Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect oficjalnie na PC!

160 postów w tym temacie

heh ciekawe kto bedzie w Polsce wydawca ;]
Czyzby CDP znow szykowal "myk" taki jak z Jade Empire ;] choc teraz bedzie trudniej w koncu EA przejelo BW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, jak dla mnie, bardzo dobra wiadomość, o ile wymagania nie będą takie, jak w Assasin''s Creed. Ale stwierdzenie "tak marka będzie jeszcze niejednokrotnie wykorzystana" w ustach EA... nie brzmi zbyt optymistycznie, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie smiac czy plakac... Za kilka dni mialem kupowac Xboxa, a jednym z powodow byl wlasnie Mass Effect. Kompa mam dobrego wiec pewnie pociagne na dobrych detalach, ale nie bardzo mam po co kupowac konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że Mass Effect wyjdzie na PC było wszystkim od dawna wiadome. Dobrze jednak dostać oficjalna informację. No i datę premiery, która jest wcale nie odległa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby to jeszcze wydawał CDP, a nie samo EA... Czy to jest możliwe? W końcu niby gra Bioware, ale to teraz EA. Przypuszczam, że cena za grę premierową nie będzie niższa niż 130zł, a lokalizacja, o ile jakaś się pojawi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M$ grzebie swoje własne dzieci. Powoli zaczynam wątpić, że M$ wyciągnęło jakąkolwiek lekcję z Xboxa 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wspaniała wiadomość. Od dawna chciałem zagrać w tą grę a nie miałem x-pudła. No to teraz trzeb tylko przemęczyć się i poczekać do Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miód dla moich uszu. Wczoraj porządny upgrade kompa był więc jestem przygotowany na wymagania sprzętowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu to co przeszedłem na X znowu przejdę sobie na PC. Pewnie wrzucą też wszystkie dodatki, które trzeba wykupić z X-Live. Taka polityka nie zachęca do nabywania gier na Xklocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość! Dość szybko wyjdzie, a ja jak zwykle nie gotowy na nadejście takiej gry. Zapewne wymagania będą całkiem spore... Aż ciarki przechodzą xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować