Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

>//a jako, że jakiegoś większego skoku jakości

Dnia 16.06.2008 o 22:31, Lesz3yk napisał:

grafiki nie widzę (co nie znaczy, że nowa część wygląda brzydko), to wymagania nie powinny
się znacząco różnić.


A ja ten skok widzę i to bardzo wyraźnie. Tyle tylko że jest to skok wstecz. Grafika na tych screenach wręcz straszy i wygląda to wszystko znacznie gorzej niż w pierwszej części gry. No ale są to dopiero pierwsze screeny (a raczej jakieś arty), a niedługo na pewno pojawią się takie znacznie lepszej jakości, bo w końcu gra powstaje na zmodyfikowanym engine CoD4 a tam przecież grafika była świetna. I nie wierzę żeby w piątej części miała ona być gorsza. Naprawdę więc nie wiem jaki jest sens takie coś komukolwiek pokazywać, lepiej poczekać trochę czasu i udostępnić prawdziwe screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie można opierać opini tylko na screenach. Gra jest na razie pewnie we wczesnej fazie produkcji i do wydania Treyrach ma jeszcze dużo czasu na ulepszenie silnika graficznego. Patrząc na zapowiedzi w stosunku do CoD 4 będzie poprawiona fizyka. Wystarczy czekać, a ja wierze, że im się uda zrobić lepszą grę niż Modern Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest w tym racja. Większość gier,które się zapowiadają nieźle wychodzą miernie. Ale w przypadku CoD 5 mam spore nadzieje na dobrą grę. Twórcy udowodnili już 4 razy, że potrafią dać z siebie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam taką nadzieję chodź CoD4 jest grą bardzo dobrą chodzi dobrze również i na słabych kopach a tryb multi to po prostu majstersztyk no ale jak w każdej grze i w tej jest kilka niedociągnięc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 22:31, Lesz3yk napisał:

Nie przesadzaj. Czwórka była świetnie zoptymalizowana i na moim dwuletnim kompie chodzi
na maksimum detali praktycznie bez przycięć, a jako, że jakiegoś większego skoku jakości
grafiki nie widzę (co nie znaczy, że nowa część wygląda brzydko), to wymagania nie powinny
się znacząco różnić.

Słyszałeś kiedyś o ironii? Z resztą ponarzekać zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 11:02, xczar0 napisał:

No jest w tym racja. Większość gier,które się zapowiadają nieźle wychodzą miernie. Ale
w przypadku CoD 5 mam spore nadzieje na dobrą grę. Twórcy udowodnili już 4 razy, że potrafią
dać z siebie wszystko :)


A dokładniej to trzy razy :P Bo Treyarch jeżeli chodzi o serię Call of Duty stworzył dodatek United Offensive na PC, Big Red One na PS2, no i CoD3 na current-geny :). Jednak ja również wierzę, że CoD5 będzie wybitną grą, tak samo jak poprzednik. Żałuję tylko jednak, że autorzy nie zaryzykowali przedstawienia wojny w Wietnamie. Wtedy to by było fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby jakby zostawili tą liniowość. To pociąga mnie naprzód i dzięki temu chce mi się powtarzać daną misję
i oglądać ją z innej perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 15:42, Aragloin napisał:

No i za kilka dni będzie trailer. Mam nadzieję, że Treyarch nie spartaczy "piątki". Ale
chyba następną część zrobi Infinity Ward?

Pewnie ta. Call of Duty 6: Future Warfare :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Doszły mnie pogłoski że w CoD 5 ma nie być multi ... Ja sobie nie wyobrażam CoD bez multi :) Czy to prawda, czy to tylko głupia plotka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik super . Gra bedzie brutalna . Jednakże to tylko filmik pokazowy . Czekam na film z samej gry :D Można się w nim dopatrzyć już troche frontu wschodniego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 11:08, kolektor napisał:

Mam pytanie. Doszły mnie pogłoski że w CoD 5 ma nie być multi ... Ja sobie nie wyobrażam
CoD bez multi :) Czy to prawda, czy to tylko głupia plotka ?


Raczej napewno głupia plotka. Też sobie nie wyobrażam tej gry bez multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer całkiem ciekawy na pewno prezentuje grę lepiej niż screeny. Jednak grafika i tak wydaje się brzydsza niż w CoD 4 moim zdaniem oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik bardzo podobny do tego z części czwartej, oj będzie się działo... Ciekawi mnie jak będzie wyglądać walka na katany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 12:25, tylor2 napisał:

> Filmik bardzo podobny do tego z części czwartej, oj będzie się działo... Ciekawi
mnie
> jak będzie wyglądać walka na katany...
A będą? Tak propos jaki filmik?

...
Ręce opadają.
Linki do filmiku są podane parę postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik i screeny nieźle zapowiadają tę produkcję ... Ja się jednak boję. Dlaczego ? Nie robi tej gry Infinity Ward ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować