gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Mam mały problemik, otóż w mojej szkole jest taka fajna dziewczyna ( o rok młodsza ). Na przerwie grałem z kumplem w pingla i tak się na chwile popatrzałem na tą dziewczynę a ona na mnie. Już wcześniej wpadła mi w oko. To, że się nie znamy to jeden problem, a drugi to taki, że jestem dosyć nieśmiały w tych sprawach i kompletnie nie wiedziałbym jak się zachować. Co tu teraz zrobić ? Nie wiem przez kumpla zapoznać się z nią ? Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się spotykam ze spojrzeniami dziewczyn na kilka sekund i nic ;P
Powiedz do niej tak: "Hej! Pobawimy się w dom? Ty będziesz drzwiami, a ja będę pukał" ;)
Spróbuj zdobyć do niej nr telefonu, a później zapoznać się z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 23:15, Jcl napisał:

Ja się spotykam ze spojrzeniami dziewczyn na kilka sekund i nic ;P
Powiedz do niej tak: "Hej! Pobawimy się w dom? Ty będziesz drzwiami, a ja będę pukał"
;)
Spróbuj zdobyć do niej nr telefonu, a później zapoznać się z nią.


No, ok - jak dla mnie to nie było takie zwykłe spojrzenie. Już wcześniej mi się podobała, a z tym domem to trochę przesadziłeś, jak będę w stanie ostatecznego " kroku " to może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez kupla! Chyba gorszej rzeczy być nie może. Dziewczyny ze szkoły to najgorsze złooo jakie może być btw
Złap ja gdzieś na chacie na tych wszystkich portalach, na których pewnie jest i napisz jej, ze skończycie gadać w szkolexd

Dnia 28.08.2010 o 23:09, sliski_wojtas napisał:

"Jeśli Twoja lewa noga to Boże Narodzenie a prawa to Wielkanoc to mogę wpaść między świętami?"

Epic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli Twoja lewa noga to Boże Narodzenie a prawa to Wielkanoc to mogę wpaść między świętami?"

"Hej! Pobawimy się w dom? Ty będziesz drzwiami, a ja będę pukał"


Po takich tekstach zaczynam zastanawiać się nad sensem przedłużania gatunku przez niektóre ... ''okazy'' ... Nawet jeżeli to jest pisane jako żart to jest żart na poziomie rynsztoku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 09:43, Tyler_D napisał:

"Jeśli Twoja lewa noga to Boże Narodzenie a prawa to Wielkanoc to mogę wpaść między
świętami?"

"Hej! Pobawimy się w dom? Ty będziesz drzwiami, a ja będę pukał"


Po takich tekstach zaczynam zastanawiać się nad sensem przedłużania gatunku przez niektóre
... ''okazy'' ... Nawet jeżeli to jest pisane jako żart to jest żart na poziomie rynsztoku
...

To teraz dodaj do tego ,że w niektórych przypadkach takie teksty działają ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 10:10, mlynar911 napisał:

To teraz dodaj do tego ,że w niektórych przypadkach takie teksty działają ;d

Jestem tego całkowicie świadomy dlatego tym bardziej nie dziwi mnie zwyżkujący poziom zidiocenia w społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 10:48, zerohunter napisał:

To ja może podziękuję, bo tu się onet robi,


Jeśli poziom konwersacji gwałtownie opada to trzeba samemu pomóc podnieś ją z kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 22:39, RamiroPL napisał:

Joe Barbaro FTW!

A Ty kogo się spodziewałeś, świętego Mikołaja?

@Graszcz
Jak uda Ci się uda nie dostać w twarz(od dziewczyny której nie znasz to będzie dobrze :p) bo tak to wiadomom, żarty żartami ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 12:05, Tyler_D napisał:

Ogólnie sytuacja zabawna, myślę że dla ciebie też. No ale zawsze pozostaje ta-druga-której-się-podobałeś-
czy-jak-to-tam-było.

Ok pospieszyłem się z odpowiedzią. Jutro do niej jadę, ale tylko się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 09:43, Tyler_D napisał:

"Jeśli Twoja lewa noga to Boże Narodzenie a prawa to Wielkanoc to mogę wpaść między
świętami?"

"Hej! Pobawimy się w dom? Ty będziesz drzwiami, a ja będę pukał"


Po takich tekstach zaczynam zastanawiać się nad sensem przedłużania gatunku przez niektóre
... ''okazy'' ... Nawet jeżeli to jest pisane jako żart to jest żart na poziomie rynsztoku
...



To są teksty z Mafii 2 ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 12:43, The_Nemezis napisał:

To są teksty z Mafii 2 ;D;D

Tym gorzej dla tej gry [ a szczególnie całej serii o ile tak można mówić w tym przypadku ] - mafiozi - ci prawdziwi rzecz jasna a nie jakieś gangsterskie popłuczyny przyjemniaczkami nie byli ale przynajmniej część z nich prezentowała jakąś klasę i szyk - czego nie można powiedzieć o tych tekstach ''podrywowych''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 16:19, Tyler_D napisał:

mafiozi - ci prawdziwi rzecz jasna a nie jakieś gangsterskie popłuczyny przyjemniaczkami
nie byli ale przynajmniej część z nich prezentowała jakąś klasę i szyk - czego nie można
powiedzieć o tych tekstach ''podrywowych''.


... powiedział gangster i mafiozo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 10:30, noobie napisał:

Do kobiet chyba najlepiej mówić zawiłymi metaforami... to działa. Bo albo tego nie rozumieją,
albo wręcz przeciwnie ;)


Wszystko zależy od typu kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 10:13, Tyler_D napisał:

> To teraz dodaj do tego ,że w niektórych przypadkach takie teksty działają ;d
Jestem tego całkowicie świadomy dlatego tym bardziej nie dziwi mnie zwyżkujący poziom
zidiocenia w społeczeństwie.


A kto powiedział że kiedyś było lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj zirytowała, czy wręcz wkurzyła jedna nastolatka (na oko 11-12 lat). Stoi w gronie koleżanek, wiek też podobny, widzę je nie pierwszy raz, bo to dzieciarnia z mojego osiedla i pada po cichu tekst: "gej", po czym śmiechy i wrzaski: "ej, ej, żartowałam". Całą sytuację olałem, bo wdawanie się w polemikę z dzieciakami nie ma najmniejszego sensu, tym bardziej, że co tu udowadniać? Z drugiej strony czuję się jakoś urażony, bo uderzyło we mnie te krzywdzące sformułowanie, że się zacząłem zastanawiać czy nie lepiej było na to zareagować.

I zasadniczo zastanawia mnie, co takie zaczepki mają na celu, może ktoś mi to wytłumaczy, o ile jest to dla niego zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku co ty taki wrazliwy jesteś żeby przejmować się tekstami jakiś 11-12 latków napewno mieli cos na myśli ale wiesz dzieci w takim wieku mają troche spatrzone pojęcia.
Wiesz nie warto odpowiadać bo to pokazujesz zły przykład i wdajesz się w kłótnie słowną raczej bym proponował niereagować bądź grzecznie zwrócić uwagę.

Co zaczepki mają na celu podrasowanie swojego ego poczucie się dorosłym dojżewają proste.:)WYLUZUJ STARY I NIE PRZESADZAJ MIEJ TROCHE DYSTANSU DO SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) Z drugiej strony czuję się jakoś urażony, bo uderzyło

Dnia 30.08.2010 o 23:03, vonArnold napisał:

we mnie te krzywdzące sformułowanie, że się zacząłem zastanawiać czy nie lepiej było
na to zareagować.

Jeśli ktoś nazwie mnie gejem to... się uśmiecham ;) Złap trochę dystansu do siebie. Swoją drogą tylko w Polsce słowo "pedał" jest bardziej obraźliwe od "sku***syn".
PS: Moja dziewczyna jako wielbicielka yaoi by się ucieszyła jakbym był gejem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się