Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Redakcyjne podsumowanie roku 2007

45 postów w tym temacie

Dobra, wielkie dzięki za ten wspólnie spędzony rok, w którym zacząłem się udzielać na forum. Sporo było tych tekstów, więszkość czytałem i powiem tak: trzymajcie nadal co najmniej taki poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, że EE III jest aż tak słaba ?
Hmm ... a już planowałem jej zakup, tuż po nowym roku.
Chyba jednak sobie podaruję.

PS. Oczywiście wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku i oby był on choć odrobinę lepszy dla gatunku cRPG, niż miniony 2007. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sobie przypomnieć stare artykuły. W moim przypadku zwłaszcza te dotyczące The Burning Crusade z perspektywy czasu brzmią dość śmiesznie, zwłaszcza te, które bazowały na przypuszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niesamowity to był rok. I pod względem gier. No a szczególnie, że 25.12.2007 minął równy rok odkąd zarejestrowałem się na Gram.pl.

Co do roku 2008. Mam nadzieję, że będzie pod wieloma (jeżeli nie pod wszystkimi) względami lepszy...
No i NAJLEPSZEGO FOR ALL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to był dobry rok to życzę jeszcze lepszego roku 2008. Tak czy siak
HAPPY NEW YEAR! Zero wpadek, milion dobrch gierek. I szczęśliwego nowego roku dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazbierało się tego sporo... Nie ma tak, by zawsze było idealnie, ale na jakoś i ilość publikacji na gram.pl narzekać nie można :) Miło było do tego dołożyć parę swoich cegiełek :D

W nowym roku... jeszcze więcej zapału do pisania, jeszcze więcej materiałów do wyszukania, jeszcze więcej dobrych produkcji do zapowiedzenia i zrecenzowania. No i wszystkiego, czego trzeba redakcji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale ekipa Gram.pl popisała się w tym roku. Dostawaliśmy od groma świetnych artykułów na temat nowych gier. Premiery niektórych tytułów dały okazję na publikację artykułów około-growych o tematyce edukacyjnej co bardzo mi odpowiada. Gratuluję i liczę na to, że w tym roku nie spuścicie z tempa, a wasza forma twórcza jeszcze się poprawi na lepsze (o ile się da rzecz jasna). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe podsumowanie, przejrzałem i nadrobiłem zaległości - recki "Piratów z Karaibów: Na Krańcu Świata", "Taxi 4" i "Transformers''ów" już przeczytane. Dziękuję całemu gram.pl za rok świetnych artykułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla autora tekstu oraz "odsieczy", którzy to wyszukali wszystkie recenzje, artykuły, beta-testy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jest dużo do czytania. Aż dziesięć stron:) Wieczorem sobie poczytam, bo teraz nie mam czasu. Musiało to być czasochłonne, ale miło że gram.pl chce się takie żeczy robić:) I szczęśliwego nowego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas, jestem pod wrażeniem, że przekopałeś się przez wszystkie linki i tak ładnie je pogrupowałeś. na prawde, szacunek ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Lucas sporo musiał nad tym pracować :)

Dla mnie ten rok w branży gier i sprzętu w tym roku był jak najbardziej udany. Naprawdę na rynku zadebiutowała masa nowości - nowe, świetne karty graficzne, nowe procesory, pamięci, no i oczywiście rewolucyjne Playstation 3. W grach również sporo się działo - premiera wielce wyczekiwanego Wiedźmina, Stalkera, rewolucyjnego Call of Duty 4, Unreal Tournament 3, Gears of War, Test Drive: Unlimited i wiele, innych pięknych produkcji. Niestety, ja nie miałem okazji "zasmakować" tych nowych, zdaniem graczy i mediów świetnych tytułów, gdyż mam stary komputer. W 2008 też tego nie zasmakuje, mam nadzieję że choć w 2009 się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować