Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdrowia, szczęścia i pomyślności na ten Nowy Rok!

145 postów w tym temacie

Wzajemnie wszystkiego, wszystkiego naj, naj, naj.... Obyrok 208 był lepszy od mijającego i żebyśmy wszyscy mogli się częściej na łamach serwisu spotykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja wam życze na ten nadchodzący rok świetnie wydanych gier, lokalizacji bez najmniejszych nawet błędów no i oczywiście zdrowia, szczęścia i pomyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile wpadek miał Kaczyński, ile dziewczyn miał Łyżwiński, ile Giertych miał idei, ile w Tusku jest nadziei. Ile Lepper miał wyskoków - tyle szczęścia w Nowym Roku.-for all gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam nadzieję, że ten rok będzie pełen radości, wolny od trosk i nieszczęść. Dobrego Nowego Roku dla GRAM.PL i GRAMOWICZÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja też dołączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego dla całej społeczności Gram.pl.
Dla pracowników CDP, Moderatorów i najważniejsze gramowiczów i gramowiczek...
By ten rok był dla was lepszy od upływającego...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekaliśmy - 2008 rok... Ależ ten czas szybko umyka...
Ja życzę przede wszystkim zdrowia - reszta zawsze jakoś się ułoży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile wpadek miał Kaczyński, ile Dziewczyn miał Łyżwiński, ile Giertych miał idei, ile w Tusku jest nadziei, ile Lepper miał wyskoków tyle szczęscia w Nowym Roku, życzę Wam Wszystkiem i CDP też :) Oby żadnych 2-3 miesięcznych obsów nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi nowy rok 2008, więc z tej okazji składam Wszystkim najserdeczniejsze życzenia : zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń i, aby ten rok był lepszy od wszystkich poprzednich.
Wszystkiego najlepszego !.
Sebo7
Niestety, ale tej nocy będe się musiał z Wami pożegnać, kończy się moja umowa na internet i dopiero po przeprowadzce do nowego domu będe myślał i internecie, więc do zobaczenia za kilka miesięcy !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo.

Dla Was - Gram.pl - samych sukcesów w przyszłym roku, dobrych zmian, wzrostu obrotów;), no i małego kaca jutro, żebyście rano nie stwierdzili, że głowa chce wyjść na powietrze, żołądek do WC, a nogi chcą zostać włóżku...

I jeszcze coś dla tych biedaków z gram.pl, którzy (być może) będą musieli dłubać dzisiaj w nocy przy tej stronie - pomyślimy o Was z przyjaciółmi, o godzinie 00:00 wypijemy za Was kielicha (wody mineralnej oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować