gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

>leżałem i lałem ze śmiechu wczoraj, jak jeden gościu gonił drugiego i

Dnia 16.01.2011 o 12:08, Jcl napisał:

on przed nim uciekał

No tak, to się nie zdarza często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ile jeszcze...
Z tych wszystkich dziewczyn, nie spotkałem żadnej z którą bym się tak świetnie dogadywał jak z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 23:44, Jcl napisał:

Tylko ile jeszcze...
Z tych wszystkich dziewczyn, nie spotkałem żadnej z którą bym się tak świetnie dogadywał
jak z nią.


Dużo. Nie licz w godzinach, raczej w tygodniach/miesiącach zależnie od Twojego temperamentu ;]

Swoją drogą jak się tak świetnie dogadujesz to po kiego zapominać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że ona kocha kogoś innego.
Zresztą jestem chyba jedyną osobą w moim środowisku która nie przejmuje się jej opinią, tylko akceptuje ją taką jaka jest, a opinia jest jak najbardziej fałszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 13:15, Jcl napisał:

Dlatego, że ona kocha kogoś innego.



No i co, że kocha kogo innego. To nie znaczy, że musisz zapomnieć o niej. Takie myślenie właśnie mnie wkurza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo spróbować znaleźć kogoś innego (nie skutkuje, jakoś nie czuję do kogoś innego chemii).
A to, że ona nie jest w stanie przestawić się na kogoś innego tylko od jakiejś połowy roku tylko on (nawet ze sobą nie byli, tylko flirtowali), a ta stwierdziła że nikogo do tej pory nie spotkała kto by ją tak zainteresował.
P.S Cóż za ciekawa książka ostatnio mi wpadła w ręce "Seksualny klucz do kobiecych emocji", czytał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 15:02, Jcl napisał:

Albo spróbować znaleźć kogoś innego (nie skutkuje, jakoś nie czuję do kogoś innego chemii).



"Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie twoja godzina, sama wejdzie do twego domu, w twe życie, do twego serca."

Nie polecam szukać na siłę. Sama się o tym przekonałam. Po prostu będziesz się tym dołował. A może akurat ona pewnego dnia coś do Ciebie poczuje? Nigdy nie wiadomo co pisze nam los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 16:14, KrwawaMary napisał:


"Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie twoja godzina, sama wejdzie
do twego domu, w twe życie, do twego serca."

Dobra rada dla pocieszania nieudaczników. A prawda jest taka, że jeśli nie weźniemy życia w swoje ręce (faceci) tylko biernie będziemy obserwować rozwój wypadków to zostaniemy samotnymi 80letnimi dziadami.
Jcl bierz się za nastepną, wielu facetów nie rozumie, że potrzeba czasu żeby znaleźć odpowiednią kobietę. Samo się nic nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2011 o 16:20, Witcher1990 napisał:

Dobra rada dla pocieszania nieudaczników. A prawda jest taka, że jeśli nie weźniemy życia
w swoje ręce (faceci) tylko biernie będziemy obserwować rozwój wypadków to zostaniemy
samotnymi 80letnimi dziadami.
Jcl bierz się za nastepną, wielu facetów nie rozumie, że potrzeba czasu żeby znaleźć
odpowiednią kobietę. Samo się nic nie zrobi.



No w sumie masz rację :D Ten cytat bardziej do dziewczyn pasuje :D Ale co tam :D Ja czekam :D Może się w końcu doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak robię, tylko trudno mi odczuć chemię do kogoś innego, ale to przyjdzie samo.
P.S Czytał ktoś tą książkę o którą pytałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 17:02, Jcl napisał:

Przecież tak robię, tylko trudno mi odczuć chemię do kogoś innego, ale to przyjdzie samo.


No to życzę powodzenia :)

Dnia 25.01.2011 o 17:02, Jcl napisał:

P.S Czytał ktoś tą książkę o którą pytałem?


Ja nie miałam okazji czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, ze chemii nie czuje juz od jakiegos czasu.. w stosunku do wielu roznych dziewczyn, a co najlepsze, sam z siebie sie zniechecam. Zawsze musi byc jakies ale, cos, co mnie irytuje ze ... <no nie wypada cytowac> i nie chodzi o to, ze jestem typem niesmialy. To zalezne jest od humoru, lecz w wiekszosci przypadkow z nowo poznanymi dziewczynami nie konczy sie na samej rozmowie ;) Pare chwil przyjemnosci, a pozniej chlodne kalkulacje co w danej osobie mi wadzi i zazwyczaj mierny kontakt pozniej utrzymuje z dana osóbką. Jutro mam sie z jakąś spotkac znowusz, nie chce mi sie strasznie, ale nie wypada w tym samym dniu tego wszystkiego odwoływać (chociaz raz nawet tak postąpiłem i nie miałem żadnych wyrzutów sumienia ;o) Jakoś myślę, że przed dwudziestką niemożliwe będzie znalezienie osoby "do tańca i do różańca", która będzie odwzajemniać chemię (o ile ona będzie).

łisz mi lak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 17:02, Jcl napisał:

Przecież tak robię, tylko trudno mi odczuć chemię do kogoś innego, ale to przyjdzie samo.
P.S Czytał ktoś tą książkę o którą pytałem?


Nie zmuszaj się ;]

Kilka stron temu powstały całe traktaty filozoficzne w związku z ta książką. Poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 02:09, Zauri napisał:


Stary, nołbady is perfekt... jak będziesz tak chłodno kalkulował co ci w dziewczynie nie pasuje to chemii nie będzie nigdy. Magia polega tutaj na tym, żeby przyjąć do wiadomości wady innej osoy i je zaakceptować, w innym wypadku średnio widzę szanse na znalezienie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dood, takie ocenianie dziewcząt bezpośrednio po poznaniu się z nimi ma sens tylko wtedy, gdy jesteś z góry nastawiony na poważny związek, wręcz małżeństwo, a wtedy jest to już po prostu wyrachowanie. Nie brzmisz jak ktoś, komu koniecznie zależy na znalezieniu takiej długotrwałej relacji, więc może trzeba odpuścić sobie analizę i wyszukiwanie wad. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze zle sie wyrazilem z tym analizowanie, aczkolwiek po dzisiejszym mimo, iz bylo milo, nawet bardzo to i tak juz wiem, ze juz z nia sie nie spotkam (no chyba, ze przypadkowo) bardziej chodzilo mi ogolnie o charakter, usposobienie, non stop trafiam na przypadki, ktore po dluzszej znajomosci tylko by mnie irytowaly. nie moge trafic na kogos, kto procz serduszka do loffciania ma jeszcze mozg do normalnych pogawedek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu...
Piszą do mnie nawet jej jacyś przyjaciele, że nigdy się w nikim tak nie zabujała, nie zapomni o nim, a ona mówi że chce się zabić przez niego, bierze jakieś g**no i nie da rady jej przemówić, żeby spróbowała o nim zapomnieć. A powodzenie ma niezłe, nawet chcą się przeprowadzać z innych miast specjalnie dla niej. Ma wybór, tym bardziej jej nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 23:37, Jcl napisał:

I znowu...
Piszą do mnie nawet jej jacyś przyjaciele, że nigdy się w nikim tak nie zabujała, nie
zapomni o nim, a ona mówi że chce się zabić przez niego, bierze jakieś g**no i nie da
rady jej przemówić, żeby spróbowała o nim zapomnieć. A powodzenie ma niezłe, nawet chcą
się przeprowadzać z innych miast specjalnie dla niej. Ma wybór, tym bardziej jej nie
rozumiem.


Jest niedojrzała emocjonalnie. Odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślę...
Ale to już przesada co się teraz dzieje, bo ten gościu nie chce z nią być ze względu na jej złą opinię (kiedyś, kiedyś świrowała za młodu, jeden głupi filmik zepsuł jej reputację). Czuję zażenowanie, jak mi jej ekipa pisze, że przyjadą i pobiją kogo trzeba tym samym zmieniając jej opinię na grzeczną dziewczynkę.
P.S Nie wiem czy gość jest nawalony czy co, ale zapewne po 30 mający dwójkę dzieci, chce wziąć rozwód dla jakiejś osiemnastki, ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się