Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

>ciach
Ja się pytałem o MM, bo do tego sklepu mam najbliżej, a na ich stornie nic o DS niema...
Tak czy siak dzięki za pomoc.

Wracając do DS, to dziwi mnie, że EA coś jeszcze z siebie wykrzesało. Ich ostatnie gry to same odgrzewane kotlety (zepsute kotlety...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, że EA coś z siebie wykrzesało. Chyba takiej produkcji jeszcze nigdy nie zrobili a ciągłe FIFY, Harry Potter itd robiło się nudne teraz stworzyli grę, która może w swoim gatunku zająć wysokie miejsce. Jeżeli sprawdzą się zapowiedzi to możemy dostać na prawdę dobrą produkcję. Nie wiem czy dobrze mówię, ale chyba jutro polska premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkcja jest bardzo dobra, od wczoraj gram .Zdziwiłem się, gdy kurier zapukał do drzwi z Dead Space w ręku, bo myślałem, że wysyłka będzie w dniu premiery 24.10 wygląda na to, że premiera była wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy gry może napisać, jaki typ zabezpieczenia tym razem wcisnęła EA do gry? Interesuje mnie czy są podobne debilne ograniczenia jak w przypadku Spore na przykład (limitowana ilość instalacji na danej konfiguracji kompa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji jest napisane coś takiego " Do gry wymagane jest łącze internetowe, autoryzacja gry w internecie i zaakceptowanie umowy licencyjnej" żadnych ograniczeń instalacji nie wyczytałem na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, zanim coś napiszesz to się zastanów. Napisałem , że jest to źle odbierane na różnych forach oraz, że jest taki przycisk jak edycja. A ty już do mnie z pretensjami wyskakujesz. To jest tylko PORADA. Z takim nastawieniem, to długo sobie nie podyskutujesz. Już się nie będę wypowiadać w tej sprawie, bo od tego są moderatorzy, ale zapamiętaj: ten przycisk to EDCYJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj na allegro (nie będę reklamował, dlatego nie dam linka) grę Dead Space, do której dodają specjalny kod na kombinezon, tutaj rodzi się moje pytanie, skąd go mają? Zwykły cheat czy rozszerzona wersja?

PS: RAVvy zaprzestań offtop''u i zaśmiecania tego wspaniałego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:02, Melchah napisał:

Czy ktoś z posiadaczy gry może napisać, jaki typ zabezpieczenia tym razem wcisnęła EA
do gry? Interesuje mnie czy są podobne debilne ograniczenia jak w przypadku Spore na
przykład (limitowana ilość instalacji na danej konfiguracji kompa).

Przecież tego nie piszą w instrukcji. O tym dopiero się przekonasz, gdy limit osiągniesz a wiara w to, że go nie ma jest lekko mówiąc nieuzasadniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że obawy dotyczące sterowania okazały się - wnioskując z opinii zamieszczonych tutaj oraz na innych forach - nieuzasadnione. Wydaje mnie się, iż wynikały one z niezrozumienia tematyki gry - to survival horror, a nie Quake czy UT, pewne ograniczenia są logicznie uzasadnione.

Widziałem dziś grę w Media Markt za 119 zł, już chciałem wysupłać pieniążki... Doszedłem jednak do wniosku, że EA sprzedaje swoje gry o ok. 20 zł za dużo (dokładnie taką sumę wydałem ostatnio na Crysis). Waham się, czy czekać na obniżkę (co nastąpi co najmniej za dobrych kilka miesięcy), czy też od razu zakupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:21, Principes napisał:

Widziałem dziś grę w Media Markt za 119 zł, już chciałem wysupłać pieniążki... Doszedłem
jednak do wniosku, że EA sprzedaje swoje gry o ok. 20 zł za dużo (dokładnie taką sumę
wydałem ostatnio na Crysis). Waham się, czy czekać na obniżkę (co nastąpi co najmniej
za dobrych kilka miesięcy), czy też od razu zakupić...


Gra jest droga. Nawet za 139,90 leży w sklepach. Trochę dużo:/

Co do sterowania opis, że strzał to PPM+LPM lub PPM+SPACJA+LPM to trochę wprowadzanie w błąd. Prawy to celowanie trzymasz prawy naciskasz lewy i bum:)

Spacja jest po prostu do zmieniania "kąta przecinaka" czyli albo odwalasz członki pionowe albo poziome :D

Jak masz kasę to warto jeśli lubisz takie gry dodatkowy wielki plus nalezy sie za dzwięk. Na 5.1 kosmos :) w ciemnym pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:28, natanadler napisał:

w błąd. Prawy to celowanie trzymasz prawy naciskasz lewy i bum:)


Czyli to samo, co w większości gier z widokiem trzecio osobowym, nie rozumiem, o co chodziło ludziom mówiącym, że sterowanie jest do niczego... zresztą sam się jutro (chyba) przekonam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:53, ja33no napisał:

> w błąd. Prawy to celowanie trzymasz prawy naciskasz lewy i bum:)

Czyli to samo, co w większości gier z widokiem trzecio osobowym, nie rozumiem, o co chodziło
ludziom mówiącym, że sterowanie jest do niczego... zresztą sam się jutro (chyba) przekonam...

Dokładnie. Naprawdę podoba mi się klimat:) Warto. Po wychowaniu sie na pierwszych Alonach i Residentach takie gierki to powrót do korzeni, czasami zamknąć się w ciemnym pokoju i grać to ooojjjj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:57, natanadler napisał:

i Residentach takie gierki to powrót do korzeni, czasami zamknąć się w ciemnym pokoju
i grać to ooojjjj:)

Klimat klimatem, a jak tam z fabułą? Głęboka, czy raczej z góry wiadomo, o co chodzi? Wiem, że jeszcze nie zaliczyłeś całej gry, ale napisz mi tylko, czy na początku fabuła jest interesująca (tylko bez spojlerów proszę ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 23:13, ja33no napisał:

Klimat klimatem, a jak tam z fabułą? Głęboka, czy raczej z góry wiadomo, o co chodzi?
Wiem, że jeszcze nie zaliczyłeś całej gry, ale napisz mi tylko, czy na początku fabuła
jest interesująca (tylko bez spojlerów proszę ;)).


Fabuła, jak to w horrorach lekko przewidywalna od początku ale może zaskoczy mnie (nas) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 23:17, natanadler napisał:

Fabuła, jak to w horrorach lekko przewidywalna od początku ale może zaskoczy mnie (nas)
:)

To bardzo dobrze ;). Zrezygnuje na razie z Far Cry 2, zapowiada się liniowo do bólu, a ja tego nie lubię. Kiedy widzę w plusach tylko "otwarty teren", "dużo misji pobocznych" i "robimy co chcemy" to od razu mi się przypomina Oblivion... bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:53, hallas napisał:

Przecież tego nie piszą w instrukcji. O tym dopiero się przekonasz, gdy limit osiągniesz
a wiara w to, że go nie ma jest lekko mówiąc nieuzasadniona.

Toć pytam, bo wiara z grami nie ma dla mnie nic wspólnego. To nie religia, żebym tu wiarę zaprzęgał.

Z tego co wyczytałem standardowo obecnie dla EA jest to Securom, ilość instalacji jeszcze nie wiadoma, czyli możliwe, że bez limitu, a jedynie aktywacja przez neta (czyli tak, jak pisał siara82. Ale znalazłem prostsze wyjście: właściwie przecież nie mnie dociekać czy jest jakiś limit czy nie. Skoro nie wiadomo tego oficjalnie to odpuszczam sobie ten tytuł bez wielkiego żalu. Chociaż czekałem i śledziłem losy to chętnie zaoszczędzę niemałą kasę, bo nie ufam EA, a przy Spore (choć mi się podoba) mnie trochę porobili (za późno info o DRM i limitach wyczaiłem). Żegnaj, Dead Space, niech ci ziemia lekką będzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Dead Space jest dobrym produktem który o dziwo zrobił EA.

A czy jest jakieś demo żeby można było przetestować ten tytuł albo coś? Bo w ciemno też nie ma co kupować a i czy jest multiplayer?

Bo jeśli nie ma dema to najwyżej zaryzykuję i kupię chociaż zagraniczne recenzje są dosyć pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować