Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

/.../

Chyba nie, bo wątek np "Problemy z kompem" został w dziale głównym forum- forum pomocy technicznej będzie dotyczyć problemów z działaniem gier (imo :P).

Patryk R---> ee o do chozi, zapowiadali jakiś reset?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:59, Spaykus napisał:

A poza tym powiem tylko tyle, że nic nie powiem... I tyle ;p

Zobaczymy, kiedyś się napewno wygadasz, konsulu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:50, Spaykus napisał:

Obyś się nie przeliczył... Ups, wypaplałem :D

OMGWTFBBQ!!!
Teaser, teaser!!!
Teraz nie odpuszczamy i chcemy dostać jakieś info! I żadnego ''this cake is a lie!'' :P

A tak na poważnie to jeśli przygotowujecie wersję 3.0 to niech tam będą duże zmiany - bo niestety wersja 2.6 nie jest żadna rewolucja, ani do niej wstępem, bo ilość zmian i nowości w żaden sposób nie zachwyca. No poza uniezależnieniem, bo to jest duża rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:04, Graffis napisał:

Teaser, teaser!!!


Teaser? No skoro tak - to be contined.

Dnia 01.02.2008 o 20:04, Graffis napisał:

A tak na poważnie to jeśli przygotowujecie wersję 3.0 to niech tam będą duże zmiany -
bo niestety wersja 2.6 nie jest żadna rewolucja, ani do niej wstępem, bo ilość zmian
i nowości w żaden sposób nie zachwyca. No poza uniezależnieniem, bo to jest duża rzecz.


Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż 2.6 rewolucją nie jest, ale - jak mawiał pewien bohater pewnego klasyka pewnego kina - "i tak ku lepszemu idzie".
Jak już wspomniała Sol - 2.6 to stadium pośrednie (nie chcę powiedzieć "tymczasowe"). Na boom będziecie musieli jeszcze troszkę poczekać. Cóż, życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:11, Spaykus napisał:

Jak już wspomniała Sol - 2.6 to stadium pośrednie (nie chcę powiedzieć "tymczasowe").
Na boom będziecie musieli jeszcze troszkę poczekać. Cóż, życie.


Ujmijmy może tak - wersja beta :P W sumie to ja tak na to patrzę, u mnie jakieś lagi ma te forum ;) Z chęcią zobaczę jak będzie wyglądać te "boom", ale narazie jest i tak bardzo dobrze, tak trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Korzystając z sobie wiadomych, tajnych wzorów na prędkość działania gram.pl i pęd siły informatycznej programisty przewidiwałbym gdzieś tak za dwa lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:11, Spaykus napisał:

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż 2.6 rewolucją nie jest, ale - jak mawiał pewien bohater
pewnego klasyka pewnego kina - "i tak ku lepszemu idzie".
Jak już wspomniała Sol - 2.6 to stadium pośrednie (nie chcę powiedzieć "tymczasowe").
Na boom będziecie musieli jeszcze troszkę poczekać. Cóż, życie.

Dla mnie jest troszkę bardziej ładnie i przydatniej, np. statystyki na górze itp.
Mam tylko pytanie, czy w wersji końcowej mogą być statystyki na podstawie wykresu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:47, Kalejdoskop86 napisał:

Mam tylko pytanie, czy w wersji końcowej mogą być statystyki na podstawie wykresu? ;)


Wszystko jest możliwe, chociaż to raczej pytanie do programistów, więc mogę się mylić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje uwagi do forum: Ikonki moderatorzy statystyki etc ciut nie pasują. I w logo wywaliłbym białe tło a zostawił samą czarną ramkę.

Ogólnie zmiany na duży plus oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:50, Lumbago napisał:

Moje uwagi do forum: Ikonki moderatorzy statystyki etc ciut nie pasują.

Ale da się je przeżyć. Tyle, że ta belka teraz jest strasznie mało użyteczna, można by było coś dodać.

Dnia 01.02.2008 o 20:50, Lumbago napisał:

I w logo wywaliłbym białe tło a zostawił samą czarną ramkę.

No tak teraz logo wygląda dziwnie. Straszna prostota, a jakoś nie pasuje do kolorystyki strony. Przydałoby się je zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie :/... Mam 15.4'' panorame monitorek... Wchodze na forum... i widze 6 tematow (a z wlaczonymi reklamami trzy watki!!) a w tematach potlora posta :/... Nosz ja nie moge :/... Kogos tam [...]? Najgorsza rzecz jaka mogla byc... nie mowiac juz o tej zmianie na podfora... Szlag mnie trafia jak na to patrze... Rozumiem, trzeba isc z duchem czasu, ale to juz przesada. Te ikonki moderatorow, statystyk sa NAPRAWDE niepotrzebne...

PS. No coz - moge ktos Wam wybaczy, bo ja cos nie potrafie jak patrze na to i patrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurczę, tak jak na początku nie byłem przekonany do tych zmian, tak teraz jestem niemal zachwycony! :D Brakuje jednak usuniętych kategorii tematów i tła pod stroną w topicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie za cholere nie mogę połapać w tych podziałach na tematy pomocnicze itp ;P Mogłoby być tak jak kiedyś, bo teraz to Pomoc Techniczna to jakby inne forum ;P
Ale tak poza tym, to mi się podoba, może tylko "wąskie forum" mi nie przypasowało, ale na szczęście można to zmienić ;) A i reklamy mi zbytnio nie przeszkadzają w postowaniu ;)

Tylko jedno pytanie mam, co teraz będzie z CDP? ;P Będą mieli inne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:08, NuGGet napisał:

Tylko jedno pytanie mam, co teraz będzie z CDP? ;P Będą mieli inne forum?


To jest pytanie do pracowników CDP. Ufam, iż wkrótce się tutaj pojawią i będą mogli udzielić Ci wiążących odpowiedzi.

143872 > Ten wątek został zastąpiony wyodrębnioną sekcją z ogłoszeniami oraz tematem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33281&u=514.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

póki co poza paroma zmianami graficznymi nie widzę większej różnicy. jeśli będą reklamy, to trudno, bylebym nie potykał się o nie co kilka postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2008 o 21:15, Spaykus napisał:

To jest pytanie do pracowników CDP. Ufam, iż wkrótce się tutaj pojawią i będą mogli udzielić
Ci wiążących odpowiedzi.

Ciekawi mnie to strasznie ;P Ale i tak nie mam zamiaru ruszać się z gramu ^^
Tak w ogóle, to dziwnie wyglądacie z tymi Konsulami ;P I te posty Wasze takie zielone ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mo mi też tak nie pasuje, nie mogę się przyzwyczaić, do tego ta nazwa tak nie pasuje :) Lepiej było jak były smerfy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

primo kultura, a drugie primo może w ustawieniach pogrzeb (przywróć szerokość jeśli o to Ci chodzi...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować