Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Sny - jaki macie?

597 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 21:49, KrzysztofMarek napisał:

Od dawna szukam tego Game Rankingu i nigdzie w okolicy nie widzę. Gdzie Ty go kupujesz?


Hehe na szczęście jest u mnie w sklepie, 50 metrów od mojego domu. Ale dystrybucje do oni mieli i mają słabą. Masa ludzi nie może tego znaleźć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 09:08, Misiekolxp001 napisał:

O jeju jaki sen miałem goniła mie śmierć a jak ciachneła mi głowe to się obudziłem z bólem
główy. Nic przyjemnego a co u was?


Cały sen jechałem PKS''em. I nie wiem gdzie bo sen się urwał ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:20, ZygmuntGiertych napisał:

> ja czesto miewam sny erotyczne;) jakie zycie, takie sny panowie xD

Zdarza się i to często :D

widac po avku ze niezly z ciebie lowelas(zwlaszcza ministrantow:D)wiec nie ma sie co dziwic...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:24, MarneusPL napisał:

> > ja czesto miewam sny erotyczne;) jakie zycie, takie sny panowie xD
>
> Zdarza się i to często :D
>
widac po avku ze niezly z ciebie lowelas(zwlaszcza ministrantow:D)wiec nie ma sie co dziwic...xD


Zaraz tylko avek swiadczy o tym że taki jestem ?? :P Kolego masz rację :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś miałem dziwny sen:
śniło mi sie, że zgubiłem płytke od starcrafta, niebyłoby w tym nic dziwnego ale, gdy sie obudziłem naszła mnie cheć na starcrafta a jak otworzyłem pudełko zobaczyłem pełno mrówek! ( Całe szczeście, że płytki działały)

Całe szczeście,że przyśnił mi sie ten sen bo gdyby nie on to mrówki by przeszły jeszcze na inne gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2006 o 12:57, Szympek napisał:

Całe szczeście,że przyśnił mi sie ten sen bo gdyby nie on to mrówki by przeszły jeszcze na
inne gry :)


LOL! Gdzie Ty te plytki wczesniej trzymales, ma trawie? Pod namiotem? :P Czy u ciebie takie ''mrowkowe'' warunki i cie kochają...Albo twoje gry po prostu :) Nóżkami jako czytnikami i jadą multiplayer po AN - AntNecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziwny sen... Nie wiem dlaczego taki miałem, ale przejdzmy do rzeczy...

Śniło mi się, że byłem łysy, siedziałem w celi razem z moim kolegą Bartkiem, on też był łysy (w rzeczywistości mamy naprwdę bujne czupryny). Tak sobie siedzimy i rozmawiamy, kiedy nagle wybucho pożar... Do naszej kratki podbiega seksowna agentka, otwieta naszą celę... Jaka skzańcy skazani na "25 to life" idziemy z nią... Dalsza część snu to skradanie, nurkowanie w zalanej piwnicy i tak dalej...

PS. Sen ten przyśnił mi się jak były jeszcze pierwsze zapowiedzi SCDA (te z tym, że Sam będzie pływał, trafi do więzienia itd...), a przy okazji lubiłem NOLF''a... Po tym śnie ograniczyłem sobie komputer na dwa miesiące... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:20, Martimat napisał:

a gdzie ty płytki trzymasz? że mrówki miałeś (one chciały przejśc inne gry - a nie na nie :P
:)


W domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi się śniła moja pani od historii z liceum. :) A niedawno miałem baardzo dziwny sen, mianowicie śniło mi że się obudziłem. Byłem przekonany, że jestem w prawdziwym świecie, ale... to dalej był sen, bo zaraz potem obudziłem się jeszcze raz. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Potem przez jakiś czas chodziłem nieco struty, bo dziwne myśli przychodziły mi do głowy... Brr, nikomu tego nie życzę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze i zarazem najgorsze sny jakie mi się śnią to sny o alternatywnej rzeczywistości.Coś jak Silent Hill,tyle,że śnią mi się moje rodzinne miasta bądź ich okolice i nie zawsze są one straszne,ale są..jakby to ująć...jednością?Dziwnie się potem czuję,jak się obudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sny prorocze :) bo śnią mi się sytuacje w klasie np. Kolega podchodzi do tablicy i takie tam, a czasem mam sny dobijające psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować