KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Poszukuję tytułu filmu. Oglądałem go z dobre 15 lat temu. Pamiętam, że we wraku zatopionego okrętu (chyba niemieckiego z czasów 2 wojny światowej) mieszkał jego kapitan, który był demonem z czaszką zamiast głowy. Była też czarownica, której tenże kapitan ściął głowę. Nic więcej z filmu nie pamiętam niestety. Natomiast męczy mnie to, że nie mogę go obejrzeć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 00:16, Howling_Mad napisał:

>....
Dzięki wielkie a może wiesz jak tytuł przetłumaczono na polski

Nie wiem , na Filmweb tytuł jest po włosku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 00:16, Howling_Mad napisał:

>....
Dzięki wielkie a może wiesz jak tytuł przetłumaczono na polski


Filmy z Budem Spencerem i Terencem Hillem są puszczane od czasu do czasu na TV4 i Polonii 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu, którego kiedyś oglądałem, nie mniej jednak nie wiele pamiętam. Utkwił mi w pamięci żółty Chevy El Camino i pewien aktor z tatuażem na szyi/karku, który wyglądał jak meksykanin albo inny latynos. Może ktoś kojarzy tego aktora chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 10:38, Phenom napisał:

Utkwił mi w pamięci żółty Chevy El Camino i pewien aktor z tatuażem na szyi/karku, który wyglądał
jak meksykanin albo inny latynos. Może ktoś kojarzy tego aktora chociaż?

Być może chodzi o Gliniarze bez odznak - 2002 - 2003 Fastlane
http://www.filmweb.pl/serial/Gliniarze+bez+odznak-2002-107116

20110804130744

20110804130806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze być ciężko ale spróbuję :)
chodzi za mną film, bodajże tegoroczna premiera, wiem o nim z jednego trailera który kiedyś tam oglądałem, chodziło o kolesia, który dzięki jakimś tabletkom wiedział wszystko... jedyne co pamietam.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to może ktoś kojarzy taki film, oglądałem go 7-8 lat temu w telewizji i zapamiętałem tylko 1 motyw: była grupka osób (to chyba jakieś krasnoludki były czy gnomy), no i próbowali się przedostać przez rzeczkę w jakimś bardzo ciemnym miejscu (to mogła być jaskinia lub po prostu noc)... W pewnym momencie jeden z nich wpadł do wody, a po kilku sekundach na jego miejscu pojawiła się jakaś taka straszna maszkara krzycząc, że (tutaj imię) już nie ma/nie istnieje. Trochę namotałem, ale już od kilku lat zastanawiam się nad tym.

Edit: Acha, i chyba płynęli tratwą albo szli jakimś bardzo cienkim pomostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. poszukuje filmu z lat 80-tych lub 90-tych niestety film oglądałem bardzo bardzo dawno temu i pamiętam tylko szczątkowe informacje . Film ma charakter młodzieżowy tak ogólnie głównym bohaterem jest chłopak jeżdżący na rowerze chyba kolarzówce który czego nie jestem pewien przenosi się do nowego miasta lub nowej szkoły i tam zadziera z miejscowymi chuliganami i tak pare razy udaje mu się trafnie wejśc im w parade że zakochuje się w nim dziewczyna z tego gangu która przy okazji jest dziewczyną przywódcy chuliganów przez co chłopak ma dodatkowe kłopoty między innymi zostaje mu zniszczony rower. Z takich szczegółów to pamiętam jeszcze że film zaczyna się od sceny jak ten właśnie chłopak w nocy jedzie na rowerze w ujęciu pokazane są nogi jak pedałuje na tym rowerze a ci chuligani na jakimś murze czy ścianie czy jakimś płocie malują grafiti i ten chłopak najeżdża na nich i przeszkadza im ale już nie pamiętam w jaki sposób ale dosyc skuteczny i odjeżdża a później oni go namierzą w tej szkole... Wiem że to nie wiele ale tyle pamiętam a szukam tego filmu już ładnych pare lat.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam nazwy starego serialu animowanego, z lat 90. możliwe że późne 80. Główny bohater w każdym odcinku podróżował z jednego miejsca w inne, ale w czasie i odgrywał role dane mu przez historię. Pomocny mu przy tym był jego przyjaciel będący hologramem, korzystający z jego superkomputera znajdującego się w przyszłości i mówiący mu co powinien w danej sytuacji uczynić najlepiej. Superkomputer mówił kobiecym głosem, a sam bohater chciał powrócić do swojego czasu. Dzięki za pomoc wszelką ;) Jestem pewien że to był serial animowany, ale nie jest to na pewno ani "Zagubiony w czasie" ani "Strażnicy czasu". Kreska w tym serialu była raczej w stylu "Martina tajemniczego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei szukam nazwy bajki z lat 90, może z początku XXI wieku...
3 zielone ludziki, najprawdopodobniej jaszczurki, warany czy inne gady mieszkały na pustyni. Miały one specjalne... zlecenia, misje? Przed każdą z nich wskakiwały do rur, żeby się przebrać. Jedna z postaci, gruba, zawsze się spóźniała, trzeba było ją przepchać. W końcu na dole wszyscy wsiadali do pojazdu, podłoga się kręciła i pojazd wjeżdżał w odpowiednią bramkę. Ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się