem jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\
> Po prostu żadna dawno nie zwróciła mojej uwagi i nachodzą mnie takie wątpliwości, czy jeszcze

Dnia 03.05.2006 o 23:43, Treant napisał:

normalnym facetem jestem...


Pewnie jestes normalnym facetem, ale takim, który świadomie odrzuca zainteresowanie kobietami. Sądzę tak, gdyz potrafisz ciekawie dyskutowac na tematy damsko-męskie, niejednokrotnie bardzo ciepło wyrażałeś się o uczuciu. Nie rozumię, dlaczego tak przed nim uciekasz... (to tylko moje przemyslenie, może mylne, sorry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie trochę z innej beczki.
Miał ktoś kiedyś z was klompleksy ? :D W jakim wieku to się objawia i czy przemija czy nie ? Jak to w ogóle działa ?
Fajnie by było jakby ktoś mi to przebliżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yarr
> Proszę uprzejmie :)
Całkiem całkiem te pióra :) Nie dziwię się, że było ich szkoda.

Araondoion
> Pamietaj, ze to twoja subiektywna opinia
Pamiętam, ale chyba o moją subiektywna opinię tu chodziło.
> nie sadze by moje rowiesnice az tak bardzo przepadaly za dlugimi wlosami
Za to pewnie tona złota na szyi im imponuje. Cóż, kazdemu według gustu.
> po drugie gdy chodzi o prace krzywo na to patrza
Zależy gdzie np. do mojego męża pracodawca się jeszcze nie przyczepił (przez 15 lat zdążyłby nie raz)
> Nie potrzeba czasu? trzeba je najpierw wychodowac...
Włosy mają to do siebie, że same rosną - moje włosy w ciągu 5 lat z "jeża" urosły do pasa.
> "kucyk", chodzi o "kitke" i te sprawy? Coz szczyt obciachu
Jak dla kogo. Dla mnie kucyk to wygodna fryzura.
> A o taka dlugosc Ci chodzi mniej wiecej? -> http://www.vistula.pl/moda/vistula_scroll.html (pamietam, ze Ci sie nie podobalo)
I nadal mi się nie podoba (nie tylko długość włosów, ale sam model także). A jeśli chodziło o to, czy to długość odpowiednia do kucyka, to nie - za krótkie są.

myniekka
> Tnąc włosy na krótko oszczędza siena fryzjerze
Zapuszczając też oszczędzasz na fryzjerze (no chyba, że nie umiesz sam sobie głowy umyć).

Vaxinar
> Miał ktoś kiedyś z was klompleksy ? :D W jakim wieku to się objawia i czy przemija czy nie ? Jak to w ogóle działa ?
Do której płci te pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 00:37, Vaxinar napisał:

Miał ktoś kiedyś z was klompleksy ? :D W jakim wieku to się objawia i czy przemija czy nie? Jak to w ogóle działa ?


A Ty nigdy żadnych kompleksów nie miałeś? Nie wierzę. ;-)
Jak byłem w podstawówce to miałem kompleksy związane z przy dużą wagą. Przeszło około 6-7 klasy kiedy to zacząłem rosnąć (wzwyż, jak również w tkance mięśniowej), sprawiajac, że uwagi na mój temat mogły się skończyć źle dla komentatora. Odkryłem, że duży człowiek może więcej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 07:22, HumanGhost napisał:

Odkryłem, że duży człowiek może więcej. :-D

To musiało być przykre dla uczących się tego samego przysłowi ale stojących po drugiej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 07:39, spider88 napisał:

To musiało być przykre dla uczących się tego samego przysłowi ale stojących po drugiej stronie ;)


Powiedziałbym raczej, że otrzymałem środki aby uczyć innych kultury w odniesieniu do innych osób. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 07:41, HumanGhost napisał:

Powiedziałbym raczej, że otrzymałem środki aby uczyć innych kultury w odniesieniu do innych
osób. :-)

Tak, stojąc po stronie prawości i chwały musiałeś przecistawić się ciemnej mocy,przemocy i niprawości ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 07:50, spider88 napisał:

Tak, stojąc po stronie prawości i chwały musiałeś przecistawić się ciemnej mocy,przemocy i niprawości ;D


W stosunku do mnie, oczywiscie. Poza tym wystarczy być dużym i silnym żeby nikt sobie z ciebie nie żartował. :-)
Przynajmniej otwarcie a o to chodzi. Ludzie z których sie zartuje otwarcie, głośno coś komentując, mogą wpaść w kompleksy. Obojętnie czy to co usłyszą jest prawdą, jeśli tylko słyszą to coś zbyt często. Taką przyczynę miały niektóre masakry w amerykańskich szkołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się