Zaloguj się, aby obserwować  
Micusus

Dr. House - Temat Ogólny Serialu

363 postów w tym temacie

Bohater tytułowy jest po prostu genialny i ogólnie dialogi mi sie podobają ale czy w Polsce można dostać ten serial na DVD?? jak tak to gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 21:42, player000 napisał:

Bohater tytułowy jest po prostu genialny i ogólnie dialogi mi sie podobają ale czy w
Polsce można dostać ten serial na DVD?? jak tak to gdzie??

Patrzyłem na www.merlin.pl i nie ma. A jak na merlinie nie ma, to raczej nie :p Przynajmniej po Polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dialogi to jedna z mocniejszych stron tego serialu. House ma świetne powiedzonka, które wciskaja sie w głowę. Ostatnio w jakims odcinku powiedział "Wolałbym wierzyć, że życie nie jest testem". Powiedzmy sobie szczerze - scenarzystom w Hollywood należą sie podwyzki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:08, Podpułkownik napisał:

Mam pytanie w którym odcinku House zostaje postrzelony ?? :).Z góry dzięki za info :).

Ostatni (24) odcinek drugiego sezonu, czyli ''No Reason'', numerek 46. Bardzo dobry epizod, ze świetną sceną z Cameron i robotem chirurgicznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jeden odcinek i muszę powiedzieć, że całkiem przyzwoita alternatywa dla "Na Dobre i Na Złe" (hehe). Choć i tak głównym atutem jest właśnie ekscentryczna postać tytułowego Dr. House''a, a co za tym idzie - i konwersacji, jakie przeprowadza z innymi. Serial ma potencjał, choć nie przykuł mnie na tyle, bym obejrzał następny odcinek. Mam ciekawsze rzeczy do roboty, choć może się mylę - może by mnie ten serial wciągnął. Kwestia rutyny - jak coś się regularnie ogląda, to potem już z przyzwyczajenia ogląda się następne epizody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 22:37, Wayzin napisał:

Oglądałem jeden odcinek i muszę powiedzieć, że całkiem przyzwoita alternatywa dla "Na Dobre i Na Złe" (hehe).


Jakoś nie widzę żadnych podobieństw między tymi serialami. Jedyna zbieżność to miejsce akcji - szpital. Na dobre i na złe jest już znacznie bardziej podobne do Greys Anatomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 22:37, Wayzin napisał:

Serial ma potencjał, choć nie przykuł mnie na tyle, bym obejrzał następny odcinek. Mam ciekawsze
rzeczy do roboty, choć może się mylę - może by mnie ten serial wciągnął. Kwestia rutyny - jak coś się regularnie
ogląda, to potem już z przyzwyczajenia ogląda się następne epizody.

Cóż, zanim zainteresowałem się House''m, na samo słowo "serial" dostawałem uczulenia. Perspektywa niemal codziennego siadania przed telewizorem o tej samej porze była dla mnie równie atrakcyjna jak, dajmy na to, amputacja wszystkich kończyn. Ale w końcu trafiłem na Dr House''a i teraz z niecierpliwością czekam na kolejne epizody :) To nie kwestia rutyny - po prostu nie mogę się doczekać aż genialny w roli głównego bohatera Hugh Laurie rzuci kolejnym zabójczym tekstem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko żałuję, że nie ma szans aby House całkowicie wygryzł M jak Miłość...

Zazwyczaj całe odcinki są ciekawe, ale ja i tak zawsze czekam na małe epizody w przychodni, kiedy główny bohater wspina się na szczyty swej złośliwości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz... Ale ja mam zazwyczaj ciekawsze zajęcia do roboty, dlatego i na Dr. House''a nie mam czasu. Co nieco już wiem, kilka odzywek na pewno było, tylko nie bardzo zapadły mi w pamięć... Mimo wszystko humor sytuacyjny wymiata ;>

@HumanGhost
W sumie to trochę żartem było, bo z czym do ludzi... "Na Dobre i Na Złe" to taki pisofszit dla mas, coś bez polotu, na oklepanych schematach... Dlatego mimo wszystko lepiej żeby fan "Na Dobre i Na Złe" czasem znalazł sobie jakąś alternatywę, choćby i tylko miejsce akcji było wspólnym elementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wjednym z odcinkow ktore lecialy na TVP2 House siedzi za swoim biurkiem i zaczyna na nim grac jak na pianinie taka fajna melodie. Czy ktos moze pamieta ten moment i wie co to za piosenka? (albo w ktorym to odcinku bylo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 11:21, Xantus napisał:

Wjednym z odcinkow ktore lecialy na TVP2 House siedzi za swoim biurkiem i zaczyna na
nim grac jak na pianinie taka fajna melodie. Czy ktos moze pamieta ten moment i wie co
to za piosenka? (albo w ktorym to odcinku bylo?)

Czy był to moment, w którym Voggler wszedł do gabinetu a House powiedział mu: "Uwielbiam ten fragment"? Jeśli tak, to było to w którymś z ostatnich 5 odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 11:21, Xantus napisał:

Wjednym z odcinkow ktore lecialy na TVP2 House siedzi za swoim biurkiem i zaczyna na
nim grac jak na pianinie taka fajna melodie. Czy ktos moze pamieta ten moment i wie co
to za piosenka? (albo w ktorym to odcinku bylo?)

Chodzi ci zapewne o odcinek 14 pierwszego sezonu (pt. ''Control''). Sam utwór to ''Baba O''Riley'' (aka Teenage Wasteland) zespołu The Who.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 11:32, HELMOOT1 napisał:

Czy był to moment, w którym Voggler wszedł do gabinetu a House powiedział mu: "Uwielbiam
ten fragment"? Jeśli tak, to było to w którymś z ostatnich 5 odcinków.


Wielkie dzieki. Od tego miejsca udalo mi sie dalej wyszperac, ze to odcinek 14, a piosenka to The Who - Baba O''Riley ;)

Edit --> No prosze, zamiast szukac po neci trzbea bylo odswiezyc widok z Forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nawet nie wiedziałem, że istnieje wątek o tym serialu. Uwielbiam Dr. House''a ! Tylko nie wiem co w takim temacie można napisać. Może oglądał ktoś dzisiejszy odcinek na TVP2 ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA ja ogladałem ;D heh bardzo fajny serial a DR.House jest fenomenalny tego jego powiedzonka docinki ciezkie dowcipy najlepszy serail jaki w zyciu oglądałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować