gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Pomysł na dopasowanie pierścionka dla wybranki: kupuję jakiś tani pierścionek ze srebra; mówię, że znalazłem; ona przymierza i sprawdza czy dobry; albo trafiłem albo nie...
Macie jakies pomysły inne jak dowiedzieć się jaki dziewczyna ma rozmiar palca serdecznego? Tak żeby się nie domyśliła oczywiście. Zastrzeżenie - nie nosi pierścionków, więc zajumanie jednego na jakis czas odpada. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 21:17, kuba9876543210 napisał:

Twardo spi?


Hehe ja twardziej. ;]
Niby jeszcze mógłbym poprosić jej siostrę o dyskretne sprawdzenie. Choćby z trikiem ze znalezieniem pierścionka. Pokazałaby jej i dała przymierzyć, wiec bym wiedział czy prawidłowy. Ale pytanie czy da radę zachować tajemnicę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 21:42, HumanGhost napisał:

Ale pytanie czy da radę zachować tajemnicę. ;]


Kobieta? Serio? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 21:42, HumanGhost napisał:

> Twardo spi?

Hehe ja twardziej. ;]
Niby jeszcze mógłbym poprosić jej siostrę o dyskretne sprawdzenie. Choćby z trikiem ze
znalezieniem pierścionka. Pokazałaby jej i dała przymierzyć, wiec bym wiedział czy prawidłowy.
Ale pytanie czy da radę zachować tajemnicę. ;]


Ekchm wiesz jak to działa chyba sam ?:P Czy nie wiesz? :P

Co do sposobu to nie możesz po prostu zapytać ?? Czy w rozmowę to wpleść. Nawet w taką durnotę jak np masz ręce jak twoja mamusia jaki rozmiar!!!:P A tak serio już całkiem to weź jak będzie spała cm krawiecki i do dzieła:P Jak się obudzi to powiesz że się wyłupiałeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 21:17, kuba9876543210 napisał:

Twardo spi?

Jeśli dziewczyna nie nosi pierścionków,trudno będzie zrobić coś bez podejrzeń z jej strony.Albo musisz kupić go na wyczucie,czyli na oko,albo zasugerować jej coś,po czym ona się niczego nie domyśli.Chociaż wątpię,aby była taka nie kumata. Sama nie wiem jak Ci pomóc i co doradzić.Jeśli o mnie chodzi ja robię to zawsze na oko i udaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 21:42, HumanGhost napisał:

> Twardo spi?

Hehe ja twardziej. ;]
Niby jeszcze mógłbym poprosić jej siostrę o dyskretne sprawdzenie. Choćby z trikiem ze
znalezieniem pierścionka. Pokazałaby jej i dała przymierzyć, wiec bym wiedział czy prawidłowy.
Ale pytanie czy da radę zachować tajemnicę. ;]



Znając kobiecą mentalność,raczej wygada się.Nie liczyłabym na utrzymanie to przez nią w tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 21:42, HumanGhost napisał:

> Twardo spi?

Hehe ja twardziej. ;]
Niby jeszcze mógłbym poprosić jej siostrę o dyskretne sprawdzenie. Choćby z trikiem ze
znalezieniem pierścionka. Pokazałaby jej i dała przymierzyć, wiec bym wiedział czy prawidłowy.
Ale pytanie czy da radę zachować tajemnicę. ;]



Nie dotrzyma, a nie mógłbyś,jeśli jesteście razem,sprawdzić to,kiedy ona będzie spała?.Lub przyjrzeć się jej dłoniom,chocby w biały dzień?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 21:42, HumanGhost napisał:

> Twardo spi?

Hehe ja twardziej. ;]
Niby jeszcze mógłbym poprosić jej siostrę o dyskretne sprawdzenie. Choćby z trikiem ze
znalezieniem pierścionka. Pokazałaby jej i dała przymierzyć, wiec bym wiedział czy prawidłowy.
Ale pytanie czy da radę zachować tajemnicę. ;]


Może gdybyś ją poprosił o dyskrecję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, moje pomysły bez angażowania osób trzecich:

1. Mówię, że znalazłem pierścionek i daję jej do przemierzenia z tekstem, że jak będzie pasować to może sobie go wziąć.
2. Mówię, że jak zamawiałem perfumy przez internet to dostałem w prezencie gadżet w postaci srebrnego pierścionka i dalej jak wyżej.
3. I przydałoby się coś jeszcze, ale pojęcia nie mam.... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie odpowiednim pomysłem będzie pierścionek jako gratis do internetowych zakupów. Nie ma bata, żeby nie wypaliło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes! Yes! Yes! Sposób z gratisem do zamówienia zadziałał! Hehe teraz mam dokładny rozmiar.
Dziewczyna się nie zorientowała a nawet jeśli to nic nie dała po sobie poznać. :-)
Wish me luck! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 19:48, HumanGhost napisał:

Yes! Yes! Yes! Sposób z gratisem do zamówienia zadziałał! Hehe teraz mam dokładny rozmiar.
Dziewczyna się nie zorientowała a nawet jeśli to nic nie dała po sobie poznać. :-)
Wish me luck! ;]


Tak swoją drogą to nie boisz się wycieku przez to forum? W końcu jest całkiem publiczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 20:15, HumanGhost napisał:

Dzięki, że podsuwasz taki pomysł ludzkim śmieciom, którzy mogliby to uznać za dobrą zabawę.
Super. Brawo. Błysnąłeś...


Jakby ktoś miał postąpić po świńsku zrobiłby to od razu widząc Twoje "ogłoszenie". Tak więc nie wiń kolegi powyżej, bo sam zaryzykowałeś pisząc tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może daj jej go tak hmm...

Podejdź jak będzie tyłem do Ciebie, upuść go, powiedz coś a''la "a co to tu leży?", tak żeby się odwróciła i zauważyła, że coś podnosisz. Weź go w rękę tak, żeby nie widziała co trzymasz i przyglądaj się mu. Pewnie zapyta: "co tam znalazłeś?" i wtedy złap ją za rękę (ona lekko zdezorientowana, bo nie wie o co chodzi) i w tym samym czasie, gdy ją trzymasz ją za dłoń, powoli odsłoń co podniosłeś z ziemi, powiedz "to chyba Twoje?" i jej go załóż :D

A tak mi się nudzi to podsuwam Ci opcję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 20:15, HumanGhost napisał:


Dzięki, że podsuwasz taki pomysł ludzkim śmieciom, którzy mogliby to uznać za dobrą zabawę.
Super. Brawo. Błysnąłeś...


Bardziej chodziło mi o to, że jakiś znajomy znajomej może na forum zaglądać, nie mówiąc już o samej zainteresowanej. Opcja żeby komuś chciało się szukać namiarów do twojej dziewczyny tylko po to żeby ci na złość zrobić, nawet mi do głowy nie przyszła. W każdym razie możesz sobie pogratulować podsunięcia pomysłu ludziom, kŧórzy, podobnie jak ja, nie mają takich poronionych myśli. ;]
Wyluzuj trochę, stresów ci nie zabraknie, nie dokładaj sobie kolejnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2012 o 20:15, HumanGhost napisał:

Dzięki, że podsuwasz taki pomysł ludzkim śmieciom, którzy mogliby to uznać za dobrą zabawę.
Super. Brawo. Błysnąłeś...


W zasadzie, to całkiem dobry pomysł. Poczekaj, już biegnę go realizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 19:48, HumanGhost napisał:

Yes! Yes! Yes! Sposób z gratisem do zamówienia zadziałał! Hehe teraz mam dokładny rozmiar.
Dziewczyna się nie zorientowała a nawet jeśli to nic nie dała po sobie poznać. :-)
Wish me luck! ;]


Wiesz kumpel po prostu przed TYM pierścionkiem poszedł z dziewczyną i jej kupił z jakiejś "pomniejszej" okazji pierścionek dopasowany przy niej i juz wszystko wiedział ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się