Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Sny - jaki macie?

597 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2006 o 22:35, Michael1v5 napisał:

> > Czyli nie jestem sam! :) Dziwne uczucie, co nie....
>
> No, takie jakbym już to śnił ale bardzo dawno z rok czasu i nagle przypomniało się

Wlasnie tak! Najgorsze sa sny jak sie spada i zaraz przed zetknieciem z ziemia budzisz sie...

Jestem normalnym chlopakiem, wiec sny o panienkach mnie takze nie omijaja! :P


ja mam takiej natury deja vu, ze snie o jakims miejscu, a np. po 1 miesiacu jestem tam i jak by sie gubie od srodka, bo wiem ze jestem tu 1 raz, ale wiem tez, ze juz tu bylem... pelna konsternacja :p, a jesli chodzi o spadanie to nie cierpie tego... nawet raz snilo mi sie, ze jestem w matrixie (oglondalo sie 3 czesci po koleji) i bilem sie z agentem i on mnie wyrzuca z budynu i lece, lece, lece, (w pewnym momencie w snie moj wewnetrzny glos powiedzial: co jest do cholery ??) no i tak lecialem az na dole zamiast spasc to cos mnie zlapalo za szyje i budzac sie odruchowo sie podnioslem i zlapalem sie za szyje czy jest cala... smutne ale prawdziwe :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 10:49, HumanGhost napisał:

No chyba, że nie masz zamiaru rezygnowac z takich snów. :-)

Powiem Ci, że sny nie sa najgorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nastrzaszniejszy sen jaki w zyci miałem to ... w wieku 6 lat Bulwa z bajki Toy Story , sen trwał z trzy sekundy i tylko wyskakuje ten bulwa i robi takie ,,aaaaaaaa,,(strzaszy) sen naprawde mnnie przeraził ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, mi się dzisiaj śniło ze z bratem wykonywałem jakieś questy , coś jak w Gothicu. A później poslziśmy do jakiegoś bloku i tam była siedziba leppera :D:D No i mieliśmy zadanie mu dokuczac. tO Strzelaliśmy do niego z paintablli, zakładaliśmy pułapki i tkaie tam. A gdy uciekalośmy z tego budynku zobaczyliśmy zę pada śnieg. No i na koniec snu jeszcze jakaś dziewczyna prowadziłą na smyczy małego niedzwiedzia i pies mojego braciaka gryzł sie z tym niedźwiedziem :D:D hahaah sen miodzio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja wam powiem sen, który mi sie zdarzyl i powtarzał jeszcze 2 razy. Niestety się nie spełnił.
Kupowałem kiedyś 2 pisma. Najwcześniej Secret Service nieco później Gamblera a jeszcze później Reset. Najbardziej podobał mi się Gambler więc namówiłem ojca na prenumeratę roczną. Niestety przedostatni nr z prenumeraty był ostatnim Gamblera - pismo upadło, nad czym bardzo ubolewałem. Jak bardzo dusza ma ucierpiała, się zaraz dowiecie. Jakieś pół roku później upadł Reset, a jego ostatnim numerem był podwójny wakacyjny. Czułem sie głupio winny, bowiem...Reseta zaprenumerowałem wkrótce po upadku Gamblera. I wyglądało, jakby fakt zaprenumerowania przeze mnie tych pism, ściągnął na nie oba jakąś klątwę. Został mi więc tylko SS, do którego też się mocno przyzwyczaiłem, jako, że zbierałem najdłużej i pomimo wpadek w recenzjach podobał mi się. Dlatego jakoś nie chciałem już "ryzykować upadku" kolejnego pisma prenumerując je. Rednacz tegoż pisma dementował jakieś pogłoski o skończeniu sie i tego tytułu, że żyją i mają się dobrze. Niestety, to był jego ostatni wstępniak ;) Miesiąc później, już na gwiazdkę 2000 nie kupiłem nowego SS. Okres grudzień ''99 - grudzień 2000 był fatalny dla pism komputerowych.
Tyle tytułem bogatego wstępu.
Wracając do tematu snów, śniło mi się - bardzo realnie, namacalnie niemal, że...czytałem nowego wstępniaka z Gamblera pt "Wracamy!" czy coś w tym guście. Byłem strasznie uchachany, że moje ulubione pismo wróciło. Czytałem wstępniaka Alexa (rednacza) kilka razy razem z całą gazetą chcąc się nią nacieszyć. Jakbym podświadomie wiedział, że to sen i że sie skończy. I tak też sie stało i byłem bardzo zawiedziony :(
Sen powtórzył się jeszcze w pewnych odstępach 2 razy. Śnił mi się również parę razy powrót SS, moment znalezienia nowego numeru na półce sklepowej i kupienia go, ale więcej już nie :-/

Czy ktoś też miał podobny sen? Czy jest tu ktoś kto tworzył jedno z tamtych pism lub zna kogoś takiego?
Niech przekaże mu tę wieść: Gambler, SS, Reset są wieczne! :]

Acha, teraz kupuję CD-Action i zaczynam drżeć o tych biedaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jakoś za dużo osób nie przeczytało o moich snach ;P
A ja chcę, żebyście przeczytali o moich snach i wypowiwedzieli się, czy macie (mieliście) podobne sny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 18:31, P8R napisał:

Coś jakoś za dużo osób nie przeczytało o moich snach ;P
A ja chcę, żebyście przeczytali o moich snach i wypowiwedzieli się, czy macie (mieliście) podobne
sny?


Powiem ci jedno.
Prenumeruj Cd-action, nie lubie ich, niech upadną , buhahaha! :)
Sorka troche mnei ponioslo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że ciekawa historia. :-)
Taki sen wynika po prostu z podświadomej tęsknoty za czymś co bardzo lubiłeś. Mnie też sie niekiedy śnią rzeczy ,które kiedyś bardzo lubiłem. Jakieś zabawki, przedmioty z domu itd. To normalka.

P.S. Nie prenumeruj prosze CDA! Też kiedyś czytałem SS, Gamblera i Reset. Teraz zostało mi CDA i GameRanking. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś jak byłem mały i nie miałem jeszcze Pc w domciu. To śniło mi się że się rano obudziłem i patrzę na biurku stoi komputerek ;). Później jeszcze w śnie połozyłem się spać wieczorem. Budzę się (już normalnie) i z płaczem poleciałem do mamci i pytałem się gdzie zabrali mi komputer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 20:15, ZygmuntGiertych napisał:

Ja kiedyś jak byłem mały i nie miałem jeszcze Pc w domciu. To śniło mi się że się rano obudziłem
i patrzę na biurku stoi komputerek ;). Później jeszcze w śnie połozyłem się spać wieczorem.
Budzę się (już normalnie) i z płaczem poleciałem do mamci i pytałem się gdzie zabrali mi komputer
:P


A wiesz, że kiedyś miałem taki sam?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 20:22, sekundka napisał:

> Ja kiedyś jak byłem mały i nie miałem jeszcze Pc w domciu. To śniło mi się że się rano
obudziłem
> i patrzę na biurku stoi komputerek ;). Później jeszcze w śnie połozyłem się spać wieczorem.

> Budzę się (już normalnie) i z płaczem poleciałem do mamci i pytałem się gdzie zabrali
mi komputer
> :P

A wiesz, że kiedyś miałem taki sam?! :)


Tak to są te nasze mózgi przeżarte komputerami ;)
Ale jak już dostałem Pc to pierwszą noc nie spałem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 20:23, ZygmuntGiertych napisał:

> > Ja kiedyś jak byłem mały i nie miałem jeszcze Pc w domciu. To śniło mi się że się
rano
> obudziłem
> > i patrzę na biurku stoi komputerek ;). Później jeszcze w śnie połozyłem się spać
wieczorem.
>
> > Budzę się (już normalnie) i z płaczem poleciałem do mamci i pytałem się gdzie zabrali

> mi komputer
> > :P
>
> A wiesz, że kiedyś miałem taki sam?! :)

Tak to są te nasze mózgi przeżarte komputerami ;)
Ale jak już dostałem Pc to pierwszą noc nie spałem ;) :P


HE HE, rozumiem Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej mam niezrozumiałe i perfidne sny na maxa. Raz miałem tak że moja siostra gadała z koleżanką podszedłem powiedziałem "buraki" i się obudziłem w kuchni :P Bo moja babcia przyjechała i musiałem spac w kuchni. Ale te buraki mają coś z tą kuchnią wspólnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziwne sny np. Jak szedłem ciemnym korytarzem i nagle wyskoczył czarny potwór i zaczął mnie gryźć żywcem tak bolało, że chciałem żeby ten sen natychmiast się skończył no i bang! skończył się! (mówie wam, nie żałujcie że nie mieliście takich snów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować