gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2009 o 18:34, boduczek napisał:

Nie żebym nie potrzebował kluczy tego typu, aczkolwiek troszeczkę zboczyliśmy... nie,
nie chodzi mi o to, że Ty i ja... a w zasadzie to my... gadamy o cyckach zamiast o relacjach
damsko - męskich :P

Co w tym złego? Mnie to nie przeszkadza?

Dnia 27.06.2009 o 18:34, boduczek napisał:

To zechciej powiedzieć co jest najgorsze w byciu kobietą? Mam złe przeczucia, ale chętnie
posłucham :P

O to już wypytuj kobiety, one wiedzą najlepiej. Miałem na myśli to, że cycki to w gruncie rzeczy całkiem fajna sprawa :D

Dnia 27.06.2009 o 18:34, boduczek napisał:

Mnie! Nie potrafię zrozumieć tych istot! Jakież one są perfidne i niedostępne dla zwykłych
otwieraczy do piwa! Cóż trzeba zrobić, aby do nich trafić? Czemu nie potrafią docenić
poświęcenia z jakimi pielęgnujemy każdego z jej cycków... fuck! Miało być : poświęcenia jakie > wkładamy w każdy dzień Naszej wspólnej egzystencji. I czemu w końcu nie sprzedają
poduszek w kształcie... nie... nie dokończę :P

niepotrzebnie poruszyłem temat cycków, bo boduczek nie może przestać myśleć o jednym i tym samym

orzel286

Dnia 27.06.2009 o 18:34, boduczek napisał:

Trenować na strzelnicy? I kupić broń. Jakby co to polecam M82 - kaliber pół cala, skuteczny
zasięg ~2 km... może się przydać :F

Musisz być jednak świadom tego, że bez względu na to, czy trafisz lubą w rękę nogę, główkę czy cycka - w najlepszym wypadku skończy się błyskawiczną amputacją. Swoją drogą, znajdź mi strzelnicę, na której mają amerykańskie wielkokalibrowe karabiny wyborowe :P

Dnia 27.06.2009 o 18:34, boduczek napisał:

Poduszek może nie, ale widziałem gdzieś w sieci reklamę "cycuszka do zgniatania" lol

na joemonsterze pewnie. http://www.koszulki.com/sklep,31,,,03,503,pl,198585,0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 19:49, MysticCrusader napisał:

Ja polecałbym jakąś kuszę lub MP5 czy Colt M4. Snajperkę przeciwpancerną? Barrett by
je rozwalił na strzępy, nie byłoby co zbierać.:P
Ps: Nieważne, to nie na temat.


Jak ktoś jest zdesperowany to i łyżka mu wystarczy... A taka pół calówka? Nie dość, że to fajny gadżet, to po "trafieniu w serce kobiety" zostawi na chodniku/ścianach itp coś, co zapewne będzie konkurować z najlepszą sztuką nowoczesną!

@Graszcz

>na joemonsterze pewnie. http://www.koszulki.com/sklep,31,,,03,503,pl,198585,0.html

O to to! Też fajna sprawa - możesz sobie go pomyrglać kiedy chcesz, nie obrazi się, nie zdradzi itp - same zalety!

>Swoją drogą, znajdź mi strzelnicę, na której mają amerykańskie wielkokalibrowe karabiny wyborowe :P

Też jestem z tego powodu niepocieszony. No, ale jakby to powiedział HK-47: "Suggestion: Shall we find something to kill to cheer ourselves up?" :F

No, ale skończmy ten temat, bo inne gatunki piszące w tym wątku mogą nie zrozumieć... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 19:44, orzel286 napisał:

Trenować na strzelnicy? I kupić broń. Jakby co to polecam M82 - kaliber pół cala, skuteczny
zasięg ~2 km... może się przydać :F

Strzelać do kobiety? Oho... czegoś takiego jeszcze nie widziałem :P 2 km? No proszę... czyli w każdej chwili ktoś może do mnie mierzyć ;p

Dnia 27.06.2009 o 19:44, orzel286 napisał:

Poduszek może nie, ale widziałem gdzieś w sieci reklamę "cycuszka do zgniatania" lol

Czemu omijam takie ciekawe reklamy? Zresztą co innego można robić z cycuszkiem? :D

_____________________________________________
Graszcz

>Co w tym złego? Mnie to nie przeszkadza?
Mnie też, ale moderatorzy... oni mogą w inny sposób postrzegać rzeczywistość... :P

>O to już wypytuj kobiety, one wiedzą najlepiej. Miałem na myśli to, że cycki to w gruncie rzeczy całkiem fajna >sprawa :D
Ale widzisz, że kobiety uciekają od tematów tego typu. Czy któraś z Pań zechce się wypowiedzieć na temat przez Nas poruszony? ;-)

____________________________________________
orzel286

Kurde! Ale mega-zarąbisty cycuś <3 Nic tylko brać przynajmniej 3 sztuki... Czemu trzy? No bo wyobraźcie sobie 3 cycki w jednym ciele... xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2009 o 10:52, boduczek napisał:

No bo wyobraźcie sobie 3 cycki w jednym ciele... xd


Tak się składa, że widziałem zdjęcie kobiety, która miała 3 cycki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 11:17, Graszcz napisał:

Photoshop czyni cuda


I to jakie :( Prawdziwe piękno możemy zobaczyć tylko na żywo. Po co sie gapić w zdjęcie modelek czy aktorek, które są bardzo dobrze wyretuszowane ? Wolę popatrzyć na ładne dziewczyny z mojej klasy (a jest na czym oko zawieścić:)) niż na Photoszopkamodelkę

Ale powiem jedno, dla kobiet trzeba być bardzo cierpliwym. I dziękuję mamie, która mnie tej cierpliwości uczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 11:51, Ryan-Kam napisał:

> Photoshop czyni cuda

I to jakie :( Prawdziwe piękno możemy zobaczyć tylko na żywo. Po co sie gapić w zdjęcie
modelek czy aktorek, które są bardzo dobrze wyretuszowane ? Wolę popatrzyć na ładne
dziewczyny z mojej klasy (a jest na czym oko zawieścić:)) niż na Photoszopkamodelkę


Ja tam wolę sobie na moją dziewczynę popatrzeć.. nie tylko popatrzeć ]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie cycków, to się wypowiem co o tym sądze. Otóż mnie cycki... w ogóle nie kręcą. Kompletnie, a duże cycory mnie wręcz odpychają. Miseczka B to max, większe mi się nie podobają. Lepiej się pieści co się w ręku mieści.

No i modyfikator +5 do pedofilii za lubienie małych cycków jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:08, KannX napisał:

Jak już jesteśmy w temacie cycków, to się wypowiem co o tym sądze. Otóż mnie cycki...
w ogóle nie kręcą. Kompletnie, a duże cycory mnie wręcz odpychają. Miseczka B to max,
większe mi się nie podobają. Lepiej się pieści co się w ręku mieści.

No i modyfikator +5 do pedofilii za lubienie małych cycków jest ;)

zgadzam sie z toba moja byla miala srednie piersi byly idealne az milo sie nimi bawilo ;p teraz jak jestem wolny yto ost na imprezie dziewczyne z piersiami jak moja glowa i naprawe powiem wogole nie poreczne ;p no i jak wielkie piersi to i wtedy sutki jak u krowy;p blee ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:08, KannX napisał:

/.../

Ani to złapać, ani to pokazać. B jest okej. Ale takie ładne C (75 f.e.) jest imo bardziej poręczne i działające na libido.
Ale że o gustach się nie dyskutuje to już milczę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się