Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2009 o 21:07, Paatryk0 napisał:

:(.. ok ok

Polecam ci, bo moim zdaniem jest to jedna z najbardziej realistycznych gier Drugiej Wojny Światowej. Ogólnie kampanie są niezwykle wciągające oraz jest wiele realistycznych broni. Szczególnie epicka wydaje mi się walka o reichstag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 5 w porównaniu do 4 wypada w mojej opinii dosyć przeciętnie, scena się rozszczepiła na Community Warmod, Commod, Promod itd.. Nie można record''ów robić przez co gra ligowa nie ma sensu. Ogólnie jakaś porażka. Single za to porywający, jak w każdej części CoD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:40, FranTheMan napisał:

Call of Duty 5 w porównaniu do 4 wypada w mojej opinii dosyć przeciętnie, scena się rozszczepiła
na Community Warmod, Commod, Promod itd.. Nie można record''ów robić przez co gra ligowa
nie ma sensu. Ogólnie jakaś porażka. Single za to porywający, jak w każdej części CoD
;)


Pod względem esportu gra jest niegrywalna, dzięki czemu zostaje CoD 4 na tej scenie z olbrzymią w dalszym ciągu sceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie można record''ów robić przez co gra ligowa

Dnia 15.02.2009 o 21:40, FranTheMan napisał:

nie ma sensu.


Patch 1.2 wprowadził recorda z tego co mi wiadomo.

@wcześniej: mapki
Z tego co wiem mapki z CoD4 zostały opłacone przez Nvidię ... a na konsolach były płatne, ale to stadart. A na PC na 90% mapki do CoD5 będą darmowe. DLC płatne się nie opłaca na PC po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:17, Obelix93 napisał:

> :(.. ok ok
Polecam ci, bo moim zdaniem jest to jedna z najbardziej realistycznych gier Drugiej Wojny
Światowej. Ogólnie kampanie są niezwykle wciągające oraz jest wiele realistycznych broni.
Szczególnie epicka wydaje mi się walka o reichstag.


A ja nie polecam, bo Garand jest tak samo realistyczny, jak moja replika kałacha. Że już o STG44 nie wspomnę, bo wygląda ja kij. Panowie z Treyarch Spartaczyli silnik, mapy, bronie. Jednym słowem spartaczyli Wszystko Gry w klanach robić się nie da, taktyki się opracować nie da, bo mapy są robione bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tyle: Pograć u kumpla w przerwie w CoD4, lub innej sieciówce, nie za długo, lecz mądrze... :P Czyli po prostu można trochę pograć dla odmiany... Ale na dłuższą metę...
Takie moje spostrzeżenie: gdyby Pepesza była w CoD4, to byłaby najlepsza broń. Mały rozrzut, zabójcza szybkostrzelność i dobre obrażenia. Przy niej wszystkie nowoczesne bronie wyglądają mizernie... ;) Ale to tylko moje subiektywne odczucie.
Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 00:17, szymonsen napisał:

Ja dodam tyle: Pograć u kumpla w przerwie w CoD4, lub innej sieciówce, nie za długo,
lecz mądrze... :P Czyli po prostu można trochę pograć dla odmiany... Ale na dłuższą metę...
Takie moje spostrzeżenie: gdyby Pepesza była w CoD4, to byłaby najlepsza broń. Mały rozrzut,
zabójcza szybkostrzelność i dobre obrażenia. Przy niej wszystkie nowoczesne bronie wyglądają
mizernie... ;) Ale to tylko moje subiektywne odczucie.
Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna. :)


Ano ;). Dlatego mam nagrane całe 30 godzin, nic więcej... i wcale mnie z powortem nie ciągnie, tak jak do CoDa4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak poziom vendetta w single playerze po prostu niszczy i pożera ;) A co do tego że wszystko spiepszyli, to się raczej nie zgodzę bo gra jest dosyć fajna, ale daleko jej do CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 00:57, FranTheMan napisał:

Ale i tak poziom vendetta w single playerze po prostu niszczy i pożera ;) A co do tego
że wszystko spiepszyli, to się raczej nie zgodzę bo gra jest dosyć fajna, ale daleko
jej do CoD4.

Czyli i tak to się sprowadza do tego co już mówiłem - można pograć dla odmiany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jest chociaż jeszcze jeden śmiałek (oprócz mnie) twierdzący, że Call of Duty: World at War jest lepsze ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 09:43, Bakter Naktacz napisał:

Mam pytanie. Jest chociaż jeszcze jeden śmiałek (oprócz mnie) twierdzący, że Call of
Duty: World at War jest lepsze ? xD

Gdybyś spytał mnie o to jakiś miesiąc temu ... powiedziałbym, że tak : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 09:43, Bakter Naktacz napisał:

Mam pytanie. Jest chociaż jeszcze jeden śmiałek (oprócz mnie) twierdzący, że Call of
Duty: World at War jest lepsze ? xD

A dlaczego uważasz, że WaW jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 09:43, Bakter Naktacz napisał:

Mam pytanie. Jest chociaż jeszcze jeden śmiałek (oprócz mnie) twierdzący, że Call of
Duty: World at War jest lepsze ? xD


No ja jednak nie powiem, że jest lepsze od czwórki, bo jednak czwóreczka ma lepsze multi.

Ale ogółem CoD:WaW to kawał porządnego shootera i gra sie nad wyraz przyjemnie. Zwłaszcza w co-op z kumplami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:25, Outlander-pro napisał:

Ale ogółem CoD:WaW to kawał porządnego shootera i gra sie nad wyraz przyjemnie. Zwłaszcza
w co-op z kumplami ^^


Oj tak, a jeszcze lepiej z kumplem przy jednym xboxie w Nazi Zombies. Opracywanie taktyk w tym trybie jest czymś pięknym. Sama gra wg. mnie jest przeciętna, ,,4" jest na poważnie, a ,,5" traktowałem jako przyjemną rozwalankę głupich bangzai czy niemców. To SI ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 10:30, szymonsen napisał:

A dlaczego uważasz, że WaW jest lepsze?


Może wyda Ci się to dziwne, ale jednym z głównych powodów jest moje zamiłowanie do realiów drugowojennych. Poza tym seria Call of Duty zawsze kojarzyła mi się z czasami drugiej wojny światowej i taki nagły przeskok do teraźniejszości wywarł na mnie negatywny wpływ. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 23:31, Bakter Naktacz napisał:

> A dlaczego uważasz, że WaW jest lepsze?

Może wyda Ci się to dziwne, ale jednym z głównych powodów jest moje zamiłowanie do realiów
drugowojennych. Poza tym seria Call of Duty zawsze kojarzyła mi się z czasami drugiej
wojny światowej i taki nagły przeskok do teraźniejszości wywarł na mnie negatywny wpływ.
:P

Hmmm... Dla mnie była to miłą odmiana. Lubię realia II Wojny, ale ile można? Zwłaszcza jeżeli gra w teraźniejszości jest tak dynamiczna i doskonała... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 23:41, szymonsen napisał:

Hmmm... Dla mnie była to miłą odmiana. Lubię realia II Wojny, ale ile można? Zwłaszcza
jeżeli gra w teraźniejszości jest tak dynamiczna i doskonała... ;P


Ile można ? Można dopóki nie wyczerpie się wszystkich istotnych faktów, a tych jest sporo. xD

Do tego muszę przyznać, że nie widzę dużej różnicy w dynamice i doskonałości rozgrywki porównują oba tytuły. Można powiedzieć, że te gry są jak bracia. Ten sam silnik, ta sama rozgrywka, to samo multi (właśnie, nawiązując do odpowiedzi użytkownika Outlander-pro. W czym multi "czwórki" jest lepsze ? Przecież jest identyczne). Jedynym aspektem odróżniającym WaW''a od CoD''a 4 jest zmiana klimatów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jednak sztuczna inteligencja przeciwników w CoD: World at War stoi już na znacznie niższym poziomi niż w Modern Warfare. Kilka razy zaszedłem wroga od boku, a ten zamiast do mnie strzelać czy podjąć jakieś kroki w kierunku ratowania własnej skóry bezmyślnie sie na mnie gapił i tylko czekał aż otrzyma kulkę w głowę. Miałem też sytuacje kiedy to gra mi zrobiła zapis gry w takiej sytuacji z której nie było już wyjścia (na sekundę przed śmiercią) przez co musiałem przechodzić całą misję od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować