Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2010 o 11:53, Kapucha napisał:

Ostatnio byłem w empiku i był Dead Space za 30 zł chyba jakaś promocja czy coś, ale zabrałem
Bad Company 2:) powiedzcie czy opłaca się zabrać ją za 3 dyszki???

Na pewno bardziej niż B:BC 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 14:23, Bithda napisał:

> Ostatnio byłem w empiku i był Dead Space za 30 zł chyba jakaś promocja czy coś,
ale zabrałem
> Bad Company 2:) powiedzcie czy opłaca się zabrać ją za 3 dyszki???
Na pewno bardziej niż B:BC 2...

dzieki za rade, ale ja jestem jakoś zadowolony z mojego poprzedniego zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 11:23, Azvar napisał:

> No jak skąd? :P PS3 :D

No zupełnie inaczej to wygląda niż na PC, dlatego pytałem (szczególmnie mnie dziwiło,
że pokazuje ile waży save nie wiem po jaką cholerę :D). Niezły czas, tylko ile udało
ci się rozwinąć z bronii i sprzętu?


Raz ulepszone życie w pancerzu i tlen, prawie na max rozwinięta piła plazmowa, a staza nic, używałem jej tylko na Brute''a ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 15:05, kulfonito napisał:

Raz ulepszone życie w pancerzu i tlen, prawie na max rozwinięta piła plazmowa, a staza
nic, używałem jej tylko na Brute''a ;D


Ano widzisz, czyli podejrzewam że grałeś trochę na skróty, na czas :P Ja swój wyśrubowałem próbując zupgradować jak najwięcej rzeczy (szkoda, że nie można tego gdzieś wyświetlić, bo nie chce mi się robić tylu screenów, ale miałem jakieś 98-99% rozwinięte, po za jedną bronią, której nie zdołałem już zupgrajdować), tj przeszukując bardzo dokładnie pomieszczenia (czasami tracąc trochę czasu na powrót po rzeczy, na które zabrakło miejsca). Niemniej jednak nieźle, prawdopodobnie byłbyś i tak szybszy ode mnie gdybyś przechodził tak jak ja, bo 2 i pół godziny to na pewno się nie marnuje na te rzeczy, o których wspominałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 15:05, kulfonito napisał:

Raz ulepszone życie w pancerzu i tlen, prawie na max rozwinięta piła plazmowa, a staza
nic, używałem jej tylko na Brute''a ;D


Ano widzisz, czyli podejrzewam że grałeś trochę na skróty, na czas :P Ja swój wyśrubowałem próbując zupgradować jak najwięcej rzeczy (szkoda, że nie można tego gdzieś wyświetlić, bo nie chce mi się robić tylu screenów, ale miałem jakieś 98-99% rozwinięte, po za jedną bronią, której nie zdołałem już zupgrajdować), tj przeszukując bardzo dokładnie pomieszczenia (czasami tracąc trochę czasu na powrót po rzeczy, na które zabrakło miejsca). Niemniej jednak nieźle, prawdopodobnie byłbyś i tak szybszy ode mnie gdybyś przechodził tak jak ja, bo 2 i pół godziny to na pewno się nie marnuje na te rzeczy, o których wspominałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 15:05, kulfonito napisał:

Raz ulepszone życie w pancerzu i tlen, prawie na max rozwinięta piła plazmowa, a staza
nic, używałem jej tylko na Brute''a ;D


Ano widzisz, czyli podejrzewam że grałeś trochę na skróty, na czas :P Ja swój wyśrubowałem próbując zupgradować jak najwięcej rzeczy (szkoda, że nie można tego gdzieś wyświetlić, bo nie chce mi się robić tylu screenów, ale miałem jakieś 98-99% rozwinięte, po za jedną bronią, której nie zdołałem już zupgrajdować), tj przeszukując bardzo dokładnie pomieszczenia (czasami tracąc trochę czasu na powrót po rzeczy, na które zabrakło miejsca). Niemniej jednak nieźle, prawdopodobnie byłbyś i tak szybszy ode mnie gdybyś przechodził tak jak ja, bo 2 i pół godziny to na pewno się nie marnuje na te rzeczy, o których wspominałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 11:53, Kapucha napisał:

Ostatnio byłem w empiku i był Dead Space za 30 zł chyba jakaś promocja czy coś, ale zabrałem
Bad Company 2:) powiedzcie czy opłaca się zabrać ją za 3 dyszki???


Ja bym dał nawet i stówkę (mimo, że sam kupiłem za 20 zł na Allegro :P), gra jest całkiem długa jak na survival-horror, bardzo napakowana akcją i na swój sposób nowatorska, a do tego ma duże "replayability" (jak ci się spodoba, to jeszcze nie raz do niej wrócisz). W tym roku powinna wyjść druga część, która zapowiada się wyśmienicie (sądzać po pierwszym opublikowanym filmiku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące polskeij wersji gry.Właśnie zaczynam grać w DS po raz pierwszy i zastanawiam się , jak będzie wygladać ta wersja językowa.Przy filmie strtowym, trwającym całkiem sporo , gdy NPCe dość dużo rozmawiają , nie pojawia się nic a nic "po naszemu". Na szczęście nic skomplikowanego w tych rozmowach nie ma , więc nie powoduje to kłopotów , jednak jestem ciekaw , czy wszelkie teksty mówione są w ten sposób pominięte i tylko poczytać się da inaczej niż w oryginale?
Jak dla mnie , profesjonalna polska wersja językowa , to na pewno nie ta , gdzie przez 120 s rozmowy , spolszczenie sie nawet nie pojawia.Rodzi to trochę obaw co do poziomu tego , co zostało przetłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zadam potencjalnie obrażające Twą inteligencję pytanie, ale czasem najprostsze rozwiązania okazują się najszybciej pomijane: jesteś pewien, że włączyłeś napisy w sekcji Audio? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 23:31, Dexter_McAaron napisał:

Przepraszam że zadam potencjalnie obrażające Twą inteligencję pytanie, ale czasem najprostsze
rozwiązania okazują się najszybciej pomijane: jesteś pewien, że włączyłeś napisy w sekcji
Audio? ^^


Przepraszam , że podaję odpowiedź potencjalnie obrażającą moją inteligencję , ale inaczej się nie da.Tak jestem pewiem , że teraz już włączyłem.:-)
Dzięki.A ja idę do kąta się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 23:42, KrzychW napisał:

Dzięki.A ja idę do kąta się wstydzić.


Nie ma sprawy, życzę miłych wrażeń z gry - choć ta gra raczej serwuje wrażenia mocne. Tako czy siako, have fun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na otwieranie szafek , skrzyń itp , z zamkami podświetlonymi na czerwono?
I druga sprawa: jak wygląda ilość gotówki w grze w odniesieniu do niezbędnych zakupów? Czy można wydawać kredyty raczej lekką ręką , czy też skrzętnie zbierać , bo później okaże się , iż nie mam kasy na najlepszy sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 00:39, KrzychW napisał:

Czy jest jakiś sposób na otwieranie szafek , skrzyń itp , z zamkami podświetlonymi na
czerwono?
I druga sprawa: jak wygląda ilość gotówki w grze w odniesieniu do niezbędnych zakupów?
Czy można wydawać kredyty raczej lekką ręką , czy też skrzętnie zbierać , bo później
okaże się , iż nie mam kasy na najlepszy sprzęt?


Tych szafek nawet z półobrotu nie otworzysz :) A kredyty... osobiście sprzedawałem wszystko oprócz amunicji do piły plazmowej no i węzłów mocy. A potem znalazłem jeszcze kilka rubinowych półprzewodników :D Zawsze miałem ok 50k kredytek ale wszystko wydawałem na węzły mocy albo na kombinezon. Tak więc nie musisz się martwic o kasę a nawet jak chwilowo nie będzie jej miał to szybko ją uzbierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 00:39, KrzychW napisał:

I druga sprawa: jak wygląda ilość gotówki w grze w odniesieniu do niezbędnych zakupów?
Czy można wydawać kredyty raczej lekką ręką , czy też skrzętnie zbierać , bo później
okaże się , iż nie mam kasy na najlepszy sprzęt?


Na pewno trzeba z głową wydawać, warto mieć przynajmniej 1-2 porządnie rozwinięte bronie, w walce przydaje się też Staza. Ja jak gram to sprzedaje wszystko do absolutnego minimum (tyle ile mi powinno wystarczyć do znalezienia zapasów) i kupuję tylko Węzły Mocy do ulepszeń :) Generalnie jak grasz na Łatwym/Średnim to nic się nie stanie jak popełnisz nieco błędów w gospodarce kredytami, na Trudnym może ciebie to juz zaboleć, a na Niemożliwym zdecydowanie trzeba wiedzieć co kupować, rozwijać i znać umiar w sprzedawaniu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak grasz na Łatwym/Średnim to nic się nie stanie jak popełnisz

Dnia 27.04.2010 o 13:25, Azvar napisał:

nieco błędów w gospodarce kredytami


Gram na średnim i zgadzam się z tą opinią , a moje pytanie dotyczyło głównie tego , czy przypadkiem w dalszej części gry nie okaże się , iż w magazynie jest coś świetnego , ale za 100tys , a ja akurat wszystko wydałem.Troszkę trwałoby zbieranie takiej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować