Zaloguj się, aby obserwować  
Xantus

Gram.pl sp. z o.o.

426 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2008 o 18:50, Geek with AS napisał:

Czyli będziecie zapraszać różnych mitnicków na fora ?

Lol? Dlaczego w twoim poście pisze, że odpowiadasz Venomowi, a po kliknięciu przenosi na właściwy post napisany przez... Sol? Oo Forum nam sie sypie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:53, Clicker napisał:

> Czyli będziecie zapraszać różnych mitnicków na fora ?
Lol? Dlaczego w twoim poście pisze, że odpowiadasz Venomowi, a po kliknięciu przenosi na właściwy
post napisany przez... Sol? Oo Forum nam sie sypie :P

Nie mam z tym nic wspólnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakby pomyśleć racjonalnie to wystarczy nacisnąć na "odpowiedz" na przykład: Post Geek with AS "odpowiedz", wymazać treść. Zrobić to:

Dnia 29.01.2008 o 18:57, Geek with AS napisał:

skopiować tu treść posta innej osoby i wszystko ;P To działa tylko w odpowiedzi ale działa... nic nowego.


EDIt --> No i wyszło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2008 o 18:57, Geek with AS napisał:

Nie mam z tym nic wspólnego .

Tylko winny się przyznaje do tego, że jest niewinny. (Coś pochrzaniłem chyba, ale nvm)

A te reklamy na gramsajtach to będzie jak opryszczka wielkości słonia. Toć to jakieś utrapienie będzie. Wszystko zepsują <błeeee, płacze?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:57, Geek with AS napisał:

Nie mam z tym nic wspólnego .

No i znowu... odpowiadasz mi, a wyświetla się, że Clickerowi ^^ Z reszta nie ważne. To nieodpowiedni wątek na takie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:59, Ogromną mega hiper ekstra Konstynopoliczykówbnę która obsługuje komputer 70 palcami z szyberdziesiątoma trzema paznokciami przy okazji drapiąc się po głowie napisał:

W sumie jakby pomyśleć racjonalnie to wystarczy nacisnąć na "odpowiedz" na przykład: Post Geek
with AS "odpowiedz", wymazać treść. Zrobić to:
> skopiować tu treść posta innej osoby i wszystko ;P To działa tylko w odpowiedzi ale działa...
nic nowego.

EDIt --> No i wyszło ;P

W sumie masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 15:17, Mr.M napisał:

Irc - ok, i tak korzystam z ChatZilli , a nawet jak reklamy będą wewnętrzne, to i tak mi to
nie przeszkadza ;)
Forum - ok, to też da się znieść albo zablokować :P
Gramsjaty - czemu? Przecież taka reklama będzie rozwalać wystrój sajta od podstaw, u mnie pasek
o szerkości kilku pikseli (np. belka o zaproszeniach do znajomych) już wszystko psuje ;/ Może
by tak z reklam na sajtach zrezygnować? ...


Jak oszpecą tymi reklamami mojego (i tak bardzo średnio wyglądającego) GS''a, to chyba przestanę dodawać wpisy... Wystarczy mi mój banner :) O ile na forum czy na ircu dużej różnicy mi to nie robi, ze względu na to, że tam ważny jest tylko tekst i czytelność, to na GS''ach, które czasem bywają "eleganckie", że użyję takiego określenia, umieszczenie reklam niemających w temacie NIC z danym gramsajtem wspólnego byłoby niemalże zbrodnią. Głęboko wierzę (bo ponoć wiara czyni cuda...a cuda się zdarzają :), że gram.pl nie odważy się dokonać tak haniebnego czynu.:) Ale moje słowa nic w takiej sytuacji nie mogą zdziałać, więc nie wiem po co ten lament ... A może ktoś się zlituje nad tymi tysiącami biednych Gramowiczów (...i Gramowiczek) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:09, Hern napisał:

Cenega ma swoją stronę, swój program lojalnościowy i swój sklep.
To raczej wyklucza pojawienie się tutaj gier Cenegi.


A wirtus nadal ma gry Cenegi. Pewnie Ultima tez.
To ze Cenega ma wlasny sklep nie wyklucza mozliwosci pojawienia sie gier Cenegi na gramie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

( ogólnie nie wyobrażam sobie trochę gramu bez CDP, ale pomińmy ... )

Jak gram.pl miałoby wyglądać ?
... wymyślcie coś oryginalnego :) . .. do tego jakaś ciekawa szatka graficzna itp. ;]

Reklamy ?
hm... możecie dać je wszędzie , jedno tylko od nich uchrońcie ... GS''y (!!!)

Zmiana nazwy?
"Po kiego grzyba ?" ;) Tak jest ''kul i trendi'' ... no i bardziej ''rozpoznawalnie'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:42, Volvox napisał:

> Cenega ma swoją stronę, swój program lojalnościowy i swój sklep.
> To raczej wyklucza pojawienie się tutaj gier Cenegi.

A wirtus nadal ma gry Cenegi. Pewnie Ultima tez.
To ze Cenega ma wlasny sklep nie wyklucza mozliwosci pojawienia sie gier Cenegi na gramie ;)


A wirtus jest związany z wydawcą ? Nie wiedziałem :)
Co do gier Cenegi tutaj to byłby śmieszny interes .... Dla Gram oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:47, Hern napisał:

A wirtus jest związany z wydawcą ? Nie wiedziałem :)
Co do gier Cenegi tutaj to byłby śmieszny interes .... Dla Gram oczywiście.


Gry od EA maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... brawcia gram.pl na nowej drodze życia. Niech komercha nie zjada Was zanadto, a gramowicze wspierają zawsze ku chwale graczy i gier. Czekam tylko, aż wkroczycie na giełdę, wtedy każdy z nas będzie mógł sobie kupić kawałeczek gramu ;)
Nie przesadzajcie tylko ze zmianami, bo jak wiadomo lepsze wrogiem dobrego. To już dotknęło choćby stronę główną...

Co do tej afery z zmienionymi nagłówkami - pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę dyskusja trwa w najlepsze, a mnie tak naprawdę interesują tylko zmiany na portalu. Reklamy zniknęły szybciej niż się pojawiły o tym wielu już pisało. Może zmienią sie nieco tytuły i wreszcie wyraźniej będzie widać, kto jest redakcją, kto ekipa gramu a kto sobie coś kombinuje w CDP/CDPred. O taką zmianę aż się prosi od dawna :)
Kwestie jak się podzieli CDP, na jakie spółki to mi raczej wisi :P Oby tylko widoczne zmiany szły ku dobremu, oczywiście z mego egoistycznego punktu widzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:48, Volvox napisał:

> A wirtus jest związany z wydawcą ? Nie wiedziałem :)
> Co do gier Cenegi tutaj to byłby śmieszny interes .... Dla Gram oczywiście.

Gry od EA maja ;)

Nie tylko, nie tylko... i to od dawna...
PS: Mnie nie ciągnijcie za język, wiem tyle, ile należy do mojej działki - a publicystykę dotyczącą wszelakich gier, bez patrzenia na polskiego dystrybutora, już mamy od dawna. Nawet jeśli idzie o większe akcje, obejmujące po kilka artykułów - nawet niektórzy gramowicze myśleli że to gry CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować