Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 2 - zapowiedź

79 postów w tym temacie

Lucas the Great

Nie tak dawno na łamach gram.pl mogliście przez tydzień czytać o grze Crysis, duchowym spadkobiercy Far Cry. Przypomnijmy, że Crytek nie posiada praw do swego debiutanckiego tytułu, a jednak powstaje Far Cry 2. Czego można się spodziewać po grze, która ze swą poprzedniczką ma wspólną w zasadzie jedynie nazwę? Przeczytajcie...

Przeczytaj cały tekst "Far Cry 2 - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na screenach wygląda prawie jak Crysis (chociaż te ręce, takie... dziwne). W sumie, to możemy się spodziewać gry b. podobnej do "kryzysu", ale bardziej realistyczne. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że gra zostanie nisko oceniona. Ludzie będą ją przyrównywać do Crysisa i do poprzedniej części, a problemem jest, że za drugą część odpowiedzialne jest inne studio niż za pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa zapowiedź, ciekawa gra co by tu więcej powiedzieć :) Podoba mi się pomysł otwartego terenu, właśnie ten element coraz bardziej mi się podoba w grach (głównie w rpg-ach i fps-ach). Jeżeli gra będzie taka jak ją zapowiadają to może się skuszę i ją kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdeka się podlizujecie FarCry''owi 2 xP ja jeszcze w Crysisa nie zdążyłem nawet zagrać.. jeśli jedynym atutem FC2 ma być grafika, to dziękuję za takie granie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 17:04, BigFish napisał:

Jak badzo odległy krzyk - jeżeli miało to nawiązywać do tytułu gry to raczej Cry to płacz...

Tak poza tym to ciekawei się zapowiada ;]



tak ale do "Far Cry" nie pasuje ;d wiec przetłumaczenie recenzenta jest prawidłowe. Tłumaczymy cały tytuł nie 1 słowo z niego ;p.

Co do gry to tak jeśli już chodzi o Crysisa to jest kopią gry FC a nie że FC2 będzie kopia Crysisa ;s.
FC2 będzie zupełnie czymś nowym z czego można się cieszyć a pisanie że będzie działać jak G3 jest ostro chybione to nie Pirania Byte robi grę tylko Ubi ;p i można nawet powiedzieć że będzie chodziła lepiej od Crysisa pod względem kodu itd. a pomysły które są opisywane na dzień dzisiejszy mogą z FC2 zrobić taki hit jak z pierwszej części gry Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakaś zmiana w systemie zdrowotnym. Wkurzające było to że wystarczyło się schować i bohater wracał do zdrowia. Tylko przeraża mnie zapowiedź nastawiania kończyn.
I raczej nie będzie chodzić jak Gothic3, no nie PB, silnik FC jest naprawdę dobry, na słabym kompie można bezproblemowo pograć ale jeśli chce się większe detale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować