Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

No, teraz jak w tle jest ta tapeta, to już się w ogóle super zrobiło ;) To jak będzie tydzień z, albo weekend, to odpowiednia tapetka chyba będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:30, Linux M napisał:

No i proszę - mamy pierwsze tło na forum. ;)
To jest chyba grafika z Guitar Hero 3, więc pewnie teraz z tłem na forum będzie tak samo,
jak z tłem na głównej. Czyli, jeśli jest tydzień/weekend z jakąś grą, za każdym razem
wchodzi nowe tło na forum. W sumie nawet fajnie. :P


Bardzo nam miło :)
Naszym celem jest, abyście to Wy tworzyli takie tapetki, a także głosowali które chcielibyście oglądać na forum.

Dnia 01.02.2008 o 17:30, Linux M napisał:

Po dłuższym obcowaniu z ver. 2.6 jednak powoli się przyzwyczajam do tych zmian. Oczywiście
na standardowej, "dawnej", szerokości, bo przy stałej jak dla mnie wszystko jest takie
ściśnięte i upakowane. No, jeszcze ta niebieska belka na samym dole przeszkadza. Właściwie
nie wiem, po co ona tam jest, ale cóż...
Tylko nie mogę skojarzyć, skąd żeście wytrzasnęli te zielone głowy ufoków przy tematach.
Dam głowę, że gdzieś już takie ikonki widziałem. ;)


Szukaj, szukaj - myślę, że znajdziesz podobną ikonkę gdzieś na gramie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle to wygląda, ale czy nie lepiej zrobić tak, że każdy użytkownik może sobie wybrać? (doszedłem do wniosku, że zmiany są głównie wizualne) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:36, Laid back napisał:

Naszym celem jest, abyście to Wy tworzyli takie tapetki, a także głosowali które chcielibyście
oglądać na forum.

No, no... Brzmi ciekawie :D Zaczynam zmieniać zdanie na temat tych wszystkich dzisiejszych zmian... ;>

@kaganiec
Wybrać co? Zajrzyj w ustawienia gdzie możesz zmienić rozmiar forum na poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem maleńki zgrzyt. Niepotrzebnie chyba zmieniono nazwę kategorii "Freestyle" na "Quizy i Zabawy",bo taki temat np. "Piękne Kobiety" to,ani quiz,ani zabawa. Lepiej chyba było zostać przy freestyle''u,ale skoro jednak zmieniono nazwę kategorii to trzeba teraz tego typu tematy przenieść do "Na Każdy temat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Pewnym jest że forum straciło troszkę na przejrzystości, nie mniej jednak jest bardziej "miłe dla oka". Ale jeśli już tak poważne zmiany wchodzą to pasowałoby zaostrzyć jeszcze regulamin dot. zakładania tematów. Ale to pewnie "co innego". W każdym razie trzeba najpierw troszkę przeżuć nowe forum żeby poczuć jego smak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:39, Clicker napisał:

Coś z tym tłem nie wyszło, wiem że narzekam zbytnio ale wkurza mnie taki widok (patrz
załączony screen)...


Sprawdz CTRL+F5 jak bedzies zna stronie glownej forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:39, Clicker napisał:

Coś z tym tłem nie wyszło, wiem że narzekam zbytnio ale wkurza mnie taki widok (patrz
załączony screen)...


Tak, pracujemy nad tym i wkrótce podmienimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem byłaby możliwość wyboru obrazka, który mamy "pod forum". Oczywiście, gdy pomysł wypali i takich obrazków powstanie więcej ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:36, Laid back napisał:

Naszym celem jest, abyście to Wy tworzyli takie tapetki, a także głosowali które chcielibyście
oglądać na forum.

A może będziemy mogli sobie wybierać? Bo szczerze mówiąc ''konsolowe plumkadełko'' to ostatnie co chcę na forum oglądać...
I tak przy okazji, w temacie możliwych (bo nadzieja umiera ostatnia) nowych skinów do forum... może tak klasycznie trzymać się będziemy w klimatach zaproponowanych już i sprawdzonych przez XF: sci-fi, fantasy, motywy najpopularniejszych gier etc. Był konkurs dla userów, ale zwycięskie propozycje miały z grami niewiele wspólnego tbh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na forum i czuje się jak jakiś nowy gramowicz, nie wiem co się w ogóle dzieje, wszystkie opcje są poprzestawiane...;)
Muszę od początku uczyć się obsługiwania forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dobra wszystko ładnie pięknie...ale już mi się znudziło xP. To kiedy te forum 3.0? ;D
Aha, istnieje chociaż 5% szansa na powstanie nowych statusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i ja przyłączę się do pochwał, ładnie i schludnie, a potencjalnie największy mankament - spora reklama na samej górze forum - jest przecież problemem potencjalnym...

I jeszcze jedno - bardzo nie podoba mi się logo Gram.pl. Rozumiem, zmiana, usamodzielnienie się od CDP, ale jakoś tak... brzydko wygląda. Podczas gdy kolory forum w miarę płynnie przechodzą z bieli w szarość i wreszcie czerń, symbol jest taki... kontrastujący. A może właśnie o wyróżnienie chodziło? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:36, Laid back napisał:

Bardzo nam miło :)
Naszym celem jest, abyście to Wy tworzyli takie tapetki, a także głosowali które chcielibyście
oglądać na forum.


To moze warto napisac w jakim formacie taka tapetka miala by byc (rozmiar) i czy mozna osobna w zaleznosci od wybranego skina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee, przecież dostajemy formularze, również od Ciebie i reagujemy jak trzeba- nie wiem czego oczekujesz, na pewno nie będzie odpisywać na każdy formularz tekstem "zrobione", albo "nie ma powodów do reakcji"... jeśli chcesz mieć większą pewność reakcji albo odpowiedzi to napisz na imienną skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuu ;( Jak to forum teraz wygląda ? Okropnie raczej na siłę te zmiany ;( No i jeszcze szerokość forum - strasznie nieczytelne ! Boże okropnie nieczytelne ! Stary wygląd był o wiele lepszy : / : / : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:43, Graffis napisał:

> Naszym celem jest, abyście to Wy tworzyli takie tapetki, a także głosowali które
chcielibyście
> oglądać na forum.
A może będziemy mogli sobie wybierać? Bo szczerze mówiąc ''konsolowe plumkadełko'' to
ostatnie co chcę na forum oglądać...
I tak przy okazji, w temacie możliwych (bo nadzieja umiera ostatnia) nowych skinów do
forum... może tak klasycznie trzymać się będziemy w klimatach zaproponowanych już i sprawdzonych
przez XF: sci-fi, fantasy, motywy najpopularniejszych gier etc. Był konkurs dla userów,
ale zwycięskie propozycje miały z grami niewiele wspólnego tbh.


Poinformujemy dokładnie o wszystkim, kiedy będziemy startować z taką akcją, ale dziękujemy za propozycje i konstruktywne uwagi - zawsze chętnie takie zbieramy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne to, to teraz jest! Tło jak mniemam będzie zmieniane od czasu do czasu.
Musze się teraz do niego od nowa przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować