Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszelkich szczęśliwości na ten magiczny czas!

128 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2007 o 14:07, Komar93 napisał:

> Dziękuje wam gram.pl za czas z wami spędzony za wszystko :) Wesołych świąt wszystkich
pracownikom
> CDP , sprzątaczkom i woźnym też :P
> Komar93- to zrób lepszy i pokaż wgm wydziwiasz i tyle

tylko wyraziłem swoje zdanie, co o tym myślę. sądziłem że jest tu wolność słowa, ale cóż widzę
że nie, bo wszystko co od gram.pl to musi być cacy, przynajmniej tak to zrozumiałem. zawsze
znajda się jakieś osoby takie jak ty, które oczywiście będą musiały się przyczepić, bo się
powiedziało, że gadżet czy coś innego od gram.pl jest błeee...

Ja także wyraziłem tylko swoje zdanie ;) Pokaż że lepsze zrobisz :)
e cantu cognoscitur avis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, znowu przyszły Święta :D Ja także życzę nam, i wam wszystkiego najlepszego, aby żyło się lepiej.

A tutaj prezent: świąteczny karpik!! :D ------> <:>< <----- Bierzcie póki gorący :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja też "zażyczę" wszystkim Niebieskim i osobom z redakcji, a także wszystkim innym Gramowiczom: wszystkiego najlepszego! :) Nie będę się rozpisywał, bo nie mam talentu do tworzenia długich i skomplikowanych życzeń. :P Oby udały się Wam te święta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 14:15, Phelela napisał:

> > Dziękuje wam gram.pl za czas z wami spędzony za wszystko :) Wesołych świąt wszystkich

> pracownikom
> > CDP , sprzątaczkom i woźnym też :P
> > Komar93- to zrób lepszy i pokaż wgm wydziwiasz i tyle
>
> tylko wyraziłem swoje zdanie, co o tym myślę. sądziłem że jest tu wolność słowa, ale cóż
widzę
> że nie, bo wszystko co od gram.pl to musi być cacy, przynajmniej tak to zrozumiałem. zawsze

> znajda się jakieś osoby takie jak ty, które oczywiście będą musiały się przyczepić, bo
się
> powiedziało, że gadżet czy coś innego od gram.pl jest błeee...
Ja także wyraziłem tylko swoje zdanie ;) Pokaż że lepsze zrobisz :)
e cantu cognoscitur avis :P



No i dobra, uspokójmy się już, święta są a my się kłócimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego wszystkim gramowiczom i ekipie gram.pl, tym pierwszym żeby się załapali na zniżki i konkursy na gram.pl a tym drugim aby nam takich dostarczali jak najwięcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten czas szybko leci, prawda? ;-) Cały rokk minął jak jeden dzień- doskonale pamiętam, jak życzyłem wszystkim Wesołych Świąt i szczęsliwego nowego, 2007, roku.
Chciałbym złożyć Wam- Gramowiczom, redakcji gram.pl oraz CDP- wszystkiego najlepszego ,spełnienia najskrytrzych marzeń, i czego sobie jeszcze zapragniecie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 15:14, Anjinsan napisał:

Wszystkim zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt i bogatego Gwiazdora.

Ech, stary dobry Gwiezdorz, latami zwalczany przez Dziadka Mroza, a teraz przez rubasznego grubaska z amerykańskiego koncernu... dobrze, ze w ogóle ktoś jeszcze o nim pamięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować