Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

/.../

Eee, w grze jest o nim kilka razy, zastąpił projekt Ikar...

Kizibono---> niech pisze, przecież po to jest forum... jak mówisz, że się myli to podaj poprawne wersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

z tego co wiem fettel jest naszym blizniakiem... taki mi sie wydaje, no bo w koncu mjy tez mamy jakies tam zdolnosci, a on byl przy naszych narodzinach wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:52, Budo napisał:

/.../

Spoiler

Niemożliwe, bo Fettel wyraźnie mówi, że był przy naszych narodzinach.



Nie tak do końca...

Spoiler

W pierwszym interwale Wypowiada bardzo ważne słowa.
Mówił coś w stylu: Pamiętam go. Ale czy to wspomnienia jej czy moje? Co za różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:05, Budo napisał:

Dobra, właśnie skończyłem podstawkę i za cholerę nie wiem o co chodzi.

>

Spoiler

- co to były projekty Prormeteusz i Ikar?


Spoiler

Jeżeli się nie mylę projekt Ikar polegał na stworzeniu dowódców którzy mieli siłami umysłu kierować batalionami klonów (jednym z prototypów był między innymi Paxton Fettel). Prometeusz ? to nie był czasem Perseusz ? Perseusz polegał na przygotowaniu programu treningowego który przygotuje Paxtona Fettela do kierowania klonami.Fettel w tym projekcie między innymi musiał się uczyć historii militarnej (znał każdy karabin, jak go zbudować, obsługiwać itp.).

Dnia 25.02.2009 o 17:05, Budo napisał:

-

Spoiler

dlaczego Wade nie chciał zniszczyć krypty?


Spoiler

Wade czuł się winny za to co zrobił swojej córce (i słusznie, tego co się dowiedziałem w drugiej części to po prostu trzeba być skur****m) i postanowił ją wypuścić zauważ że kiedy Alma wychodzi Wade już się gotuje na swój los.

Dnia 25.02.2009 o 17:05, Budo napisał:

-

Spoiler

co się działo z Fettelem od czasu jego urodzin i dlaczego dopiero teraz zwariował?


Spoiler

Fettel był dzieckiem Almy, był szkolony na dowódcę bataliony żołnierzy, tak naprawdę Fettel nigdy nie miał pojęcia że ma matkę i co się z nią stało, pierwszy raz Alma skontaktowała się z nim kiedy miał 10 lat w wyniku czego oszalał i zabił 7 ludzi (właśnie wtedy został zamknięty do izolatki). W wieku 14 lat Fettel zostaje oficjalnie przydzielony do projektu Perseusz o którym wcześniej Ci opowiadałem (w wielkim skrócie zresztą),w wieku 24 lat Fettel przejął wielką kontorle nad batalionem i był naprawdę udanym projektem, natomiast w wieku 30 lat Alma drugi raz nawiązała z nim psychiczny kontakt i to własnie wtedy kazała mu ją uwolnić i zabić wszystkich którzy mieli coś wspólnego z projektem "Pochodzenie" (Origin), Fettel przejął batalion żołnierzy i właśnie wtedy zaczął polowanie.

Dnia 25.02.2009 o 17:05, Budo napisał:

-

Spoiler

czy gracz również wciela się w syna Almy? Jeśli tak, to jak trafił do F.E.A.R.?


Spoiler

Tak jesteśmy synem Almy i jednocześnie pierwszym prototypem (który jak Fettel miał kierować klonami), niestety okazaliśny się totalnym niewypałem i zostaliśmy odsunięci na bok od projektu. Natępnie zostaliśmy wysłani do F.E.A.R aby przełożeniu projektu obserowali nasze postępy (jak się poprawiliśmy przez te parę lat), można powiedzieć że do Fear trafiliśmy tylko dlatego że oni tego chcieli i aby nas sprawdzić. I jescze jedno zostaliśmy bezimienni ale nasz nickname brzmiał "Zwiadowca".

Dnia 25.02.2009 o 17:05, Budo napisał:

-

Spoiler

po co w ogóle było niszczyć Kryptę, skoro była zamknięta, a Alma i tak nie żyła od
dawna... no co, zabić ducha?


Spoiler

Alma i jej siła psychiczna była zbyt potężna i należało ją zniszczyć (przejęła Fettel mogła też przejąć nas), Alma była by martwa ale Wade ją wypuścił.


Wszystko co Ci tu opisałem powtarzam jest w skrócie jeżeli wciąż masz niejasności i chcesz wiedzieć więcej daj znać.
Mam nadzieje, że pomogłem.
PS.
Spoiler

Fettel oczywiście jest synem Almy i naszym bratem, stąd te wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 21:11, Zauri napisał:

Spoiler

z tego co wiem fettel jest naszym blizniakiem... taki mi sie wydaje, no bo w koncu
mjy tez mamy jakies tam zdolnosci, a on byl przy naszych narodzinach wiec...



Spoiler

Fettel Nie jest naszym bliźniakiem. On się urodził rok później, a że posiada wspomnienia Almy to już inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:52, Budo napisał:

/.../

Spoiler

Niemożliwe, bo Fettel wyraźnie mówi, że był przy naszych narodzinach.


Spoiler

Chyba to było tak wytłumaczone, ze Fettel "podebrał" kilka(dziesiąt) wspomnień Almy (tak samo jak my) i w ten sposób "był" przy naszych narodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:46, Kizibono napisał:

Ecko podał linka do wyjaśnień jakie dręczą użytkownika Budo, więc po co
piszesz ? do tego opowiadasz głupoty, nie pisz jak nie znasz fabuły (oto kolejny przykład
nie zrozumienia gry).

A co napisałem nie prawdziwego ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Odpowiem Ci co do projektu Ikar... Bo do reszty masz raczej racje. Ikar to byli własnie Ci zabójcy. Było to dokładniej opracowanie, czegoś, co pomogłoby symulować odziaływanie grawitacji 0g. Dlatego widzimy jak ładnie i akrobatycznie poruszają się zabójcy. W projekcie "Początek" była mowa o kierowaniu replikami... zacytuje teraz z Przewodnika dołączonego do F.E.A.R. 2: "(...)Celem "początku" było stworzenie parapsychicznego dowódcy, który mógłby kontrolować cały batalion żołnierzy Repliki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok, dzięki wszystkim za pomoc, to już se trochę poukładałem ;]
Mniej więcej dovbrze myslałem, zamieniłem tylko miejscami Fettela i siebie :P
A z Prometeuszem pomyłka, chodziło o Perseusza of course ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem fear i dodatek extract point w PL. fear przeszedlem a dodatek nie chce odpalic. sprzet mam dobry. jak juz gra ma zastartowac to pojawia sie okno: czy chcesz wyslac bledy czy nie. o co loto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche zainstalowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:07, Piterus_Von_Drackus napisał:

Patche zainstalowałeś?

do orginalnych gier ze sklepu sa potrzebne patche? nie znam sie na tym ;) a jezeli trzeba to nie wiem jak sie poruszac co by je sciagnac :( dzieki i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:16, hasan68 napisał:

> Patche zainstalowałeś?
do orginalnych gier ze sklepu sa potrzebne patche? nie znam sie na tym ;) a jezeli trzeba
to nie wiem jak sie poruszac co by je sciagnac :( dzieki i pozdro

99% gier w pudełkowej wersji nie jest w żaden sposób upatchowana. Jedynie jakieś reedycje które wychodzą ileś czasu po premierze mają szanse być wyposażone w jakieś patche. Pozostaje ci poszukać patchy w internecie. Jeśli nie wiesz jak szukać to zajrzyj na gram.pl w zakładce patche. Znajdź alfabetycznie te do F.E.A.R.-a i ściągaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:16, hasan68 napisał:

> Patche zainstalowałeś?
do orginalnych gier ze sklepu sa potrzebne patche? nie znam sie na tym ;) a jezeli trzeba
to nie wiem jak sie poruszac co by je sciagnac :( dzieki i pozdro

Jeśli masz wersje kupowaną niedawno to patche powinny być na dodatkowej płycie dołączonej do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:30, Maykowiec napisał:

> > Patche zainstalowałeś?
> do orginalnych gier ze sklepu sa potrzebne patche? nie znam sie na tym ;) a jezeli
trzeba
> to nie wiem jak sie poruszac co by je sciagnac :( dzieki i pozdro
Jeśli masz wersje kupowaną niedawno to patche powinny być na dodatkowej płycie dołączonej
do gry.

zgadza sie jest patch na dodatkowej plycie. ale szkurde i tak mi dodatek nie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu zajmuję gra ? kupiłem i zauważyłem że są tylko 3 Interwały a ten pierwszy to kwestia 10 min, mam nadzieję ze nie wyjdzie że to gra na 3 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 19:32, sevrond napisał:

Ile czasu zajmuję gra ? kupiłem i zauważyłem że są tylko 3 Interwały a ten pierwszy to
kwestia 10 min, mam nadzieję ze nie wyjdzie że to gra na 3 h


Interwałów jest bodaj 11... Gra starcza na kilka (9-10) godzin dobrej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 19:32, sevrond napisał:

Ile czasu zajmuję gra ? kupiłem i zauważyłem że są tylko 3 Interwały a ten pierwszy to
kwestia 10 min, mam nadzieję ze nie wyjdzie że to gra na 3 h

Mi zajęła około 8-10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:16, hasan68 napisał:

> Patche zainstalowałeś?
do orginalnych gier ze sklepu sa potrzebne patche? nie znam sie na tym ;) a jezeli trzeba
to nie wiem jak sie poruszac co by je sciagnac :( dzieki i pozdro

A może nie masz zainstalowanej podstawki. Go tego dodatku akurat podstawka jest potrzebna. Jak masz zainstalowaną to ściągnij patcha. Wpisz w googlach "patch FEAR extract point" i powinno coś znaleźć. A jak nie to poszukaj pomocy w dziale gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować