Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect oficjalnie na PC!

160 postów w tym temacie

Fajnie, tylko jeden minus tego jest. Wydawca. Gry EA są beznadziejnie wydawane a i ceny są wyższe niż innych wydawców. Lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się. Ale bez fajerwerków, bo to było wiadomo od zawsze :P W zamian oni dostaną choćby Dark Messiah : Elements :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 16:26, Kurammi napisał:

I po co komu Xpudło? Jak we wszystkie najlepsze exclusive''y z niego można pograć na
PC :)

Żeby nie ulepszać kompa co premiera kolejnego exclusive''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 16:19, KrzychW napisał:

Gra , dla której prawie kupiłem X360.Wahałem sie na tyle długo(bo zagorzały ze mnie PCtowiec)
, aż usłyszałem pewne nie potwierdzone plotki.W tym momencie zrezygnowałem z zakupu i
postanowiłem poczekać.No i dobrze.
Co prawda z X360 do końca nie zrezygnowałem , bo jeszcze parę ciekawych tytułów na tą
platformę się znajdzie , jednak ten najbardziej przeze mnie oczekiwany odpalę już na
swoim piecyku.

No ja sie przyznam. Jedna z trzech, pozostałe to Assassin''s Creed i Splinter Cell: ConViction. Ja wiem, że to trafi/ło również na pieca, ale kompa kupiłem stosunkowo niedawno i już widzę, że AC na pc nawet na minimalnych mi będzie rżnął; to ja dziękuję bardzo, wole konsolę. Szczerze, zastanawiałem się nad PS3, ale brak SC:C na tą platformę sam zdecydował za mnie. A to, że do mojej gieroteki trafiły również inne hity które nota bene też na PC już są to zwykły przypadek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 16:33, Zaitsev napisał:

> I po co komu Xpudło? Jak we wszystkie najlepsze exclusive''y z niego można pograć
na
> PC :)
Żeby nie ulepszać kompa co premiera kolejnego exclusive''a?


Tu się nie zgodzę, bo jak ktoś kupi high-endowego kompa to nawet na 2 lata (co najwyżej zrobi lekki OC ;) ) będzie miał spokój, a w dodatku najszybsze PC oferują lepszą grafę niż konsole next-gen, więc moim zdaniem lepiej kupić kompa i mieć nie tylko maszynkę do gier :p.

A co do Mass Effect to śledziłem informacje o tej gierce od początku i wiedziałem, że taka świetna produkcja na PC po prostu nie może nie wyjść - no i się doczekałem ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes jak to mawiał pewien polityk. Teraz pozostaje tylko zbierać pieniążki. Wymagania będą pewnie na poziomie Crysis''a i AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 16:33, Zaitsev napisał:

Żeby nie ulepszać kompa co premiera kolejnego exclusive''a?


Hem, albo to aby poznać miłych panów kurierów przyjeżdżający wtóry raz po konsole do Czech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Jade Empire trzeba było czekać 2 lata, a BW zostało kupione przez EA i już jest wersja na PC.

Ciekawe czy EA będzie w ogóle wydawcą marki Mass Effect? Bo to znaczy, że gra wyjdzie pewnie za rok na PS3 - no i oczywiście o słowie ''trylogia'' warto zapomnieć - EA się postara by wydoić ten tytuł tak jak to tylko możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes :D Nareszcie jakiś eRPeG nie w świecie fantasy. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że nie przebije AC wymaganiami sprzętowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy będzie bardziej rozwinięte niż wersja na X360, kupiłem tą konsolę właśnie przez Mass Effect i jak narazie jestem zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 16:33, Zaitsev napisał:

> I po co komu Xpudło? Jak we wszystkie najlepsze exclusive''y z niego można pograć
na
> PC :)
Żeby nie ulepszać kompa co premiera kolejnego exclusive''a?


Porównując ceny exlusive gier na PC i Xboxa to po zakupie 10 gier na PC mam jeszcze kase na 8800GTXa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha pisałem, mówiłem że Mass Effect wyjdzie na PC:) A kafar mi nie wierzył:) No i świetnie bo od oglądania filmików z X klocka to ślinka leci:) I na PC znów więcej lepiej! Jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha wiedziałem!

Naje leprze w tym wszystkim jest to że PC dostanie ulepszoną wersie gry tak samo jak to było w przydatku Gears of War i Assassin Creed :)

Zamiast X360 za 1000zł lepiej kupić sobie GF8800GT nie mówiąc już o takich sprawach jak koszta związane z utrzymaniem konsoli :)

Gierka na X360 = ok. 250zł
Gierka na PC = ok. 100zł


Pozdrawiam! (O zakupie telewizora HD pod X360 z litości nie wspominałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować