Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Ta idiotycnz gierka w kasynie? Nie pamiętam już zbyt dobrze ale wydaje mi się że chodzi o to aby osiągnąć wynik jak najbliższy 20 ale nie wyższy. W tej grze nie ma specjalnej metody, wylosowana liczba punktów jest całkowicie losowa (w granicach wybranej przez Ciebie opcji) więc wszystko co możesz zrobić to zapisać grę przed podejściem do automatu i próbować tyle razy ile trzeba aby wygrać po czym ponownie zapisać grę i kontynuować jak wcześniej.
Ta gra nijak się nie ma do Pazaaka z KotOR''a o Arcomage z M&M już w ogóle nie wspominając :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 00:00, Grobulus napisał:

Ogólnie to muszę się kiedyś zebrać w sobie i przetrwać Eden Prime


Ja tam Eden Prime uwielbiam i ogólnie cały początek gry, od intra aż do pobudki na pokładzie Normandii. Cała gra taka właśnie powinna być, niestety miejscami jest nierówna (nudne wątki poboczne i jeszcze nudniejsze zwiedzanie planet), albo w niczym się nie różni od całej plejady RPG BioWare (mam na myśli to bieganie po Cytadeli jako chłopiec na posyłki... żenada). Bynajmniej nie uważam, że dobry jest tylko początek, misje główne są świetne, można mieć jedynie żal że tak spłycono końcówkę gry (przed powrotem do Cytadeli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Gram sobie drugi raz tą samo postacią. Gdy dłużej strzelam to mi się postać zacina i mimo że puszcze strzelanie to ona ciągle strzela i nie może przestać ani się ruszyć. Dopiero np esc pomaga. Co się dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 22:44, Mafioso_PL napisał:

Bodajże patch 1.2 to naprawiał.... tylko nie zapomnij najpierw zainstalować 1.1 :P


Mam najnowsze patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 17:26, Thalanthas napisał:

Jak można przypisać odpowiednie czynności do tej tabelki w górnym lewym rogu?

Przytrzymujesz spacje i z dołu przeciągasz pod klawisz, pod którym chcesz mieć daną umiejętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 21:30, Heede_Gree napisał:

Mam jeden problem(Uwaga ! mały spoiler)

Spoiler

A mianowicie istnieje sposób na utrzymanie
całej drużyny przy życiu podczas szturmu na bazę zbieraczy?


Ups pomylka nie ten temat sorry... prosze o usuniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 21:30, Heede_Gree napisał:

Mam jeden problem(Uwaga ! mały spoiler)

Spoiler

A mianowicie istnieje sposób na utrzymanie
całej drużyny przy życiu podczas szturmu na bazę zbieraczy?


A owszem, istnieje.

Spoiler

Wszystko zależy od wykonania lojalek i posłania na poszczególne zadania odpowiednich osób. Uważnie przeczytaj ich opisy. Jeżeli nie masz ochoty kombinować, zamieszczam na dole konfigurację, jaką ja wykorzystałem.



Zaznacz celem zobaczenia javowej konfiguracji.
Spoiler

Szyb: Tali
Dowódca: Garrus
Bariera biotyczna: Jack/Samara
Dowódca: Garrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Zainstalowałem do polskiej wersji mass effecta patche i dlc zgodnie z zaleceniami pomocy technicznej (patch 1.1 z dodatkiem a na to przez specjalny instalator drugi dodatek plus patch 1.2) czy ktoś może mi powiedzieć jak aktywować dlc w grze tzn. czy trzeba ustawić w menu\opcjach czy trzeba zagadać z kimś w grze aby pojawiło się np. pinacle station?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 10:15, Lucas01 napisał:

Asteroida i stacja są na mapie.



Ni chuchu na mapie nic nie ma (czytałem że powinna pojawić się w gromadzie exsodus galaktyka asgart) dlatego pytam czy po instalacji gdzieś te dodatki trzeba aktywować np. opcjach w Dagon Age jest na przykład menu z dodatkową zawartością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz w konfiguracja->gra te dodatki wyświetlone oraz w grze w zakładka opcje -> treści do pobrania-> ja tam mam dodatek bring of the sky zobacz u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wersję premierową, grałem zawsze w wersję polską, czy wersja angielska która jest też dostępna zawiera polskie napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 16:24, Longer napisał:

Posiadam wersję premierową, grałem zawsze w wersję polską, czy wersja angielska która
jest też dostępna zawiera polskie napisy?


Tak, możesz grać z angielskimi głosami i polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować