Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - nowy trailer jeszcze dzisiaj!

215 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 20:50, Dann napisał:

...
Ale to oczywiście kwestia gustu.


Z tym się absolutnie zgadzam :). Nie każdemu "piwniczne klimaty" z Quake''a muszą odpowiadać, zresztą tak samo, jak rubaszny dowcip Księcia :).

Dnia 20.12.2007 o 20:50, Dann napisał:

...
Ponadto DN3D oferował znacznie ciekawsze możliwości rozwałki. :-P W końcu mało który FPS umożliwia
zmniejszanie i rozgniatanie lub zamrażanie wrogów. Już o montowanych na ścianach minach z laserem
nie wspomnę.


Ale to Quake stworzył kanon powielany w dziesiątkach FPSów :). Jednak nie da się ukryć, te bardziej "odjechane" bronie z Duke''a świetnie wpisywały się w klimat. No i nie ma to, jak w multi postawić minę z laserem na podłodze (promienia nie widać - przetestowane wielokrotnie :D).

Dnia 20.12.2007 o 20:50, Dann napisał:

...
I miejmy nadzieję, że będzie coś "więcej" ... i to nie za dwa lata, tylko ASAP. ;-)


Oby, oby. Choć sądzę, że 3DR nie zrobi nam (miłej) niespodzianki na Święta / Nowy Rok i w najlepszym razie poczekają do najbliższej imprezy "branżowej" (GC?).

Feanor.pl
Całkiem niezłym substytutem Atomowego Księcia jest Sam "Serious" Stone :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buahah ,jak ja kocham tą stronke :P http://www.duke.fpp.pl/?pl:pages:show:211:::

"Od pojawienia się pierwszych oficjalnych informacji, że firma 3D-Realms przystąpiła do produkcji Duke Nukem Forever, pojawiają się przeróżne pomysły co do wymagań sprzętowych gry. Zaczynano od procesora typu P2 233 i akcelatora, a obecnie (chyba) najbardziej prawdopodobne wymagania sprzętowe to:

# Procesor: 500 MHz Pentium
# RAM: 64 MB min, 128+ MB SDRAM zalecane
# CD-ROM
# Karta graficzna: PCI (zalecany akcelator przynajmniej 8 Mb)
# Karta muzyczna: kompatybilna z Windows 95/98
# System operacyjny: Windows 95/98/NT/2000/ME/XP
# Sieć: 28.8 kbps lub więcej z wykorzystaniem TCP/IP


Oczywiście nie są to oficjalne wymagania więc mogą się jeszcze zmienić... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No za dużo to w tym trailerze nie pokazali :) Nasz bohater jakby trochę wyładniał (?) i przypakował (co widać na trailerze). Mam nadzieje, że muzyczka będzie w grze tak genialna jak na trailerze i w piosence Megadeath "Duke Nukem Theme"--proponuje to wrzucić na intro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ile to już lat robią? 10 ;] Ja już myślałem, że wymyśliłem sobie istnienie tego tytułu. Mimo wiedzieć, że DN:Forever nie jest wytworem mojej wyobrazni. Tylko teraz kwestia pozostała... Czy doczekamy się tej gry czy nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff... Takie coś to profesjonalni programiści mogą zrobić w kilka dni. Nie wierze że ta gra jest ciągle w produkcji. Najwyraźniej programistom 3drealms się nudziło i zrobili taki teaserek, żeby ludzie mieli o czym gadać.
PS. ten pierwszy filmik jest naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, DNF wyjdzie kiedyś - mam nadzieję tylko, że za mojej kadencji. Czy będzie dobry, czy zły, nieważne - i tak zagram ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyszedł pierwszy teaserek z Cloudem i Zagadkowym Gostkiem Z Białymi Włosami to też sceptycy mówili że to o niczym nie świadczy. A potem wyszło nie tylko Advent Children ale cały zestaw mini/maxiprodukcji związanych z FFVII. DNF powstanie.
Czemu? Zwróćcie uwagę ile komentarzy ma ten news. Każdy komentarz to osoba tak zainteresowana i podekscytowana myślą o DNF że nie może się powstrzymać od wtrącenia trzech groszy. Byle pierdnięcie Duke''a od razu przyciąga miliony, bo jedni uwielbiają, drudzy chcą zjechać, a trzeci mówią że to nie Duke pierdnął bo on nigdy nie wróci. W tym jest kuuuuuupa forsy i na 100% to zrobią. Mają na to środki bo przypomnieli o swoim istnieniu wspaniałym bestsellerem jakim jest Prey. Jedyne pytanie to kiedy, przed Preyem 2 czy po? Ja obstawiam że po, ale cholera wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że DNF nie ukazał sie w 2001 roku. Wtedy miałby większe szanse na zostanie wielkim hitem. A teraz jeśli w ogóle wyjdzie, napewno nie będzie to taki hit, jaki mógł być kiedys. Ale w ogóle 3DRealms to dziwna firma, Przerwała prace nad jeszcze innym DN''em a i tera tak długo robią tego forevera.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 17:19, Blackhand napisał:

Ale to Quake stworzył kanon powielany w dziesiątkach FPSów :).


IMO to Doom, a nie Quake stworzył kanon piwnicznych klimatów. Kwak natomiast to przełom w trybie multi, choć deathmatch to również dziecko Dooma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie ten trailer z E3 2001 i pomyślcie jakby ta gra kopała tyłki gdyby wyszła w 2002 roku :) A jeśli chodzi o analogię w Prey''u, to zauważcie że na tym trailerze widać ''robaka-granat'' któremu do detonacji trzeba urwać nóżkę. W Prey''u jest ten sam motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tylu latach oczekiwania w koncu cos sie ruszylo. Dluuugo nam bylo czekac na kontynuacje jednej z napiekniejszych FPS''ow wszechczasow i pewnie jeszcze troche poczekamy, oby nie kolejne 10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Jak długo będziemy musieli czekać na Duke Nukem?
-A co mówi podtytuł?
-...

tak to widze ;p ta gra jest kultowa dzięki temu że nie powstaje, więc jak powstanie to będzie kicha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:26, Amdor napisał:

ta gra jest kultowa dzięki temu że nie powstaje, więc jak powstanie to będzie
kicha ;]


Coś w tym jest, ale też nie do końca. Sama postać Duke''a to jest kult - wczoraj sobie przeglądałem stuff związany z całą serią i wspomnienia wróciły... Strasznie chciałbym, aby ta gra jednak wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pisząc "kanon" miałem na myśli uzbrojenie - coś dobrego na bliski dystans (shotguny), jakaś broń "maszynowa" (nailguny) i nieśmiertelne rakietnica i granatnik (w zasadzie brak w tym zestawie jedynie kampy, która chyba po raz pierwszy pojawiła się w Unrealu). A jeśli chodzi o "piwniczne klimaty", to raczej ich w Doomie nie stwierdziłem - być może to kwestia definicji - ja miałem na myśli grafikę utrzymaną w ciemnych barwach, błąkanie się po różnych dziwnych miejscach, jak jakieś katakumby itp.
No, ale starczy już tego OT :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować