Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect oficjalnie na PC!

160 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2008 o 15:40, Kifa napisał:

Dlaczego niby bezsens? To świetna informacja dla każdego kto ma w domu mocny PC, a nie
zamierza kupować X360. A że MS i BioWare na tym zarobią? Bo cóż - nie należy im się?
Oj widzę w Twojej wypowiedzi głos urażonego fana X360 któremu zabiera się kolejny "ekskluziw"...

Urażonego fana? Bez przesady. Tylko po co robić takie "exkluziwy" skoro chwilke potem daje sie na inne platformy? Nie można na wszystko od razu?
Jasne, mniejsze straty przy porażce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...w maju DMC4 na PC chciałem kupić :P No chyba że wersja PL wyjdzie w czerwcu xd No chyba że odłożę na dwie gry na raz.
Ale powiem szczerze że tego się spodziewałem ^^ BioWare nie opuści graczy PC, przykładem może być konwersja Jade Empire ;P Myślę że konsole służą jako "próba" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako próba:D nie! ale konsole są również ważne. a co do ME na Pc jestem bardzo zadowolony teraz tylko czekać na wymagania,mam nadzieje że będa mniejsze nić AC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, super, super.... tylko czy znajdę na nią czas, gdy WoW to się praktycznie sam z przyzwyczajenia uruchamia przy starcie systemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<otwiera szampana> No - taki news to aż miło przeczytać. Od rana mam dobry dzień i zapowiada się coraz lepiej. Co się jeszcze dziś wydarzy? ;)

Ps. a do tego mam w maju urodziny, to sobie strzelę prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę grę po raz drugi, tym razem w trybie Hardcore, a już jestem pewien, że tryb Insanity nie pozostanie mi obcy ;) Mass Effect jest grą GENIALNĄ i nie wątpię, że znajdzie rzesze pecetowych fanów :)

Ja skrycie marzę o jak najszybszym zapowiedzeniu Mass Effect 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:44, AQ22 napisał:

> Dlaczego niby bezsens? To świetna informacja dla każdego kto ma w domu mocny PC,
a nie
> zamierza kupować X360. A że MS i BioWare na tym zarobią? Bo cóż - nie należy im
się?
> Oj widzę w Twojej wypowiedzi głos urażonego fana X360 któremu zabiera się kolejny
"ekskluziw"...
Urażonego fana? Bez przesady. Tylko po co robić takie "exkluziwy" skoro chwilke potem
daje sie na inne platformy? Nie można na wszystko od razu?
Jasne, mniejsze straty przy porażce ;]


hehe widzisz fani Xboxa są uzależnieni od pewnego blacharza, który dyktuje warunki na rynku gier pc i konsolowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę mam już w wersji na Xboxa, więc nie zamierzam jej ponownie kupować :P Ale powiem wam jedno, czekajcie bo naprawdę warto, gra jest świetna, bije na głowę KotORa i Jade Empire :) Ciekawi mnie jakie będą wymagania do uruchomienia gry, bo jak Bioware zarzuci takie jak Ubisoft przy Assassin''s Creedzie na PC to nic tylko współczuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory konsolowe kowersje "hitów" nie bardzo do mnie przemawiały, ale jeśli to RPG to napewno go nie przegapię. Oby gra okazała się w moich oczach prawdziwym hitem nie to co śmieszne GoW czy Lost planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę, to jeden z najlepszych cRPG ostatnich czasów, gdyby nie Wiedźmin - to może byłby i najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, niedowiarki ! A mówiłem że wyjdzie? Preorder który pojawił sie w sieci był o ile pamiętam na maj-czerwiec. Tak więc czeka mnie w końcu upgrade sprzętu. Teraz czekam na wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:31, otc napisał:

Heh gra dla której kupiłem X360. Gdyby nie to, że mam słabiuśkiego kompa to bym poczekał,
ale i tak było warto ;]


Gra , dla której prawie kupiłem X360.Wahałem sie na tyle długo(bo zagorzały ze mnie PCtowiec) , aż usłyszałem pewne nie potwierdzone plotki.W tym momencie zrezygnowałem z zakupu i postanowiłem poczekać.No i dobrze.
Co prawda z X360 do końca nie zrezygnowałem , bo jeszcze parę ciekawych tytułów na tą platformę się znajdzie , jednak ten najbardziej przeze mnie oczekiwany odpalę już na swoim piecyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować