gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 18:26, Ponury Żniwiarz napisał:


> Ponury Żniwiarzu Ty to masz te rady. No najlepiej :) Dzięki za wszystkie porady,
na pewno
> się przydadzą. Pozdrawiam :)
>
Ta można sie nieco wtedy zbliżyć pogadać pokazać czym i co cie interesuje:)

OOO... Widzę, że ty spec w radach jesteś.
A więc proszę o kilka. Jak poderwać dziewczynę, mając wygląd "doświadczonego hakera"?? ( No, może trochę przesadzam... Może trochę więcej niż trochę). XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2008 o 18:48, piotr.kwazi napisał:

A więc proszę o kilka. Jak poderwać dziewczynę, mając wygląd "doświadczonego hakera"??
( No, może trochę przesadzam... Może trochę więcej niż trochę). XD


Podejdź do niej obejmij ja i poderwij w górę:P o co ty się pytasz ? toż to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:51, Ponury Żniwiarz napisał:


> A więc proszę o kilka. Jak poderwać dziewczynę, mając wygląd "doświadczonego hakera"??

> ( No, może trochę przesadzam... Może trochę więcej niż trochę). XD

Podejdź do niej obejmij ja i poderwij w górę:P o co ty się pytasz ? toż to oczywiste

Heh... Ale mi nie chodzi o podrywanie w tego słowa znaczeniu... Wiesz, będąc gimnazjalistą nie mogę zastosować zbyt śmiałych "posunięć" ( bez skojarzeń )... Wiesz, koledzy, itd.
XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2008 o 18:55, piotr.kwazi napisał:

>
Heh... Ale mi nie chodzi o podrywanie w tego słowa znaczeniu... Wiesz, będąc gimnazjalistą
nie mogę zastosować zbyt śmiałych "posunięć" ( bez skojarzeń )... Wiesz, koledzy, itd.
XD


No tak można się gibnąć i wtedy kontuzja pleców murowana. I z kolegami w piłkę nie pograsz;((oczywiscie zostaje pes albo fifa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:32, Ponury Żniwiarz napisał:

Kannx hmm a od ciebie co może odrzucać dziewczyny?:P Poza tym co to za różnica i tak
się każda z nich zestarzeje:P


Myślę, że wiele dziewcząt (szczególnie tych ''różowych'') odrzuca moja czarhna bluza. I jeszcze dojdzie do tego śpiewanie na cały ryj w klubie piosenek które znam. A jak się nie uśmiecham to moja twarz przybiera wyraz "zaraz kogoś zabiję", ale to jest nie do wymazania ;). A jak się dobrze bawię, to koledzy mi mówią, żebym nie miotał się jak kretyn. Ale zato jaki fajny ze mnie kretyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:29, KannX napisał:


Myślę, że wiele dziewcząt (szczególnie tych ''różowych'') odrzuca moja czarhna bluza.
I jeszcze dojdzie do tego śpiewanie na cały ryj w klubie piosenek które znam. A jak się
nie uśmiecham to moja twarz przybiera wyraz "zaraz kogoś zabiję", ale to jest nie do
wymazania ;). A jak się dobrze bawię, to koledzy mi mówią, żebym nie miotał się jak kretyn.
Ale zato jaki fajny ze mnie kretyn :P


95% facetów umie "tańczyć" tylko pogo albo gibie się jak poparzeni, więc się nie przejmuj akurat tym faktem... Jednostki płci męskiej, które opanowały tańczenie w tym zakresie, który wygląda dobrze i jeszcze nie kwalifikuje... do bycia niezainteresowanymi płcią przeciwną, są na prawdę nieliczne.

Proponuję za to skoncentrować się na dziewczętach reprezentujących podobny "dress-code".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:55, CharName napisał:

95% facetów umie "tańczyć" tylko pogo albo gibie się jak poparzeni, więc się nie przejmuj
akurat tym faktem...


Jeszcze umiem całkiem nieźle electro tańczyć, poczucie rytmu mam bardzo dobre serio :) A ostatnio mnie ochroniarz chciał wywalić z klubu za pogo. Niewyluzowany jakiś.

Dnia 11.12.2008 o 22:55, CharName napisał:

Jednostki płci męskiej, które opanowały tańczenie w tym zakresie,
który wygląda dobrze i jeszcze nie kwalifikuje... do bycia niezainteresowanymi płcią
przeciwną, są na prawdę nieliczne.

Proponuję za to skoncentrować się na dziewczętach reprezentujących podobny "dress-code".


A tak apropos, to z fajną dziewczyną tańczyłem na ostatniej imprezie. Nie była jakaś super, ale fajnie się tańczyło. Potem sobie gdzieś poszła, ale nie chciało mi się jej szukać. No ogólnie fajnie było, dobrze że mam poniedziałek wolny to sobie po robocie pójdę na kolejną imprezkę, bo jest piwo tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 23:21, KannX napisał:

>
A tak apropos, to z fajną dziewczyną tańczyłem na ostatniej imprezie. Nie była jakaś
super, ale fajnie się tańczyło. Potem sobie gdzieś poszła, ale nie chciało mi się jej
szukać. No ogólnie fajnie było, dobrze że mam poniedziałek wolny to sobie po robocie
pójdę na kolejną imprezkę, bo jest piwo tanie.


Nie widzę u Ciebie silnej motywacji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taniec? Hmm gibanie się? Małpy też podskakują aby okazać zadowolenie:P Nie kręci mnie to.

Kannx darcie ryła na cały regulator jest sexi:P Oli drzesz poztywne akcenty:P
(urocza gra słów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 08:25, CharName napisał:

Nie widzę u Ciebie silnej motywacji :-D


No fakt, bo w sumie tej motywacji nie ma :) Jakoś żadna z dotychczas spotkanych dziewczyn z przeróżnych imprez nie była wystarczająco fajna. A zapewniam, że mnóstwo ich było i świetnie się z wieloma bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:29, kedzior141 napisał:

Od kilku dni główkuję się jak powiedzieć dziewczynie że ją kocham... Ona tylko na to
czeka, ja to wiem, ale jak to rozegrać?:D Miejsce- jej pokój, kanapa;P

Cześć kocham cie chodźmy do mnie zrobię ci coś do szamania a potem poznamy się bliżej.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:31, Ponury Żniwiarz napisał:

> Od kilku dni główkuję się jak powiedzieć dziewczynie że ją kocham... Ona tylko na
to
> czeka, ja to wiem, ale jak to rozegrać?:D Miejsce- jej pokój, kanapa;P
>
Cześć kocham cie chodźmy do mnie zrobię ci coś do szamania a potem poznamy się bliżej.:P


Okej :P Nie pytam o inne propozycje, bo aż się boje odpowiedzi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś prawdopodobnie nastąpi mój pierwszy pocałunek. Rany ale mam stresa, nigdy tego nie robiłem. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 16:09, Ratefi napisał:

Dziś prawdopodobnie nastąpi mój pierwszy pocałunek. Rany ale mam stresa, nigdy tego nie
robiłem. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze ;)

Zapuść sobie "Eye of Tiger", zrób rozgrzewkę mięśni twarzy, o higienie nie wspomnę bo to wiadomo i do boju. Powodzenia, nie masz co się bać, bo wtedy spalisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, spoko, będzie dobrze. Zawsze to jakoś samo idzie. Zobaczysz, jak zaczniesz to pójdzie już z górki. Najwyżej jak będziesz czuł, że dziewczyna jest w jakiś sposób zniesmaczona to zażartuj... bo ja wiem... zgoń na ojca albo coś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 16:09, Ratefi napisał:

Dziś prawdopodobnie nastąpi mój pierwszy pocałunek. Rany ale mam stresa, nigdy tego nie
robiłem. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze ;)


No to powodzenia! Ja już to robię od podstawówki, bardziej namiętnie... Niech twój pierwszy raz się powiedzie. Pamiętaj byś zęby umył! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze ;)

Niestety, modliłem sie w twej intencji, ale wróżka powiedziała ze dostaniesz liścia. : - (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się