Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2010 o 14:24, KrzychW napisał:

Gram na średnim i zgadzam się z tą opinią , a moje pytanie dotyczyło głównie tego , czy
przypadkiem w dalszej części gry nie okaże się , iż w magazynie jest coś świetnego ,
ale za 100tys , a ja akurat wszystko wydałem.Troszkę trwałoby zbieranie takiej kwoty.


Raczej nie, jedyne co dużo kosztuje to nowe bronie i ulepszenia kombinezonu (jest zdaje się 4 albo 5, ale powinieneś spokojnie na nie uzbierać, może nawet zawczasu), ale pamiętaj żeby DOKŁADNIE przeszukiwać każde pomieszczenie (czasami można nawet znaleźć ukryte gdzies przedmioty, które dostaniesz tylko przy pomocy telekinezy, ale takich jest dosyć mało i głównie są to te w próżni), a pod koniec gry jak będziesz znowu odwiedzać doki, pomiędzy mostkami będzie figurka warta bodajże 30000 kredytów :) Jak będziesz przechodzić grę po raz drugi, polecam Impossible Mode (Niemożliwy), wtedy gra dopiero pokazuje pazurki (choć i tak nie jest tak strasznie trudna, jeśli się wie co robi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz przechodzić grę

Dnia 27.04.2010 o 14:40, Azvar napisał:

po raz drugi, polecam Impossible Mode (Niemożliwy), wtedy gra dopiero pokazuje pazurki


Oj , to dopiero za jakiś czas.Serce i nerwy niech troszkę odpoczną , bo na razie , chodząc w nocy po domu , odruchowo zaczynam sprawdzać , czy mam przy sobie piłę plazmową.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem,zainstalowałem Dead Space''a jako iż mój kumpel twierdził iż odpali sie on na mym kompie i na low będzie działał płynnie bo u niego ponoc tak jest,lecz gdy próbuje odpalić grę robi mi sie czarny ekran i wywala mnie do pulpitu,cos nie tak z softwarem czy po prostu mój komp jednak jest za słaby aby gra sie nawet odpaliła?tu moje staty:2 gb ram,Radeon 9950 se/X1050 series (rożne programy do sprawdzania sprzętu pokazują jedna lub druga nazwę),Intel Celeron 2.66 GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie bym nie zapytał, ale jak znam życie to: jaki macie system (tzn ty i twój qmpel)?

Przyczepiłbym się też do karty i sterowników.
Miałem podobny problem z Fable.
Pomogła reinstalacja sterów do karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 00:58, MysticCrusader napisał:

Normalnie bym nie zapytał, ale jak znam życie to: jaki macie system (tzn ty i twój qmpel)?

Przyczepiłbym się też do karty i sterowników.
Miałem podobny problem z Fable.
Pomogła reinstalacja sterów do karty.


System to stary dobry XPek,a co do sterów do karty to spróbuje więc może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj DS <3 w lutym pokonałem na niemożliwym tą giere tylko z piłą plazmową i stazą :P ( imo najlepsze co można zrobić, maxować obydwa ^^ ).
polecam tą gre każdemu :) moje pierwsze platinum trophy :P
+ na normalnym z 4 razy :D ale co poradzić gra wciąga jak jasna cho.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Chyba jednak się skuszę na wersję na PS3 (mam na PC). Rzecz jasna, poczekam, aż cena wyniesie jakieś 40, 50zł, albo skuszę się na używaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 13:23, Jave napisał:

Hm. Chyba jednak się skuszę na wersję na PS3 (mam na PC). Rzecz jasna, poczekam, aż cena
wyniesie jakieś 40, 50zł, albo skuszę się na używaną.


Używki już są za 50 zł na allegro. Mimo to za DS warto dać i 100 zł bo gra jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale w wersji PC nieco boli mnie to, że gra nie straszy. Na początku nekromorfy super udają martwe i wybiegają tuż po otwarciu windy, ale z czasem po prostu wychodzą z korytarza przed graczem. Ot, rozleniwiają się :p

Powiedz mi tylko, jak to jest z tym osiągnięciem za wszystkie ulepszenia. Słyszałem, że robi się to w ten sposób, że przechodzi się grę na easy, używając tylko piły i bez ulepszania czegokolwiek. Wszystko się sprzedaje. Po przejściu gry dostaje się 50000 kredytów i 10 węzłów, więc startuje się grę na na niemożliwym i tam dokonuje wszystkich ulepszeń, bo poziom ten znika, jeżeli nie weźmie się go od razu. Aaa. Cały ekwipunek jest przenoszony do kolejnej gry na tym samym poziomie czy do każdego? W sensie, mogę uzbierać fortunę, przejść grę i zacząć na niemożliwym będąc milionerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 15:57, Jave napisał:

Powiedz mi tylko, jak to jest z tym osiągnięciem za wszystkie ulepszenia.


Na PS3/X360 ulepszenia nie przechodzą na inne tryby. Co oznacza że jak znajdziesz przy jednym przejściu wszystkie to grę trzeba przejść dwa razy by wszystko ulepszyć - na jednym poziomie trundości. Ja musiałem 2,5 przechodzić :) A potem po odpaleniu najwyższego trybu (na PS3 jest jeden poziom trudności więcej niż na X360) grasz od 0 i wtedy najlepiej inwestować w Laser Cutter

ja jakoś nei myślałem początkowo o platynie więc, mi zajęła jakieś 4,5 przejść - ale nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy, nie przeczytałem jeszcze wszystkich tekstów i nie wiem czy takie pytanie padło ale możecie mi napisac o co chodzi w całej grze ( oczywiście chodzi o fabułe ) bo mam wersję ang. i nie wszystko zrozumiałem. Jakoś nie daje mi to spać a nigdzie w necie nie mam nic na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 19:54, ColeClark napisał:

Witam. Jestem tu nowy, nie przeczytałem jeszcze wszystkich tekstów i nie wiem czy takie
pytanie padło ale możecie mi napisac o co chodzi w całej grze ( oczywiście chodzi o fabułe
) bo mam wersję ang. i nie wszystko zrozumiałem.


To włącz sobie napisy w menu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja jednak sa napisy w menu ale mam pytanie

Spoiler

Po co tym co wysłali Kendre jest potrzebny ten znak, a drugie to czy ta cała Matka Roju powstała z tego kodu DNA który był na tym znaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem sobie kiedys ta gre na PC, ale poniewaz od kilku miesiecy jestem posiadaczem PS3 to zakupilem sobie rowniez wersje na konsole. Jestem kilka min po skonczeniu gry, dostalem 50 000 i kombinezon 6 poziomu i teraz takie moje pytanie, czy moge z calym ekwipunkiem, kasa, nowym kombinezonem zaczac gre na odblokowanym poziomie trudnosci ''niemozliwy'' czy musze zaczac gre od nowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 18:42, Gosu napisał:

Skonczylem sobie kiedys ta gre na PC, ale poniewaz od kilku miesiecy jestem posiadaczem
PS3 to zakupilem sobie rowniez wersje na konsole. Jestem kilka min po skonczeniu gry,
dostalem 50 000 i kombinezon 6 poziomu i teraz takie moje pytanie, czy moge z calym ekwipunkiem,
kasa, nowym kombinezonem zaczac gre na odblokowanym poziomie trudnosci ''niemozliwy''
czy musze zaczac gre od nowa ?

Jeśli poziom trudności będzie inny,niż ten,którym ukończyłeś grę,nie dostaniesz tych rarytasów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 19:53, Dootix napisał:

Jeśli poziom trudności będzie inny,niż ten,którym ukończyłeś grę,nie dostaniesz tych
rarytasów :P


Czyli musze gre ukonczyc 3 krotnie zeby dostac platyne co jest bezsensowne. Bo nie jestem w stanie grajac od nowa wymaksowac wszystkiego, czyli po pierwszym przejsciu gry z wymaksowana polowa ekwipunku musze grac jeszcze raz i zrobic to samo z druga polowa, a pozniej jeszcze raz od nowa na najtrudniejszym poziomie? -.-

Dnia 16.07.2010 o 19:53, Dootix napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli musze gre ukonczyc 3 krotnie zeby dostac platyne co jest bezsensowne. Bo nie jestem

Dnia 17.07.2010 o 13:24, Gosu napisał:

w stanie grajac od nowa wymaksowac wszystkiego, czyli po pierwszym przejsciu gry z wymaksowana
polowa ekwipunku musze grac jeszcze raz i zrobic to samo z druga polowa, a pozniej jeszcze
raz od nowa na najtrudniejszym poziomie? -.-

Jeślo odpalisz niemożliwy,nie będziesz miał żadnych wygranych za ukończenie na niższym poziomie trudności.Dopiero,jeśli ukończysz niemożliwy,dostaniesz nagrody i gdy zaczniesz znowu grać na najwyższym poziomie trudności,twoja przygoda rozpocznie się z ekwipunkiem z poprzedniej rundy na tym poziomie.
Mam nadzieję,że zrozumiałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować