KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2011 o 20:06, lord0 napisał:

a ja nie mam łatwego pytania gdyż o filmie praktycznie nic nie wiem. otóż jak wchodziłem
wczoraj na sale kinową to leciała reklama jakiejś komedii od dwóch gościach (chyba).
macie pojęcie co to może być ?


Rzeczywiście udzieliłeś wielu cennych wskazówek :) Jeśli leciała reklama to musi to być coś nowego. Może chodziło o Kac Vegas w Bangkoku ,to jedyne co mi przychodzi do głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , także poszukuje jednego filmu.
Wiec napewno byla to komedia , 2 czarnoskorych nastolatkow jeden kujon drugi ze zlej dzielnicy :) maja wlasnie zaczac nauke w szkole , ale ich papiery zostaja pomieszane i w efekcie kujonek trafia do szkoly dla nie zbyt grzecznych dzieciakow :) a ten drugi do porządnej szkoly , tam poznaje jakas dziewczyne ^^ .
Postanawia zostac w tej szkole i ja ukonczyc z pomoca tego kujonka .

Wiem ze to nie zbyt wiele , ale moze jednak ktos cos kojarzy , film jest dosyc stary a przynajmniej tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 18:17, AndziaNW napisał:

Witam , także poszukuje jednego filmu.
Wiec napewno byla to komedia , 2 czarnoskorych nastolatkow jeden kujon drugi ze zlej
dzielnicy :) maja wlasnie zaczac nauke w szkole , ale ich papiery zostaja pomieszane
i w efekcie kujonek trafia do szkoly dla nie zbyt grzecznych dzieciakow :) a ten drugi
do porządnej szkoly , tam poznaje jakas dziewczyne ^^ .
Postanawia zostac w tej szkole i ja ukonczyc z pomoca tego kujonka .

Wiem ze to nie zbyt wiele , ale moze jednak ktos cos kojarzy , film jest dosyc stary
a przynajmniej tak mi sie wydaje :)


nvm juz znalazlam , film o ktory mi chodzilo to szkolne swirusy ( class act ) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam tytułu ale film opowiadał narrator, który jechał do posiadłości na pogrzeb jakiegoś dalekiego krewnego. Po pogrzebie było oczywiście otwarcie testamentu i przejęcie posiadłości przez spadkobiercę, członka rodu. Niestety każdy kto obejmował w posiadanie w drodze dziedziczenia posiadłość wkrótce ginął w wiewyjaśnionych okolicznościach. Film oglądałem pod koniec lat 70 w telewizji polskiej na pierwszym programie. (2 programu chyba jeszcze nie było) Film był chyba z lat 50, 60 lub 70-tych. w Pamięci pozostała mi scena śmierci starszej, sparaliżowanej świeżoupieczonej dziedziczki rodu poruszającej się na wózku inwalidzkim (elektrycznym, co w tamtym okresie było rzadkością) Wózek niefortunnie sam się uruchomił i zawióżł starszą pania do basenu, lub też spadła z mola do jeziora. W każdym razie utonęła. Pod koniec filmu strach pada na wszystkich dziedziczących fortunę, bo wiedzą, że wraz z przejęciem spadku dopada ich śmierć w dziwnych okolicznościach. W końcu kolejka do dziedziczenia przesuwa się i dziedzicem staje się główny bohater filmu, narrator, młody mężczyzna. Nie pamiętam końca ale chyba udaje mu się ujść z życiem.
Film był w moim odczuciu niejako połączeniem "10 małych Indian" z "Psem Baskervillów"
Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu tytułu filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem też, że film jest produkcji kanadyjskiej i był puszczany na którymś z programów, gdzie nie ma przerw na reklamy (prawdopodobnie tvp1 lub tvp2). Oto zarys fabuły: kobieta - główna bohaterka - poznaje pastora imieniem Ben, zakochują się w sobie, ale pastor wyjeżdża na wojnę. Kobieta poślubia swojego przyjaciela z dzieciństwa. Gdzieś w między czasie umiera jej ojciec, a bohaterka zostaje pozbawiona środków do życia. Potem - w nieznanej mi kolejności - umiera mąż bohaterki i pastor ginie na wojnie. Najwyraźniej gdzieś przedtem bohaterce rodzi się dziecko, bo później rozmawia ona ze swoją wnuczką. Wnuczka prosi bohaterkę o pieniądze, gdyż chce gdzieś wyjechać ze swym ukochanym, a bohaterka przestrzega ją przed takimi miłosnymi wyskokami w obawie, że wnuczka przeżyje to, co ona sama. Będę wdzięczna za wszelką pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje filmu: cala historia dzieje sie bodajze w bostoni i sa tam mlodzi studenci w prosektorium i graj w pewna gre.dochodzi do nich jakis nowy koles-glowny bohater filmu-i wciagaja go w te gre.gra ma takie zasady ze jedna badz 2 osoby kogos zabijaja w miescie a reszta jak cialo do nich dotrze do prosektorium maja za zadanie odkryc co bylo przyczyna jego smierci czyli jak tamte albo tamta osoba to zrobila.jest to film jakis chyba z 2010 albo 2008 nie starszy niz 2000 i nie moge nigdzie znalesc go.prosze o podpowiedz bo nie jest to ,,kostnica" a nic innego mi nie przychodzi do glowy napisalem tyle ile zapamietalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 01:48, Harrolfo napisał:

Może to "Patologia"?

a nie wiesz gdzie go moge obejzec bez rejestracji i bez oplat w necie ale taki w miare jakosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey szukam filmu, jest już stary ale nie pamiętam tytułu. Chodzi w nim o jakaś czerwona pozytywkę albo pudełko i jest tam chłopak z dziewczyna i jak któreś z nich je ma to musi coś zrobić. Proszę pomóżcie. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie akurat ten oglądałam. Mało co pamietam z tego filmu ale tam było cos takiego ze chyba jedno z tych przyjaciół brało ślub a drugie mu żuciło to pudełko ono chyba było czerwonego koloru ale nie jestem pewna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam 2 filmów, które oglądałem dawno dawno temu (aż cud, że sobie mniej więcej przypomniałem o nich;)). Pierwszy był o chłopcach, którzy bawili się w jakichś rycerzy(?) czy coś takiego, była ich paczka chyba ze 4. Z biegiem filmu jednego z nich (bodajże grubszego o ile taki był) wyrzucają (albo sam odchodzi) i przyłącza się do innych w czarnych ubiorach (kruki, nie kruki?). Film kończy się tym, że ten grubszy z nowymi kompanami porywają jednego z dawnej paczki i więzią go na złomowisku bodajże w jakimś samochodzie, który niebawem ma zostać zezłomowany czy coś takiego i niestety nie udaje się go przyjaciołom uratować na czas.

Drugi film to pamiętam tylko tyle, że jakiś ojciec zabrał swojego syna do hotelu/mieszkania(?) i go po prostu podpalił. Chłopiec przeżył i pamiętam tylko tyle jak go matka ze szpitala zabierała całęgo w bandażach.

Wybaczcie, że to tak chaotycznie opisałem, mam nadzieję, że ktoś zrozumie choć połowę tego co napisałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się