gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Nie każda chyba szuka playboya i nie każdy szuka łatwej ehem.
Skoro nawet nie wykazujesz chęci do jakiekolwiek działania to czemu się dziwisz, ze jesteś sam;o? Ja uważam się za nudziarza, ale może po prostu jestem za bardzo krytyczny wobec samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ta ułańska fantazja - ze skrajności w skrajność - jeżeli nie widzisz niczego poza tym to przykro mi, nie mogę ci pomóc - jestem koniem. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh geez ... przeczytałem sobie ostatnią stronę tego tematu i nie mogę wyjść z podziwu że takich kwiatków jeszcze nikt soczyście nie wyśmiał [ z małymi wyjątkami ]. A to że rozmówki via net są osom i w ogóle cyberlove jest uber [ co już jest tak zabawne że ja pierdyle ] a to że ten czy tamten nie znajdzie "laski" bo jest brzyyyydal ... Może weźcie się przenieście na wyznania.pl czy coś bo tam szybciej zdobylibyście sławę. Woo-cash - nie wiem skąd ty się urwałeś ale teksty o dziewczynach walisz bardzo zabawne. Zabawne inaczej gwoli ścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego posta sprzed paru stron. Wątek znalazł jednak swoją kontynuację, bowiem przyszły kolejne zaczepki, niekoniecznie obraźliwe, ale z pewnością głupie. 12-letnią dziewczynę mogłem olać, ale że się uczepiła jak rzep psiego ogona, zdecydowałem się jednak rozwiązać ten problem odpowiadając na owe przyczepiania, tym bardziej iż sytuacja była co najmniej irytująca. Olewając szczegóły wyszło, iż po prostu mam tą wątpliwą przyjemność być obiektem westchnień dojrzewającego dziecka, które chyba chciało sobie znaleźć chłopaka...

Rany, pomijając wiek, to glupota takich "słitaśnych" dziewczyn jest porażająca. Ne, żebym się dziwił, to nie była taka pierwsza podlotka już w moim życiu (jedna, żeby było śmieszniej zaczęła potem chodzić z moim kolegą), ale o ile potrzeba mi dziewczyny to reprezentacyjnej, mającej olej w głowie, a nie myślącej o bzdetach i zachowującej się co najmniej niepoważnie (choć wiek może być usprawiedliwieniem).

Najwyraźniej to jakaś kara, bo podwalają się do mnie mniej lub jeszcze bardziej mniej nierozgarnięte nastolatki, poza paroma wyjątkami, ale wtedy to człowiek co innego myślał, inne priorytety, albo musi to wysłuchiwać od podstarzałych pań jaki to jest przystojny, młody, zdolny, bla, bla... (obrzydliwie słodzenie).

Ale to życie musi być okrutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 20:49, vonArnold napisał:

Najwyraźniej to jakaś kara, bo podwalają się do mnie mniej lub jeszcze bardziej mniej
nierozgarnięte nastolatki, poza paroma wyjątkami, ale wtedy to człowiek co innego myślał,
inne priorytety, albo musi to wysłuchiwać od podstarzałych pań jaki to jest przystojny,
młody, zdolny, bla, bla... (obrzydliwie słodzenie).

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201009/1283341962_by_jamesmcstock_500.jpg

:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2010 o 20:49, vonArnold napisał:

Ale to życie musi być okrutne...

Ble ble ble, rusz swoje 4 litery i znajdź dziewczynę, a nie licz, że ona znajdzie ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 11:11, Budep napisał:

> > Niby tak, ja najczęściej jestem zbyt nieśmiały. Poza tym czasami można poszukać

> kogoś
> > na naszej klasie jak ci się podoba ;p
> >
> Los mnie chyba pokazał. Przez 3 szkoły nie miałem w klasie ani jednej fajnej dupy,
prawie
> same strachy, brrr.
> A dziewczyny..cóz, to nie dla mnie. Nauczyłem sprowadzam je do tego, co maja pod
spódniczką.
> I tyle. Bez zbędnych nadzieji na przyszłosć. Zresztą, strasznym jestem nudziarzem
;]

Prędzej czy później zapragniesz miłość. Problem tylko od której z płci xP


Omg. chyba nie posądzasz mnie od geja ;p Jak byś powiedział mi to w twarz to chyba bym cię obdarł ze skóry. Nie jestem zbytnio tolerancyjny w takich sprawach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 19:13, Axuwax napisał:

> > > Niby tak, ja najczęściej jestem zbyt nieśmiały. Poza tym czasami można
poszukać
>
> > kogoś
> > > na naszej klasie jak ci się podoba ;p
> > >
> > Los mnie chyba pokazał. Przez 3 szkoły nie miałem w klasie ani jednej fajnej
dupy,
> prawie
> > same strachy, brrr.
> > A dziewczyny..cóz, to nie dla mnie. Nauczyłem sprowadzam je do tego, co maja
pod
> spódniczką.
> > I tyle. Bez zbędnych nadzieji na przyszłosć. Zresztą, strasznym jestem nudziarzem

> ;]
>
> Prędzej czy później zapragniesz miłość. Problem tylko od której z płci xP

Omg. chyba nie posądzasz mnie od geja ;p Jak byś powiedział mi to w twarz to chyba bym
cię obdarł ze skóry. Nie jestem zbytnio tolerancyjny w takich sprawach ;p



20100902191647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się kobieta do ciebie dowala i nie chcesz jej to po prostu przeklnij czy coś w tym stylu. Mało subtelne ale zawsze działa. Jak jest mniej namolna to olewanie wystarcza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 19:13, Axuwax napisał:

Omg. chyba nie posądzasz mnie od geja ;p Jak byś powiedział mi to w twarz to chyba bym
cię obdarł ze skóry. Nie jestem zbytnio tolerancyjny w takich sprawach ;p


Jesteś gejem. Znajdź mnie i zbij.

Dżizas.. tolerancja jest bardzo ważna i nie wiem.. naturalna? Mi się nie podoba twoje pochodzenie to ci wpiernicze, kolor skóry, zachowanie, to też ci wpiernicze. Ma to sens? Nie. Zresztą jak ktoś uważa Cię za geja to albo ma racje, albo na niego wyglądasz, albo jest emocjonalnie niedojrzały/chce się popisać/chce cię z jakiegoś powodu wnerwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowo gej to obelga ;p
Nikt mi w twarz nigdy nie powiedział że jestem gejem ;p
Gejostwo to choroba ;p
Faszystą nie jestem więc nie zabijam, nie obijam za to że ktoś jest gejem ale te parady równości to czasami przesada ;p
Kiedyś było inaczej ...

20100902195156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowo gej nie jest obelgą. Obelgą jest określenie: pedał.
Dwa, co Ty tam wiesz o faszyzmie...
Trzy, jeśli to słowo tak Cię oburza, to może ze strachu wynikającego z obawy o własną seksualność. Co? :>
Ta, choroba. Kolejny polaczek-ksenofobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 19:52, Axuwax napisał:

Słowo gej to obelga ;p
Nikt mi w twarz nigdy nie powiedział że jestem gejem ;p
Gejostwo to choroba ;p
Faszystą nie jestem więc nie zabijam, nie obijam za to że ktoś jest gejem ale te parady
równości to czasami przesada ;p
Kiedyś było inaczej ...

Czyżby?
http://schools-wikipedia.org/images/207/20747.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 19:52, Axuwax napisał:

Słowo gej to obelga ;p
Nikt mi w twarz nigdy nie powiedział że jestem gejem ;p
Gejostwo to choroba ;p
Faszystą nie jestem więc nie zabijam, nie obijam za to że ktoś jest gejem ale te parady
równości to czasami przesada ;p
Kiedyś było inaczej ...


Słowo gej nie jest obelgą.

Jak już tak się czepiasz tego geja, to pisz homoseksualizm, a nie gejostwo. A to nie jest żadna choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo to od tematów homoseksualnych jest osobny topic na forum ale coś czuję że z takimi osobnikami jak imć Axuwax nie ma nawet co wchodzić w polemikę bo to mniej więcej tak samo jak wydzierać się do głuchego ... A co do tego filmiku który zalinkowałeś - po pierwsze jest on z lekka suchy a po drugie z tego co pamiętam ów księżulek wcale nie był katolickim a jakimś innym - jakiś odłam czy cuś takiego, mógłbym poszukać ale mi się nie chce, o.

Nie wiem dlaczego ale jakoś wszelkie dyskusje w których pada teoretycznie obraźliwe "ty geju" powodują bulwers u facetów ... ale jakoś na "ty lesbo" nikt nie reaguje oburzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauważyłem, że suchy ;] Ja tam nie mam nic do gejów, nie lubię co prawda obnoszenia się tym przez nich, więc nie pochwalam słów księżulka i Axuwaxa. Z mojej strony eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 21:25, RamiroPL napisał:

Nawet nie zauważyłem, że suchy ;] Ja tam nie mam nic do gejów, nie lubię co prawda obnoszenia
się tym przez nich, więc nie pochwalam słów księżulka i Axuwaxa. Z mojej strony eot.


Księżulek, dobre x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 21:22, Tyler_D napisał:

Apropo to od tematów homoseksualnych jest osobny topic na forum ale coś czuję że z takimi
osobnikami jak imć Axuwax nie ma nawet co wchodzić w polemikę bo to mniej więcej
tak samo jak wydzierać się do głuchego ...


Nom raczej nie zmienie swojego zdania, a tamten plakat to parodia ;p Poczytajcie sobie jacy byli niemcy za tamtych czasów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się