Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszelkich szczęśliwości na ten magiczny czas!

128 postów w tym temacie

Życzenia przyjmuję, a i tapetą nie pogardzę... ;) Teraz mój pulpit prezentuje się bardzo świątecznie!
Wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich gramowiczów oraz całego sztabu dowodzącego! Mam nadzieję, że spędzimy wspólnie jeszcze wiele wspólnych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzienkova! jak to mówią. Pozostaje życzyć wszystkim wysokich pingów, niespadających FPSów oraz rozsądnego dzielenia czasu. Może kiedyś doba będzie dwukrotnie dłuższa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wam gram.pl za czas z wami spędzony za wszystko :) Wesołych świąt wszystkich pracownikom CDP , sprzątaczkom i woźnym też :P
Komar93- to zrób lepszy i pokaż wgm wydziwiasz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to, wszystkiego najlepszego Wam, drodzy Gramowicze życzę. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, w pracy pieniążków bez liku, w szkole ocen tylko wysokich, na studiach powodzenia, w rodzinie radości i mnóstwa gier pod choinką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 13:58, Phelela napisał:

Dziękuje wam gram.pl za czas z wami spędzony za wszystko :) Wesołych świąt wszystkich pracownikom
CDP , sprzątaczkom i woźnym też :P
Komar93- to zrób lepszy i pokaż wgm wydziwiasz i tyle


tylko wyraziłem swoje zdanie, co o tym myślę. sądziłem że jest tu wolność słowa, ale cóż widzę że nie, bo wszystko co od gram.pl to musi być cacy, przynajmniej tak to zrozumiałem. zawsze znajda się jakieś osoby takie jak ty, które oczywiście będą musiały się przyczepić, bo się powiedziało, że gadżet czy coś innego od gram.pl jest błeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy, a ekipie CDP i gram.pl życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku, jak największej liczby dobrych tytułów w planie wydawniczym i więcej szczęścia przy wydawaniu głośnych tytułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować