Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczny poradnik - czyli co warto włożyć pod choinkę (część 8)

35 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dziś w naszym poradniku dwie mocno nietypowe kategorie. Po pierwsze gry MMO, przy których zwykle przecież nie wystarczy sam zakup, trzeba dodatkowo płacić abonament. Po drugie wszelakie gadżety należące do najbliższych graczom urządzeń peryferyjnych, czyli myszek, klawiatur czy słuchawek - tu znowuż ceny mogą czasem okazać się wyższe od choinki...

Przeczytaj cały tekst "Świąteczny poradnik - czyli co warto włożyć pod choinkę (część 8)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy World of WarCraft razem z dodatkiem nie były przypadkiem tańsze? ;)
Ja czekam na świąteczną promocję, w której tanio będzie można kupić Guild Wars. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:39, knopfler napisał:

Super jest ta mysz za 65 zł dla graczy - kupie sobie taka !

Myszkę polecam, posiadam takową:) Dokładnie ten model. Bardzo przyjemna i ergonomiczna, no i precyzyjna. A zmiana DPI w locie też świetna rzecz:) Jak na taką cenę warto brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:35, Marcinos07 napisał:

Kierownica za 900 zł... uuuu.
;)

To właśnie sprzęt nie mieszczący się pod każdą choinką - choć jeden z najlepszych gadżetów dla graczy jaki widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EVE, Guild Wars, WoW i LotRO - zaprawdę świetne MMO, jak na razie to w akcji nie widziałem tylko EVE. ;P

btw. Pod choineczkę myszka i klawiaturka się przyda, więc może sobie kupię tę mychę za 65zł. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:04, Gol Galad napisał:

EVE, Guild Wars, WoW i LotRO - zaprawdę świetne MMO, jak na razie to w akcji nie widziałem
tylko EVE. ;P


Zawsze można nadrobić zaległości ściągając chociażby darmowy 14-dniowy trial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zamówiłem tą myszkę A4Tech''a, ale nowszy model, a mianowicie Mysz A4-Tech X-750BF(Ta prezentowana tutaj to Mysz A4-Tech X-750F). Jutro dojdzie, mam nadzieję, że będę z niej zadowolony :]
A co do klawiatury, to właśnie się zastanawiałem nad tą Logitech Media Elite i ten artykuł pomógł mi w wyborze klawiatury, bo ostatnio zastanawiałem się nad kupnem właśnie tej klawiatury i jeszcze paru jakichś tam innych. Kiedy zobaczyłem, że polecacie ja w tym poradniku, to wiem, że jak będę kupować klawiaturę to właśnie Logitech Media Elite. Tylko jeszcze nie wiem ile miejsca będzie zajmowała na biurku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również bym sobie pograł w wow a ale ten cholerny abonament, niestety ni jest jak w przypadku innych mmo że prywatne serwery same sobie ustalają zasady czyli abonament itp. Szkoda że inne serwery w wowie są nielegalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam klawiaturkę Razera tyle, że nie Tarantule, a Lycose i Diamondback''a 3G. Najlepszy sprzęt do gier. Logitech się chowa. Chociaż na G25 może się skuszę... nie powiem interesująca propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować