Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra za screena? Czemu nie!

322 postów w tym temacie

Czy ktoś mógłby potwierdzić odbiór moich prac.
Nie wiem czy doszły, bo przy wysyłaniu wyskakiwały błędy.
Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto treść komunikatu który ciągle mi wyskakuje gdy próbuję wysłać:
"Niestety podczas przetwarzania Twojego zgłoszenia wystąpił błąd. Spróbuj wziąć udział w konkursie jeszcze raz - jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z administratorem." rozszerzenie mam jak z GIMPa, nie wiem jak zmienić a rozmiar to 0,83 MB. Może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 07:39, zajacisko napisał:

Oto treść komunikatu który ciągle mi wyskakuje gdy próbuję wysłać:
"Niestety podczas przetwarzania Twojego zgłoszenia wystąpił błąd. Spróbuj wziąć udział w konkursie
jeszcze raz - jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z administratorem." rozszerzenie
mam jak z GIMPa, nie wiem jak zmienić a rozmiar to 0,83 MB. Może mi ktoś pomóc?


Nie umiesz zapisać jako *.jpg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 09:44, L0ck3 napisał:

Nie umiesz zapisać jako *.jpg?

Umiem "otwierać za pomocą paint" ale i tak nie da się później otworzyć bo narzeka na jaką mapę bitową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny wyslane bez problemow,mam nadzieje ze zostana chociaz zauwazone,zdolnosci to ja nie mam;)

Fajnie ze ekipa z gram.pl udziela sie w komentarzach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 23:33, Khalid. napisał:

Czy ktoś mógłby potwierdzić odbiór moich prac.
Nie wiem czy doszły, bo przy wysyłaniu wyskakiwały błędy.
Z góry dzieki.


Trzy screeny dotarły.

Jeśli komuś po ponownym odpaleniu strony wyświetla się napis: "Twoje zgłoszenie zostało przyjęte, dziękujemy za udział w konkursie.", to znaczy, że praca dotarła. Możecie być spokojni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W paincie..
na pewno pod uwage beda brane jednie blyszczace i slodziutkie prace grafikow ktorz znaja sie na obsludze profesjonalnch pgrogramow do obrobki i to zobaczsz w wnikach konkursu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 11:47, Spaykus napisał:

Jeśli komuś po ponownym odpaleniu strony wyświetla się napis: "Twoje zgłoszenie zostało przyjęte,
dziękujemy za udział w konkursie.", to znaczy, że praca dotarła. Możecie być spokojni :)


A jak ktoś wysłał i pokazują mu się znowu "okienka" na screeny, ale za to pod spodem jest napis "Dziękujemy za udział w konkursie."?

W sumie bym się nie pogniewał, jakby nie doszły, jednego screena bym zmienił. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:08, Kathid napisał:

W paincie..
na pewno pod uwage beda brane jednie blyszczace i slodziutkie prace grafikow ktorz znaja sie
na obsludze profesjonalnch pgrogramow do obrobki i to zobaczsz w wnikach konkursu;)


I tu się mylisz ;P Co prawda staranność pracy zawsze brana jest pod uwagę, ale w konkursach niejednokrotnie zwyciężały tutaj dzieła stworzone przy pomocy Painta. Jeśli pomysł spodoba się oceniającym, to wykonanie spełnia tak naprawdę drugorzędną rolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:50, Isoft napisał:

Doszedł do was mój obrazek ?

Cytuję Spaykusa:

Jeśli komuś po ponownym odpaleniu strony wyświetla się napis: "Twoje zgłoszenie zostało przyjęte, dziękujemy za udział w konkursie.", to znaczy, że praca dotarła. Możecie być spokojni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:14, ad0 napisał:

A jak ktoś wysłał i pokazują mu się znowu "okienka" na screeny, ale za to pod spodem jest napis
"Dziękujemy za udział w konkursie."?


To znaczy, że zgłoszenie dotarło. Właściwie to wysłałeś je dwa dni temu ;)

Isoft > tak, dotarło. Tak samo jak inne - jeśli nie możecie już wysłać zgłoszenia, to znaczy, że wcześniejsze już przechwyciliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wysłałem obrazek z gry Rayman Raving Rabbids. Ale i tak nie wygram, nigdy nic nie wygrałem, a jeszcze robiony w Paincie na Viście... Przynajmniej ma fajny tytuł: "Rayman Szalone Święta". Pasi, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować