Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Sny - jaki macie?

597 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2006 o 08:06, HumanGhost napisał:

No, ale widzę, że kolega po fachu. Student prawa? :-)


Najpierw trzeba skończyć liceum i zdać maturę :D Jeszcze długa droga przede mną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się dzisiaj śniło, że miałem plecak odrzutowy i sobie latałem, a potem mnie goniła policja amerykańskim samochodem (chyba za naruszenie przestreni powietrznej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem sen że moje sny przeobrażane były w rzeczywistość, wciągając w to nawet moje otoczenie, krótko mówiac wszystko i wszystkich. Najgorsze jest to że działa się krzywda wraz z kilkoma osobami podjąłem walke z tym lecz budzik obudził mnie do szkoły :/ a tak fajnie się zapowiadało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 08:53, Abdell napisał:

> No, ale widzę, że kolega po fachu. Student prawa? :-)

Najpierw trzeba skończyć liceum i zdać maturę :D Jeszcze długa droga przede mną !


Hehe czyli identiko jak ja. Z tym, że ja mam jeszcze rok do matury, a potem na te studia trzeba się dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj mam trzymające w napięciu, a jak przychodzi co do czego (goła laska!), to mnie dziewczyna budzi telefonem... ZAWSZE. Szósty zmysł, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:40, Snake_GMC napisał:

Ja zazwyczaj mam trzymające w napięciu, a jak przychodzi co do czego (goła laska!), to mnie
dziewczyna budzi telefonem... ZAWSZE. Szósty zmysł, czy jak?

Widocznie twoja kobieta rozgryzła cię i pilnuje nawet podświadomie we śnie ;) Ehhh, gdzie to zaufanie do siebie :)
Dziwne, ale ja mam rzadko takie sny, ale wolę nie mieć takich, niż z panami w stringach w rolach głównych <lol>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się śniło po raz kolejny, iż jestem w grze komputerej, tym razem byłem botem w UT2004 na arenie Rankin.
Właśnie kiedy koleś strzelał do mnie z SR''era, to odkoczyłem, "[w grze)]" a w rzeczywistości spadłem z łożka bo spałem na kraju :)) :D.
Jak sądzicie, powinienem mnie grać ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:42, Harmegidon napisał:

Jak sądzicie, powinienem mnie grać ? ? ?


Zdecydowanie powinieneś mniej grać. ;-D
swojego czasu grałem po kilka godzin w tenisa ziemnego, bardzo intensywnie. Śniło mi się potem, że jestem piłeczką tenisową na kortach Rolanda Garosa albo rakietą tenisową Kurnikowej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 16:06, HumanGhost napisał:

Zdecydowanie powinieneś mniej grać. ;-D
swojego czasu grałem po kilka godzin w tenisa ziemnego, bardzo intensywnie. Śniło mi się potem,
że jestem piłeczką tenisową na kortach Rolanda Garosa albo rakietą tenisową Kurnikowej. :-D

Dzięki za radę !:D
Ja też miałem podobny - jak grałem(też intensywnie w siatkówkę "czepakową"), kiedy piłka spadał to ja ciągle podskakiwałem, i tak samo mi się przyśniło, kiedy to podskoczyłem na leżąco i uderzyłem się o drewnianą barierkę :D
Musisz przyznać, real ma jednak ogromny wpływ na psychikę człowieka.
P.S. Ansynuując - Ja grywam często w tenisa stołowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się dzisiaj to śniło... byłem moderatorem na gram.pl ... miałem koszulkę z naisem moderator forum gram.pl ... i chciałem prawie wszytskich zbanować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zazwyczaj nie mam snów:P dzisiaj to wogóle zasnąłem ledwo... połozyłem się do łóżka o 24.00 zasnałem około 2.00 a obudziłem się 5.00 ---> nie wime czy mi siły na dzisiejszy dzień wogóle starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co mi sie dziś śniło. Miałem sen w którym przeciskałem sie przez jakieś wąskie przejscia czy kanały po ziemią z Romanem G. Normalnie odlot - Roman sie przeciskał a ja nie dawałem rady. ;-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi przez całe życie odkąd pamiętam śni się piekna czarnowłosa dziewczyna to jest chyba jakieś niespełnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najcześniej śnią sie sny przygodowe, takie jakby neverwinterowate ;P.
Niedawno miałem taki sen że byłęm jedynym żywym człowiekiem na ziemi a reszta to była zombi - (Nie bende grać nigdy już w Resident evil!!!) obudziłem sie o 4 w nocy i byłem cał spocony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 07:46, HumanGhost napisał:

Ludzie co mi sie dziś śniło. Miałem sen w którym przeciskałem sie przez jakieś wąskie przejscia czy kanały po ziemią z Romanem G. Normalnie odlot - Roman sie przeciskał a ja nie dawałem rady. ;-) hehehe


LOL. :D Ostra jazda. :] Szkoda, że ja takich snów nie miewam. ;P W sumie ja w ogóle snów nie miewam. Albo miewam i zapominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 12:05, HumanGhost napisał:

To sobie wyobraź jak się śmiałem po przebudzeniu. Roman wciskający sie w mały otwór w jakiejś
ciemnej piwnicy. buahahaha :-D

No rzeczywiście niezłe science- fiction... :) Z takich snów nonsensownych przypomniało mi się jak kiedyś Renata Beger uczyła mnie WF!! To jest naprawdę autentyk! Ale całkowity miałem odlot jaki mi się śniło, że terroryści uprowadzili autobus, którym jechałem po czasie autobus zaczął wznosić się do góry i zaczął latać, a obok okna leciał Adam Małysz. Co dziwniejsze następnego dnia Adam Małysz wygrał konkurs w Oslo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować