Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2008 o 16:23, WoyKam napisał:

Licze na wielki Hit przez duże H

"chyba się przeliczył, jeżeli wogóle na cokolwiek liczył" Prawdopodobnie grafika nie będzie jakaś zabójcza, gra osadzona II/I wś... nie wiem czy to będzie hit przez H duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 17:38, Xanas napisał:

Jeśli będzie tak dobra jak 4 to dla mnie może wychodzić i 5000 części CoDa XD



racja :) szkoda że na razie cisza i nie ma jakiś newsow na trmta najnowjszej cześći . che II wojnię światową i pacyfik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 18:46, otek15 napisał:

o drugiej wojnie napewno nie


Jak nie skoro nawet w CDA gdzieś o tym pisali...
Na dodatek twórcy CoD szukają ludzi do tworzenia tekstur i historii Drugiej Wojny Światowej [w hstv było o tym]

Wniosek nasuwa się sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma wyjść CoD 5 to według mnie nie powinien być o II wojnie chyba, że dali by możliwość rozwiązywania największych zagadek tejże wojny no i oczywiście dużej porcji strzelanek ;P Dobrym pomysłem byłoby zrobienie gry o wojnie współczesnej tak jak 4, powinny być minimum 2 misje jako snajper(moja ulubiona misja w CoD 4) i rozgrywka dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:17, MonczynF napisał:

Są już jakieś screeny lub trailery z CoDa 5??


A co Google i GameTrailers zawiesiły działalność? Nie niema tak ciężko sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nie moge sprawdzić bo jestem na kompie brata i bede tu jeszcze jakieś 45 sekund!! Tylko pytałem nie był to żaden SPAM to o co ci chodzi???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już mówiłem że gry o II wś są nam niepotrzebne, jeśli chcemy zagrać w takową gre w realiach II wś to prosze: MoH Alient Assasult, CoD 1 i 2 (i 3 dla konsoliwczów) MoH Pacyfcik Assasult i wojna w europie, Battlefield 1942... Jest wiele takich gier, teraz przydało by się coś typu CoD 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:34, ryczypisk napisał:

już mówiłem że gry o II wś są nam niepotrzebne, jeśli chcemy zagrać w takową gre w realiach
II wś to prosze: MoH Alient Assasult, CoD 1 i 2 (i 3 dla konsoliwczów) MoH Pacyfcik Assasult
i wojna w europie, Battlefield 1942... Jest wiele takich gier, teraz przydało by się
coś typu CoD 4...


Takich gier też jest dużo (GRAW) ale co racja to racja. CoD 5 nie powinien cofać się w czasie. Teraźniejszość albo bliższa przyszłość. Idealne środowisko dla CoD 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2008 o 20:45, Kerigun napisał:

Takich gier też jest dużo (GRAW) ale co racja to racja. CoD 5 nie powinien cofać się
w czasie. Teraźniejszość albo bliższa przyszłość. Idealne środowisko dla CoD 5


Już w Battlefieldzie stosowali taką taktykę. I wyszło im to na dobre? Nie za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:55, MTSMAFIOSO napisał:


> Takich gier też jest dużo (GRAW) ale co racja to racja. CoD 5 nie powinien cofać
się
> w czasie. Teraźniejszość albo bliższa przyszłość. Idealne środowisko dla CoD 5

Już w Battlefieldzie stosowali taką taktykę. I wyszło im to na dobre? Nie za bardzo...

NIE! śmieszne ;/... Battlefied 2 (bo chyba o to ci chodzi) i dodatki jest dla kilku milionów świętną grą :)... Dora grywalnośc grafika nie przesadzona ani nie za słaba, a chyba więszkość się ze mną zgodzi ze dośc juz mamy II wś...;/ Moze być w przeszłości (nie tak dalekiej) np Wojny w wietnamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:22, Mac Cry napisał:

Wietnam? Już wolę niedaleką przyszłość ;] A może spróbowali by sił w I wojnie światowej?
Chciałbym to zobaczyć :)


Za pierwszą wojną jest sporo plusów, ale niestety więcej minusów. Były kilkakrotnie dyskusje na ten temat, i jednak okazywało się, że nie jest to ciekawy okres.
Najważniejsza rzecz, to fakt, że I wojna nie była tak efektowna (bo przecież o to w CoD chodzi ;) ) a całość ograniczała się do małych starć, które to lepiej wyglądały na papierze. Nie twierdzę, że nie warto byłoby spróbować, ale smaczki i niuanse taktyczne doceniliby tylko znawcy tej wojny, ponieważ znacznie więcej osób kojarzy taką Omachę Beach niż bitwy rozgrywane w latach 1914-1918.
Dla mnie nie jest istotne, w którym roku będzie akcja "kola" 5, ważne, by gra była tak dobra, jak czwóreczka :) Choć z tym Pacyfikiem bym się nie obraził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:55, MTSMAFIOSO napisał:

Już w Battlefieldzie stosowali taką taktykę. I wyszło im to na dobre? Nie za bardzo...


Mówimy o serii CoD i większość uważa że przeniesienie akcji do teraźniejszości wyszło serii na dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Ale FPS w czasie WWI nie musiałaby być z serii CoD, bo rzeczywiście akcji za dużo by nie było. Musiała by być to gra taktyczna, coś a la BiA. A jeśli chodzi o CoDa, to może nie narzekałbym na Wietnam. Zrażony jestem do shooterów z powody słabizny lub wysokiego poziomu trudności (nie wiadomo skąd strzelają i w goóle). Jednakże chętnie zobaczyłbym CoDa w przyszłości, ale niezbyt odległej. Może do tego doczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować