gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Tylko ja muszę to w dodatku robić tak żeby się ta osoba nie połapała, że mi się podoba. Wtedy taka dziewczyna myśli "Podobam mu się, więc to ja wybieram". A ja chcę u dziewczyny wydobyć różne emocje które będzie przy mnie czuła. Muszę rozmawiać i rozmawiać, a nad tym muszę popracować. A najlepiej jak popracuję w stresujących sytuacjach. Wcześniej sobie przygotuję tematy, a w trakcie rozmowy rozwinę je. No i dla mnie spotykanie się nawzajem wzroku nic nie świadczy. Jeśli od kogoś nie dostanę sygnału, że się tej osobie podobam to chyba nie zrobię pierwszego kroku. A propo wzroku, mi się ciężko mówi gdy patrzę komuś w oczy. Niech poczuję luz, a pójdzie z górki. Teraz stres będzie mniejszy, gdyż już wcześniej miałem z tą osobą kontakt, ale muszę jeszcze więcej z nią przebywać do stanu luzu. No i jakich tematów unikać, a jakie są dla kobiety interesujące? Moje hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 18:31, Jcl napisał:

Gdzieś przeczytałem i sprawdziłem i nie wiem czy to autosugestia, ale prosta postawa
i wypięta klata daje mi cholernie dużo pewności siebie. Teraz ćwiczyć tą cholerną rozmowę,
z którą mam problem (ostatnio sukces! Potrafiłem utrzymać rozmowę z koleżanką przez prawie
10 min.!).

Świetnie. 10 minut to w piz... wysiłek, jak to przewleczesz godziną tańca czy czegoś, to po 10 minutach rozmowy można z taką już dokonać wymiany kultur bakterii w jamach ustnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 wersja:
powiedzmy, ze zauwazam ladna dziewczyne (zalozmy w szkole), no i chcialbys z nia ,,zagadac'''' mam podejsc i co powiedziec?

2 wersja:
powiedzmy, ze zauwazam ladna dziewczyne w sklepie (no np. w REALu), chcialbys z nia zagadac... mam podejsc i co powiedziec?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tak jak ja, mają problem z tematami rozmów.
Czasami jest to odczuwalne w mniejszym lub większym stopniu.
Ja np. mam do tego nerwicę natręctw i pytania w stylu "co sądzisz o..." wydają mi się głupio brzmiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 20:04, Jcl napisał:

Niektórzy tak jak ja, mają problem z tematami rozmów.
Czasami jest to odczuwalne w mniejszym lub większym stopniu.
Ja np. mam do tego nerwicę natręctw i pytania w stylu "co sądzisz o..." wydają mi się
głupio brzmiące.

Ta, a ja z pewnością jestem mistrzem gadek. Ostatnio zacząłem od tego, że biedna stała pod ścianą, więc spytałem dlaczego, przedstawiłem się a reszty nawet nie pamiętam, pierdoły jakieś. Łącznie przegadałem z nią jakieś 6-7 minut z przerwami na taniec.
zerohunter
Nie, ale to calkiem przyjemne :D
Nieznajomość
1. Jak z klasy to raczej nie powinieneś mieć problemu, nawet o pracy domowej może być, resza sama przyjdzie. Jak z innej klasy, no to patrz wyżej :). Nie potaczysz wprawdzie, ale w szkole zawsze jest mnóstwo tematów do obgadania (nauczyciele, szkolne imprezy itp.)
2. Zacznij od dziewczyn w szkole, to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 20:22, kuba9876543210 napisał:

Widzisz, Ty przynajmniej potrafisz tanczyc :P
Inni niekoniecznie i mniej pozostaje sposobow na zainteresowanie dziewczyny ;]]

To spytaj się takiej czy Cię poduczy przy okazji zamiast kozaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gadaniami pierdół można zniechęcić do siebie dziewczynę.
A zresztą co mi szkodzi spróbować, zagadać pierwsze co mi przychodzi do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 20:33, Jcl napisał:

Ale gadaniami pierdół można zniechęcić do siebie dziewczynę.

Na prawdę? A ja obecnie nie wiem którą wybrać. Widocznie moje pierdoły są jakieś pasjonujące.

Dnia 09.09.2010 o 20:33, Jcl napisał:

A zresztą co mi szkodzi spróbować, zagadać pierwsze co mi przychodzi do głowy?

Nom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, czemu dziewczyna najpierw chciała żebym przyjechał sam, spotkanie "solo" a teraz chce przyprowadzić koleżankę której nie lubię?
Idiotyczne zachowanie, w każdy dzień co innego mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 21:10, zerohunter napisał:

Damn, czemu dziewczyna najpierw chciała żebym przyjechał sam, spotkanie "solo" a teraz
chce przyprowadzić koleżankę której nie lubię?
Idiotyczne zachowanie, w każdy dzień co innego mówić.


Może się wystraszyła? Ghhehe. Miałem podobną sytuację, ba, nawet identyczną, tylko ja miałem zwerbować jeszcze kumpla... Po co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona też chce żebym przywiózł kumpla, jak przywiozę kumpla to mi będzie ciągle truł dupę o jazdę, nie wiem chyba się zgodzę na jej koleżankę, ale jak ona ma być ciągle z przyzwoitką, to ja nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pier...nicz to, zdejmij kominiare (LOL) i spytaj jej czemu nie możecie się spotkać tylko sami. Może i jest tak, że ta koleżanka żali się Twojej lady że jest taka samotna i wgl, na co Twoja zareagowała właśnie tak i postanowiła jej pomóc. Choć kto tam wie, co one kombinują. Te istoty są nie przewidywalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tutaj mam takie pytanie jeszcze... skierowane tylko do DZIEWCZYN.

Co wam się podoba najbardziej w chłopakach? (oczy, ubiór, to że jest mądry, ze jest obciety na lyso i buja sie jak ... etc.)

a chlopacy niech nie odpowiadaja na moje pytanie bo sie nie znaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz zapytać koleżanek w klasie?

- higiena osobista
- kultura
- własny styl
- inteligencja, dowcip
- dojrzałość

Ponadto są jeszcze plastikowe, nagrzane nastki, co podniecają się "wybujanymi" dresami i "brykami" sprzed lat 80''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się