Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2008 o 19:21, natanadler napisał:

> Tak sie sobie zastanawiam: czy jest szansa na tydzień z Dead Space?:)
>
> P.s-eh 4 post z rzędu-nikt nei gra w tą genialna gre?:)

Ech gram, gram :) ale siedzę także w pracy aby wysyłać F3 na czas:P


No wiesz jak to sie mówi "obowiazki wzywają":D:D Ale gra jest genialna-ale z drugiej strony znowu spac nie będe mógł przez tą gre:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 18:56, rafekx 12 napisał:

Tak sie sobie zastanawiam: czy jest szansa na tydzień z Dead Space?:)

P.s-eh 4 post z rzędu-nikt nei gra w tą genialna gre?:)


Zrobiłem sobie właśnie przerwe żeby oddech złapać;P
Świetna gra :D Jak dla mnie 1 godzina gry, potem chwila oddechu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2008 o 19:25, Cierpik14 napisał:

Zrobiłem sobie właśnie przerwe żeby oddech złapać;P
Świetna gra :D Jak dla mnie 1 godzina gry, potem chwila oddechu;)


Oczywiscie,musowo bo nie daj Panie Boże jeszcze gdzie z nerwów serce stanie:D:D[co jest bardzo możliwe przy tej grze:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 19:24, rafekx 12 napisał:

> > Tak sie sobie zastanawiam: czy jest szansa na tydzień z Dead Space?:)
> >
> > P.s-eh 4 post z rzędu-nikt nei gra w tą genialna gre?:)
>
> Ech gram, gram :) ale siedzę także w pracy aby wysyłać F3 na czas:P

No wiesz jak to sie mówi "obowiazki wzywają":D:D Ale gra jest genialna-ale z drugiej
strony znowu spac nie będe mógł przez tą gre:D:D



hahaha:) ja kilka razy podskoczyłem na fotelu, biorąc pod uwagę iż gram w nocy przy głośnikach 5.1 to jest kosmos, Naprawdę dawno nie grałem w tak dobry SH. Szkoda tylko że główny bohater nic nie mówi. Taki milczek z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi troche nie pasi to że ten wojskowy karabin troche cienki jest... co prawda jestem na dość wczesnym etapie gry, barykade trza rozwalić, ale w normalnego kosmite cały magazynek z bliska wsypałem a on tylko upada :/ a potem jeszcze prawie mnie zagryzł cham, bo myślałem że martwy już jest;) pomimo wszystkiego GRA WARTA SWOJEJ CENY !!! według mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 19:34, Cierpik14 napisał:

Jedyne co mi troche nie pasi to że ten wojskowy karabin troche cienki jest... co prawda
jestem na dość wczesnym etapie gry, barykade trza rozwalić, ale w normalnego kosmite
cały magazynek z bliska wsypałem a on tylko upada :/ a potem jeszcze prawie mnie zagryzł
cham, bo myślałem że martwy już jest;) pomimo wszystkiego GRA WARTA SWOJEJ CENY !!!
według mnie :D


No bo wiesz-trzeba odcinać im kończyny)To najlepsza i jedyna taktyka na nich-ot takie utrudnienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2008 o 19:37, rafekx 12 napisał:

No bo wiesz-trzeba odcinać im kończyny)To najlepsza i jedyna taktyka na nich-ot takie
utrudnienie:D


Wiem;) ale tak se pomyślałem że skoro wpakowałem w niego cały magazynek to by sie mógł odwdzięczyć i nie zaszczycać mnie więcej swoją obecnością;) a tu zonk;) uparło sie kosmiczne cuś, pewnie głodne było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 19:45, Cierpik14 napisał:


> No bo wiesz-trzeba odcinać im kończyny)To najlepsza i jedyna taktyka na nich-ot
takie
> utrudnienie:D

Wiem;) ale tak se pomyślałem że skoro wpakowałem w niego cały magazynek to by sie mógł
odwdzięczyć i nie zaszczycać mnie więcej swoją obecnością;) a tu zonk;) uparło sie kosmiczne
cuś, pewnie głodne było;)


:D Mysle ze chodzi o to że "to coś" ma piekielnie gruby pancerz na brzuchu wiec jedynym rozwiazaniem jest odcinanie kończyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 19:25, Cierpik14 napisał:

Zrobiłem sobie właśnie przerwę żeby oddech złapać;P
Świetna gra :D Jak dla mnie 1 godzina gry, potem chwila oddechu;)

Ja mam to samo, dzisiaj grałem praktycznie cały dzień. Ale co 2 h musiałem sobie chwilkę pograć w coś lekkiego, albo (najczęściej) pooglądać Comedy Central.
Gra jest boska, jedna z najlepszych gier, w jakie w życiu grałem!

Miałem dzisiaj śmieszną sytuację, pierwszy raz wyskoczył mi ze ściany ten potwór, co strzela kwasem (czy czymś xD) i wyłażą z niego różne "kończyny" i te zmutowane dzieci. Za pierwszym razem nie skapnąłem się, że trzeba go odciąć od tej ściany. Władowałem w niego cały magazynek, widząc, że to nic nie dało, podszedłem do niego z miotaczem ognia. Efekt był piorunujący, potworek jednym ruchem "kończyny" urwał mi głowę xD. Jestem już w 5 akcie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 01:38, ja33no napisał:

Miałem dzisiaj śmieszną sytuację, pierwszy raz wyskoczył mi ze ściany ten potwór, co
strzela kwasem (czy czymś xD) i wyłażą z niego różne "kończyny" i te zmutowane dzieci.
Za pierwszym razem nie skapnąłem się, że trzeba go odciąć od tej ściany. Władowałem w
niego cały magazynek, widząc, że to nic nie dało, podszedłem do niego z miotaczem ognia.
Efekt był piorunujący, potworek jednym ruchem "kończyny" urwał mi głowę xD. Jestem już
w 5 akcie :).


Zgadzam sie ten motyw z tymi potworami wyskakujacymi ze ściany moze przestraszyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 14:09, siara82 napisał:

mam pytanko w misji gdzie trzeba zamieść nadajnik na asteroidzie zniszczyłem 2 łańcuchy
gdzie są 2 pozostałe łańcuchy grawitacyjne ?


Z tego co wiem do odległy epizod w grze i chyba jesteś w DEAD SPACE najdalej ze wszystkich gramowiczów:) Ale myślę że w tym tygodniu powinien pojawić się poradnik GOL''a do DS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 16:17, rafekx 12 napisał:

> Czy gra pójdzie na:
> GF 7600 GS
> Athlon 1.8 Ghz
> 1.2 Gb ram ?
>
> Zastanawiam sie nad kupnem

Niestety ale twój model kart graficznej nie jest obsługiwany :(


Mógłbyś powiedzieć skąd wziółeś te informacje ? wole się upewnić na 100 % :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 16:23, StaryCapiur napisał:


> Z pudełka z grą.

Ehh, skoro tak mówisz..

Thx za odp.


Nie wierzysz to sam sprawdź:idź np. do MM i weź w opakowanie Dead Space...Tam z tyłu jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować