Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 16:24, rafekx 12 napisał:

Nie wierzysz to sam sprawdź:idź np. do MM i weź w opakowanie Dead Space...Tam z tyłu
jest napisane.


Wierzę ci, ale obsługuje 6800, a nie obsłuży 7600 :P ?

PS: Wiedzieliście że jest film pod taką samą nazwą ? http://www.filmweb.pl/f490819/Dead+Space+Downfall,2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 16:28, StaryCapiur napisał:


> Nie wierzysz to sam sprawdź:idź np. do MM i weź w opakowanie Dead Space...Tam z
tyłu
> jest napisane.

Wierzę ci, ale obsługuje 6800, a nie obsłuży 7600 :P ?

PS: Wiedzieliście że jest film pod taką samą nazwą ? http://www.filmweb.pl/f490819/Dead+Space+Downfall,2008


Tak wiedziałęm ze jest taki film:) Bardzo chce go obejrzeć ale neistety,kina w polsce są zacofane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 16:31, rafekx 12 napisał:

>
> > Nie wierzysz to sam sprawdź:idź np. do MM i weź w opakowanie Dead Space...Tam
z
> tyłu
> > jest napisane.
>
> Wierzę ci, ale obsługuje 6800, a nie obsłuży 7600 :P ?
>
> PS: Wiedzieliście że jest film pod taką samą nazwą ? http://www.filmweb.pl/f490819/Dead+Space+Downfall,2008


Tak wiedziałęm ze jest taki film:) Bardzo chce go obejrzeć ale neistety,kina w polsce
są zacofane...

1. gra chodzi na geforce 6600 256ram na rozdzialce 1024x764 i srednich bez zgrzytow przynajmniej na poczatku, jestem na to dowodem
2. obejrzalem wlasnie ds downfall''a, tak jak wczesniej animowany komiks wprowadzajacy do niego(6 odcinkow). calkiem fajny film z jednym duzym spoilerem na koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 17:29, Indrid Cold napisał:

1. gra chodzi na geforce 6600 256ram na rozdzialce 1024x764 i srednich bez zgrzytow przynajmniej
na poczatku, jestem na to dowodem
2. obejrzalem wlasnie ds downfall''a, tak jak wczesniej animowany komiks wprowadzajacy
do niego(6 odcinkow). calkiem fajny film z jednym duzym spoilerem na koncu.


1.Możliwe-u mnie choddzi na high bez przycięć:)
2.oooo.skąd masz?:)Sam chetnie bym obejrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie zabezpieczenia SecuROM. Jak to wygląda z tą instalacją? Wiem że można 5 razy instalować, ale czy to się tyczy np. mojego kompa czy kilu kompów. Co jeśli zainstaluję na swoim kompie tą grę 5 razy to płyta potem do wywalenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 20:13, Puszkin napisał:

mam pytanie odnośnie zabezpieczenia SecuROM. Jak to wygląda z tą instalacją? Wiem że
można 5 razy instalować, ale czy to się tyczy np. mojego kompa czy kilu kompów. Co jeśli
zainstaluję na swoim kompie tą grę 5 razy to płyta potem do wywalenia ?


Nie.Z tego co wiem to wystarczy mieć zainstalwoanego eA Download Menegera-on jest odpowiedzialny za rejestrownie[i jeśli tego zechcesz] odrejestrowanie Dead Space:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, Dead Space ukończone - zajęło mi to 09:22:38. Jak dla mnie jest to bardzo dobry czas, szczególnie, że w tych czasach coraz częściej powstają krótkie gry. "Martwy Kosmos" jest na prawdę fajny - super grafika, świetne, pełne różnych elementów lokacje i w miarę ciekawa fabuła. Szkoda tylko, ze gra nie straszy. Czytając starą zapowiedź w CDA pierwotnie miał to być przerażający horror z brakującą amunicją, a na prawdę jest to strzelanka z dreszczykiem, gdzie amunicję bardzo łatwo zdobyć. Mimo wszystko bawiłem się świetnie i za jakiś czas z pewnością jeszcze raz zasiądę do tej gry. Polecam!

PS. Za kilka dni powinienem już napisać pełną recenzję Dead Space, więc w razie czego, jeżeli ktoś nie będzie wiedział czy kupić, to będzie mógł poznać moje pełne zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:53, Moras1990 napisał:

Ok, Dead Space ukończone - zajęło mi to 09:22:38. Jak dla mnie jest to bardzo dobry czas,
szczególnie, że w tych czasach coraz częściej powstają krótkie gry. "Martwy Kosmos" jest
na prawdę fajny - super grafika, świetne, pełne różnych elementów lokacje i w miarę ciekawa
fabuła. Szkoda tylko, ze gra nie straszy. Czytając starą zapowiedź w CDA pierwotnie miał
to być przerażający horror z brakującą amunicją, a na prawdę jest to strzelanka z dreszczykiem,
gdzie amunicję bardzo łatwo zdobyć. Mimo wszystko bawiłem się świetnie i za jakiś czas
z pewnością jeszcze raz zasiądę do tej gry. Polecam!

PS. Za kilka dni powinienem już napisać pełną recenzję Dead Space, więc w razie czego,
jeżeli ktoś nie będzie wiedział czy kupić, to będzie mógł poznać moje pełne zdanie. :)


na jakim poziomie trudności grałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaki na niebie i ziemi mówią, że to RE4 w kosmosie :)
Gra oferuje coś jak różne zakończenia, zachęca do ponownego przejścia?
W RE4 grałem więcej niż 9h, przynajmniej tak mi się zdaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 22:54, rafekx 12 napisał:

Eeee to na średnim gra na 100% przekroczyłaby 10H....:)


Z pewnością tak. Gdzieś tak w 1/4 gry żałowałem, że wziąłem taki poziom trudności, bo praktycznie gra nie dawała żadnego oporu.Włączyłem sobie później z ciekawości na poziomie Trudny i tu to się dopiero dzieje. Potwory są wytrzymalsze, mniej amunicji i o wiele szybciej się ginie. Teraz nie mam czasu, ale gdy będzie go więcej na pewno wezmę się za ten poziom trudności, szczególnie, że dostaje się za jego przejście achievementa za 110 pkt. (gram na ixie).
Po przejściu gry odblokował się jeszcze jeden poziom (nie pamiętam nazwy). Z pewnością nie jest w nim łatwo :]

--------

Selv:

>Znaki na niebie i ziemi mówią, że to RE4 w kosmosie :)

RE4 + Cold Fear :)

>Gra oferuje coś jak różne zakończenia, zachęca do ponownego przejścia?

Niestety, tylko jedno, ale za to jakże ciekawe :]. Jeżeli grasz na xboxie to na pewno do kolejnego przejścia zachęcą achievementy, których nie zaliczyło się podczas pierwszej rozgrywki, na PC - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:53, Moras1990 napisał:

Ok, Dead Space ukończone - zajęło mi to 09:22:38. Jak dla mnie jest to bardzo dobry czas,
szczególnie, że w tych czasach coraz częściej powstają krótkie gry. "Martwy Kosmos" jest
na prawdę fajny - super grafika, świetne, pełne różnych elementów lokacje i w miarę ciekawa
fabuła. Szkoda tylko, ze gra nie straszy. Czytając starą zapowiedź w CDA pierwotnie miał
to być przerażający horror z brakującą amunicją, a na prawdę jest to strzelanka z dreszczykiem,
gdzie amunicję bardzo łatwo zdobyć. Mimo wszystko bawiłem się świetnie i za jakiś czas
z pewnością jeszcze raz zasiądę do tej gry. Polecam!

PS. Za kilka dni powinienem już napisać pełną recenzję Dead Space, więc w razie czego,
jeżeli ktoś nie będzie wiedział czy kupić, to będzie mógł poznać moje pełne zdanie. :)

co do tej amunicji i jej brakow to powiedz w jakim survival horrorze na poziomie easy jej kiedykolwiek brakowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z gamefaqsow wiem ze jest next game mode w ktorym mamy wszystko to z czym skonczylismy grac za pierwszym razem plus odblokowywuje sie pancerz wojskowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RaVvy zobacz Indrid Cold nie zrobił EDYCJi weź go poucz. Indrid Cold bez urazy proszę chcę zobaczyć czy on tak wszystkich poucza czy tylko wybranych.

P.S. RAVvy jesteś moderatorem ???? chyba nie, więc nie pouczaj innych bo to nie twoja rola

(Tylko 2 razy zapomniałem o edycji przy tych wszystkich postach w tym temacie, tylko Ty się przyczepiłeś.Jak nie wierzysz to sobie zobacz na czas przy postach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:53, Moras1990 napisał:

Ok, Dead Space ukończone - zajęło mi to 09:22:38. J

ech, nie dołujcie mnie... ;P w moim mieście jest z 10 empików i 5 MediaMarktów (no moze przesadzam, ale 2 czy 3 MM są) + inne Elektroworldy i inne badziewie i oczywiście 3 dni po prenmierze w żadnym nie ma (jeszcze) Dead Space :((((((((( heh. było zamówić w necie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 10:26, seles napisał:

ech, nie dołujcie mnie... ;P w moim mieście jest z 10 empików i 5 MediaMarktów (no moze
przesadzam, ale 2 czy 3 MM są) + inne Elektroworldy i inne badziewie i oczywiście 3
dni po prenmierze w żadnym nie ma (jeszcze) Dead Space :((((((((( heh. było zamówić
w necie:/


Nie jestem na 100% pewien, ale jakoś w sobotę byłem w Empiku Megastore w centrum Stolicy (prawdopodobnie największy Empik w całym kraju) i tam o dziwo DS również NIE było. Chyba że źle szukałem, ale bez przesady, dzień po premierze taka gra powinna być masowo rozłożona w jakimś dobrze widocznym punkcie sklepu (jak to miało akurat miejsce w przypadku King''s Bounty), a tutaj ani widu ani słychu.
To w końcu była ta premiera czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu w Empikach nie ma DS? Według Empika gra zostanie wydana 31.10.2008... i pewnie dlatego nie sprzedają jej jeszcze xD

Przynajmniej taka moja teoria co do braku owej gry w empikach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 11:56, hunter22 napisał:

Czemu w Empikach nie ma DS? Według Empika gra zostanie wydana 31.10.2008... i pewnie
dlatego nie sprzedają jej jeszcze xD

haha moze się wypowie ktoś z empiku tutaj :)
ale zamówiłam dzis w Wirtusie powinnio być za 2 dni, czyli przed premierą w empiku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować