Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - nowy trailer jeszcze dzisiaj!

215 postów w tym temacie

Ja tam jestem fanem gatunku, ale mam wrażenie, że to już bylo, ostatnio wszystkie gry tego typu są identyczne. Jeśli nowy Duke nie będzie się wyróżniał, to nie kupię, bo szkoda kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe niedoczekanie normalnie;p Duke Nukem For(n)ever? Twórcy chyba będą jeszcze odkładać żeby nie dało się przebić;) Odkładania na później oczywiście. No chociaż fajnie byłoby kontynuować przygodę sprzed lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić wreszcie tytuł tego projektu na "Duke Nukem Never" albo "Duke Nukem Neverending Project" albo coś w ten deseń. Może tak gramowy konkurs na najbardziej odpowiedni tytuł?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to niewłaściwy patent dla news tematu, ale spróbuję. Otóż, kolejny raz, próbuję zainstalować poprawki do Medievala II. I wiecie co? Mam przeczucie, że branża komputerowa robi mnie w zwykłego wała. Ja chcę pograć w dobą grę, a nie ściągać poprawki do poprawek. Zapłaciłem w końcu, i chcę grać. Nie chodzi tylko o Medievala-o Hirków V na przykład, naszego poczciwego przereklamowanego Wiedźmina i właściwie wszystkie gry poza Age of Wonder-dziwne, ta gra nie potrzebuje poprawek!
Proponuję zatem, by wydawcy gier wypuścili na rynek serie gier opatrzone nowym logiem: komplet patch edition! W tłumaczeniu na polski: ta gra jest droższa, ale zawiera wszystkie poprawki, a w dodatku-rozpakowuje sie tam, gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace trwały trwały (prawie forever) i nagle pojawia się Duke Nuken. Sceptycznie podchodzę do jego premiery ale ok pograłbym sobie nie powim. Programiści strasznie skoksowali świniaki :D a DN wygląda jak zkoksowany Bruce W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki urok grania na PC. W przypadku konsol sprawa jest prosta - w każdej siedzą (teoretycznie :?) dokładnie te same bebechy i nie ma problemów z kompatybilnością. Na blaszakach jest zupełnie inaczej - miliony możliwych konfiguracji, różne (często niedopracowane) wersje sterowników, jednomyślne olewanie kwestii tzw. kompatybilności wstecznej - to wszystko sprawia, że twórcy danej gry nie mogą zagwarantować jej poprawnego działania na każdym komputerze, który będzie spełniał jej wymagania. A jak do tego doda się wiszących niczym ekonom z batem nad zespołem tworzącym grę wydawców - cóż, w takich warunkach o potknięcia naprawdę nietrudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem Z Duke''m jest taki, że mało kto na niego czeka/czekał. Osobiście ten news trochę popsuł mi humor. Po co przywracać do życia coś, co dawno zdechło? Duke nabrał u mnie negatywnego wydźwięku wraz z tytułem Forever. Zobaczycie, ta produkcja już tyle ludziom nerwów zniszczyła i zniszczy jeszcze więcej. I tak będzie FOREVER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nigdy nie korciło, by sprawdzić, czym ludzie się tak podniecają.
A teaser... Beznadziejny. Nie wiem, jaka to tajemnica pracować nad niczym praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Prey i STALKER dali radę po długich latach produkcji okazać się bardzo dobrymi grami to DNF też da rade, ten trailer z targów E3 w 2001 roku prezentuje się na tyle ciekawie że jakby zrobili tą gre dokładnie tak samo tylko z jakąś wypasioną grafiką to może byłby przebój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować