Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 18:15, morthi napisał:

jak to nie ma - ot klikasz na mala czarna strzaleczke i forum sie bardzo ladnie zwija


To już dawno znalałem. Chodzi mi o całkowite zablokowanie tych podforów- żeby nie było ncizego. ;-) Ot, takie przyzwyczajenie ze starego forum. Głównie chodzi mi o Informacje Prasowe, ponieważ czasami może będę mógł komuś pomóc w Pomocy Technicznej.

Wilku-> A mi chodzi o całkowity block. ;) Co do niebieskiego paska- tak samo uważam. Zawadza! :P

Heh, świetny temat dla marud. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholernie przydałoby się zmienianie szerokości forum, a nie tylko 850px/unlimited. Bo podoba mi się idea 850px, ale to troszkę mało na większych rozdzielczościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:28, mefiperes napisał:

Heh, świetny temat dla marud. :D


Pewnie :P. Mi też ten pasek zawadza, pozbyłem się już reklam, czas się pozbyć i tego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:34, Cmq napisał:

Cholernie przydałoby się zmienianie szerokości forum, a nie tylko 850px/unlimited. Bo
podoba mi się idea 850px, ale to troszkę mało na większych rozdzielczościach...


to w ustawieniach sobie zwiększ na większą, mnie też to denerwowało to zobaczyłem w ustawieniach czy było i było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Kiedy w lutym 2004 roku postulowałem o osobną zakładkę/miejsce na ogłoszenia, w którym zwykli forumowcze nie mogliby dodawać postów (co bardzo ułatwiłoby życie moderatorów - nie musieliby ciągle kasować postów), skończyło się to dość burzliwie .... w sposób zdecydowanie negatywny :-/
Cóż, jak widać, ludzie się zmieniają i to czasami na lepsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2008 o 18:19, loytartoreto napisał:

No przecież możesz sobie wybierać, Milk albo Citrine, od wyboru do koloru :P
Argh, nie o tą skórkę chodziło, tak to jest jak się nie czyta postów xD

Aż się zdziwiłem czytając to o czym piszesz ;P Ale brawa za odwagę xD

Dnia 01.02.2008 o 18:19, loytartoreto napisał:

Ale jeżeli chodzi o tło:
,,Naszym celem jest, abyście to Wy tworzyli takie tapetki, a także głosowali które chcielibyście
oglądać na forum.''
Laid Back

Oo... dziękuje za przytoczenie tych słów. No cóż ciekawe rozwiązanie, aczkolwiek wykorzystują nas xD ;P Jakby nie mogli zrobić jeszcze czegoś w imię dobra forumowego ;P Ale ja się pazerny zrobiłem...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:47, Budo napisał:

Hmmm, a mi się nie podoba zniknięcie kategorii "film, muzyka, książka"...

Rzeczywiście, czego by nie mówić zmiana na minus. Teraz to się wymiesza: "Na Każdy Temat" z "film, muzyka, książka..." i będzie trzeba się do pewnych wątków dokopać. Mi się to nie podoba, było czytelniej i prościej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:14, Kafar napisał:

No więc za mało czytelne! narzucane tych belek różnych rozdzielaczy tematów itp. (szczególnei
tragiczny jest dół) i można to tylko zwinąć ale wyłączyć nie :/ do tego każdy element
można zwinąć tylko ZNÓW trzeba oglądać te na siłe przypięte tematy.. bo ich zwinąć nie
można :/ co do reklam to będzie ich coraz to więcej i już się wypowiadałem w temacie
innym więc nie ma sensu poruszać tego jeszcze raz.


Strasznie, już trzeba zaznaczyć że jak zawsze kulała strona główna z newsami tak od pewnego czasu to już jest tragedia by ledwo 5 newsów się mieściło. Zupełnie nie potrzebne są dwie ostatnie belki z informacjami prasowymi itp. Zrobiło się zdecydowanie mniej czytelnie. Forum dzisiaj też jest jakieś wydziwione, rożne działy, reklamy trudno się z tym oswoić. A tym bardziej coś znaleźć, nie licząc już szukajki działającej z humorami. A jak reklam ma być jeszcze więcej to trudno mi tu o wyrozumiałość:( Już teraz te świecidełka są wkurzające.

Dnia 01.02.2008 o 13:14, Kafar napisał:

Konsule = beznadziejna nazwa oraz ikonka słaba :( i mam wrażenie jak by się nie mieściła
w tym kwadraciku. No to na razie tyle.. słaba ocena bo nic się nie zmieniło na plus..


Popieram z tymi zmianami NIE na plus. Plus że ikonki konsoli wyglądają jak ufoludki w czapeczkach:P A zielony kolor jest nie dość że wyblakły to śiakiś niewyraźny^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:02, Laid back napisał:

Mamy piątek, godzinę 18, tak więc chcielibyśmy pooowoli udać sie w kierunku naszych domostw
;)
Pojawimy się wypoczęci i z nowymi pokładami energii już w poniedziałek, aby dalej odpowiadać
na Wasze pytania i myśleć czym jeszcze Was (oczywiście pozytywnie) zaskoczyć...


Czy dałoby radę powrócić Irc do normalnego stanu? Czyli przywrócić normalne kolory- żółty, zielony. Czerwona barwa kłuje w oczy, żadna przyjemność. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:02, mefiperes napisał:


Czy dałoby radę powrócić Irc do normalnego stanu? Czyli przywrócić normalne kolory- żółty,
zielony. Czerwona barwa kłuje w oczy, żadna przyjemność. :-)


Znając życie, to nie, ale zawsze jest alternatywa - ChatZilla, na przykład ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:12, Mr.M napisał:

>
> Czy dałoby radę powrócić Irc do normalnego stanu? Czyli przywrócić normalne kolory-
żółty,
> zielony. Czerwona barwa kłuje w oczy, żadna przyjemność. :-)
>

Znając życie, to nie, ale zawsze jest alternatywa - ChatZilla, na przykład ;>


A ci, co nie skorzystają z CZ, po prostu pożegnają się z Ircem, bo nie zamierzają przebywać w różowiutkim miejscu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż pierwsze moje wejście dzisiaj koło 15, cóż byłem w mocnym szoku, jednak na pewno nie byłem z tej zmiany zadowolony. Pierwsze co się rzucało w oczy to logo, które nie pasowało jakby do tła :p.Kolejna rzecz to rozdzielczość forum, jednak tym za bardzo się nie przeraził i zajrzałem do ustawień, gdzie szybko to zmieniłem na normalną(czyt. starą :P). Następna sprawa dotycząca zielonych :p...cóż kolor niezbyt zachwycający, jednak to już przeżyję,bo zawsze mogło być gorzej ;). Kolejne są przedziały, które niezbyt mi pasują,ale i tak dobrze,że można je schować (poza Ogłoszeniami,ale te mi nie przeszkadzają,bo się przyzwyczaiłem to poprzednio przypiętych tematów :P). Poza tym różne ikony...z nimi nie jest źle, jednak bardziej pasowały standardowe na czerwonym pasku :p. Tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, nowa wersja forum jest ok. Na początku trudno mi było się przekonać do tych podziałów i śmiesznych ikonek praco.. znaczy Konsuli, ale teraz już nawet tak to nie razi... Kwestia przyzwyczajenia może. Jeszcze po dopasowaniu szerokości, tak żeby wszystko było w normie, przestało mi cokolwiek przeszkadzać, a nawet zaczęło mi się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no. Do zmian się przyzwyczaję, ale zniknęła ta kategoria z film, muzyka, książka. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować