Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Sny - jaki macie?

597 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2006 o 21:17, Michael1v5 napisał:

Czyli nie jestem sam! :) Dziwne uczucie, co nie....


No, takie jakbym już to śnił ale bardzo dawno z rok czasu i nagle przypomniało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem wczoraj bardzo dziwny sen, gdy sie obudzilem w glowie ciagle siedziało mi słowo " Notabene " zaskakujace nieprawdaz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawsze sny albo z moją wybraną :) lub mam sny o tym, że popełniam samobójstwo :P A to raz skaczę z bloku, powiesze się, wbije sobie nożyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 21:21, Wojtas94 napisał:

> Czyli nie jestem sam! :) Dziwne uczucie, co nie....

No, takie jakbym już to śnił ale bardzo dawno z rok czasu i nagle przypomniało się


Wlasnie tak! Najgorsze sa sny jak sie spada i zaraz przed zetknieciem z ziemia budzisz sie...
Jestem normalnym chlopakiem, wiec sny o panienkach mnie takze nie omijaja! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostanio mialem dosc specyficzny sen, a zatem bylem (przynajmniej takie mialem wrazenie) na statku kosmicznym ale wokol mnie bylo mnostwo ruszajacych sie kolorow, tak jakby sie paliwo wylalo do wody, a pozniej ktos to pomieszal.... dosc niecodzienny byl ten sen......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 22:34, Vytrix napisał:

Ja mam zawsze sny albo z moją wybraną :) lub mam sny o tym, że popełniam samobójstwo :P A to
raz skaczę z bloku, powiesze się, wbije sobie nożyczki...


To jest bardzo dobry sposob gdy chcesz sie obudzic, z wlasnego doswiadczenia wiem ze najlepiej skakac z najwyzszych blokow/ budynkow :D Tylko trzeba na wszelki wypadek odroznic jawe od snu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 20:50, smigolx napisał:

ja miałem kiedyś sen że w śnie wiedziałem że to sen i próbowałem się obudzić ale nie mogłem


Też, tak mam, ale gdy już sobie zdam sprawe, że to sen to jeśli chce moge się obudzić w dowolnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak niedawno (2-3 tygodnie temu) na obozie mówiłem kumplom że nigdy nie miałem snów erotycznych. Od tamtego czasu to normalka, ale ostatnio mam codziennie takie sny że już, już ma dojść do stosunku kiedy panienka zaczyna coś marudzić i sen się kończy (grrr).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj miałem naprawdę dziwny sen... Co dziwne składał się on w logiczną całość. Śniło mi się, że tocze normalne życie i wszystko jest dobrze, ale od jakiegoś czasu często traciłem z pamięci jakąś chwilę. Po tej chwili najczęściej idę dalej, ale jestem np. okradziony lub pobity. Pewnego razu podczas powrotu ze sklepu zginąłem gdzieś na dwa miesiące, ale rzecz jasna ja niczego nie pamiętałem i wróciłem do domu jak gdyby nigdy nic. Wróciłem cały wykończony i wówczas musieli mnie przebadać. Okazało się, że jestem człowiekiem chorym psychicznie mającym rozdwojenie jaźni. Wszystkie te pobicia robiłem sam sobie, a wracając do swojej pierwszej osoby niczego nie pamiętałem... Dosyć zawiły to sen i nie mam pojęcia co on może oznaczać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 08:47, Kukowsky napisał:

Dosyć zawiły to sen i nie mam pojęcia co on może oznaczać. :)


Nieźle. Może oglądałeś przed snem "Fight Club"? ;-)
Mnie się dziś śniło, że zostałem przysypany w jakimś schronie wraz z grupką ludzi w czasie wojny atomowej. Ostro, klaustrofobiczna atmosfera.
Drugi sen był przyjemniejszy. Mianowicie śniło mi sie, że baluję na najlepszej imprezie w moim życiu. Zabawa była przednia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś (dawno, dawno temu juz) śniły sie potwory/mutanty z Gorky 17 (wiecie grałem cała noc itd ;P). I śniło mi sie, że mnie atakuja i jeszcze w dodatku krzyczałem przez sen ;D, obudziłem sie i stwierdziłem, ze jednak co za dużo gier to nie zdrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło, że jestem Panem Układanką (tym z filmu Piła) i wymyślam (no w sumie to nie wymyślam bo wszystkie rzeczy, akcje były z filmu) te różne zbrodnie, a policja nie może mnie wsadzić do więzienia bo nikogo nie zabiłem (kto oglądał film wie o co chodzi)...a najdziwniejsze jest to że ten film oglądałem rok temu, a motyw przypomniał mi się z Straszny Film 4.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem taki sen( to było bardzo dawno temu ) że ja z moim bratem i z kuzynką uciekaliśmy przed jakimś potworem z Scoobiego jakiś taki elektryczny był czy cuś i schowaliśmy się za biurkiem i kiedy tak siedzieliśmy pierw moja kuzynka powiedzieła ze uciaka i się teleportowała gdzieś (lol?) a potem powtórzył to mój brat a jak zostałem sam potwór do mnie doszedł i na szczęście mój sen się skończył uh wiem że to dziwnie brzmi ale to było naprawdę ( w sensie snu ) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to dziwne ale codziennie śnia mi sie panienki. Co najmniej 3 razy na noc. Czasem śnia tez mi się gry. Ale zwykle jade jakimś low-riderem bez dachu, otoczony panienkami w bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować