Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 21:24, mroczny mrok napisał:

A wiecie, że powstaje film DB?

było o tym kilka stron temu :] ale odczucia mam podobne film nie dorośnie mandze czy nawet serialowi do pięt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postacie wogóle nie podobne:P Bulma bardziej Lare Croft przypomina:P Szkoda że w zwiastunie nie pokazali jak będą wyglądać SSJ, SSJ2 itd, jeśli wogóle w filmie coś takiego będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:10, marcinshinoda napisał:

Postacie wogóle nie podobne:P Bulma bardziej Lare Croft przypomina:P Szkoda że w zwiastunie
nie pokazali jak będą wyglądać SSJ, SSJ2 itd, jeśli wogóle w filmie coś takiego będzie:P

Film to będzie strasliwa porażka ... Po zwiastunach już mogę to powiedzieć. Postacie ni w ząb nie podobne chociażby z fryzur ... Gra wygląda na jakąś widowiskową strzelaninę typu Bad Boys ... I w ogóle co to za fury jeżdżące tam ? Mustang GT ?! Proszę was ... Takiego anime na film nie da się odwzorowac chociazby w najmniejszym stopniu.... ehhh ... Ale i tak obejrzę z ciekawości ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:24, mlynar911 napisał:

... Ale i tak obejrzę z ciekawości ;d


Ja jeszcze nie wiem. Przede wszystkim zapoznam się z opiniami innych fanów, którzy film obejrzą. Mimo to nie wydaje mi się, że recenzje będą świetne. Już po samym trailerze fani uznali, że film będzie totalną katastrofą. Niedopracowane postacie, świat. O fabule nic mi nie wiadomo, ale nie sądzę, by była najmocniejszą stroną tego filmu. Jednym słowem- klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 10:34, mroczny mrok napisał:

Ja jeszcze nie wiem. Przede wszystkim zapoznam się z opiniami innych fanów, którzy film
obejrzą. Mimo to nie wydaje mi się, że recenzje będą świetne. Już po samym trailerze
fani uznali, że film będzie totalną katastrofą. Niedopracowane postacie, świat. O fabule
nic mi nie wiadomo, ale nie sądzę, by była najmocniejszą stroną tego filmu. Jednym słowem-
klapa.

Już przed wyjściem trailera wiadome było ,ze to będzie kicz i totalne dno. I pomomi ,że to taki denny film "jest" to fani go obejrzą. Ot tak by się w tym stwierdzeniu ugruntować ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:24, mlynar911 napisał:

> Postacie wogóle nie podobne:P Bulma bardziej Lare Croft przypomina:P Szkoda że w zwiastunie
> nie pokazali jak będą wyglądać SSJ, SSJ2 itd, jeśli wogóle w filmie coś takiego
będzie:P

prawdopodobnie nie będzie SSJ bo Goku będzie chyba zwykłym ziemianinem ;/ w końcu to film na podstawie DB i nazwa będzie jedynie po to aby zachęcić widzów ;/

Dnia 21.12.2008 o 13:24, mlynar911 napisał:

Film to będzie strasliwa porażka ... Po zwiastunach już mogę to powiedzieć.
Postacie ni w ząb nie podobne chociażby z fryzur ...

No fakt, Goku nie ma tych stojących włosów a Bulma... brunetka!!

Dnia 21.12.2008 o 13:24, mlynar911 napisał:

Gra wygląda na jakąś widowiskową strzelaninę typu Bad Boys ... I w ogóle co to za fury jeżdżące tam ?
Mustang GT ?! Proszę was ...
Takiego anime na film nie da się odwzorowac chociazby w najmniejszym stopniu.... ehhh

I tu się zgodzę bo tego nawet Akira nie byłby w stanie zrobić :D

Dnia 21.12.2008 o 13:24, mlynar911 napisał:

... Ale i tak obejrzę z ciekawości ;d

Ja też, jak większość fanów Dragon Balla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:24, mroczny mrok napisał:

A wiecie, że powstaje film DB? Premiera w naszych kinach już niedługo, bo w kwietniu
przyszłego roku.
Zwiastun- http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=32250&sekcja=mmedia&mpozycja=1&pokaz=tak
Jak dla mnie ten film to jedno wielkie dno- zwróccie uwagę na Piccolo i innych aktorów
i ich wygląd zewnętrzny. Reżyser mógł się bardziej postarac.


Na 100 % się wybiorę chociażby z racji popatrzenia i po marudzenia
"jak można zepsuć taki potencjał " Film będzie miał świetne efekty specjalne i ogólnie będę go traktował z przymrożeniem oka, tylko jako nawiązanie do DB

Swoją drogą dzisiaj zaliczyłem najnowszy odcinek DBZ! ( wiem ze może zacofany jestem)
kurde aż się łezka w oku kręci, szczerze było tam wszystko co kojarzymy z DBZ oprócz 3 transa Goku co jednak da się przeżyć. Co prawda jakby się czepiać szczegółów można by znaleźć trochę nieścisłości chociażby z spoiler: [ bratem Vegety, którego chyba oficjalnie nie było ] no i szkoda że wróg sie nie popisał swoją siła.
Chociaż kto wie może to tylko impuls i niedługo pojawi się nowa seria.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać link do tego nowego odcinka?? bo próbuje znaleźć ale wyszukuje mi tylko starsze części ;/ lub info "plik został usunięty..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:15, bezimienny15 napisał:

prawdopodobnie nie będzie SSJ bo Goku będzie chyba zwykłym ziemianinem ;/ w końcu to
film na podstawie DB i nazwa będzie jedynie po to aby zachęcić widzów ;/

hehe dziwisz się ,że nie będzie poziomu SSJ ? :p ja w sumie nie... (komercja, komercja)

Dnia 23.12.2008 o 19:15, bezimienny15 napisał:

No fakt, Goku nie ma tych stojących włosów a Bulma... brunetka!!

Nic sie nie starają... Wszystko na odwal. Tak jak wprowadzanie gier na rynek. Aby była...

Dnia 23.12.2008 o 19:15, bezimienny15 napisał:

I tu się zgodzę bo tego nawet Akira nie byłby w stanie zrobić :D

Ja na miejscu Akiry gdybym zobaczył taki produkt jaki jest teraz bym pozwał to studio do sądu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie właśnie odcinek:

http://pl.youtube.com/watch?v=VZgHZRrCaSM

W sumie nie wiem czy info jest nowe czy stare, dawno się nie interesowałem DragonBall`em :D

"Po niespełna 12 latach od zakończenia produkcji mangi i anime "SMOCZE KULE”" Serce niezwykłego świata znanego z Dragon Ball''a ponownie uderzyło! Tym razem bardzo mocno! W postaci najnowszego projektu samego twórcy i mistrza gatunku Akiry Toriyamy!, a dokładnie filmu specjalnego na 40-lecie czasopisma o mandze i anime - Shonen Jump, będący początkiem nowej historii na serię telewizyjną ( Akira, zdegustowany tym co po zakończeniu DBZ studio TEOI Animation zrobiło planuje od nowa stworzyć całą sagę GT z nową historią i klimatem znanym z DBZ- film kończy się słowami głównego bohatera "do zobaczenia". Jest to kontynuacja końca historii DragonBallZ. Akcja rozgrywa się 2 lata po pokonaniu Buu. Anime opowiada o przybyciu na ziemię młodszego brata Vegety, ale nie będę się rozpisywał "zapraszam do oglądania". "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co z tego co tutaj napisałeś wynika jasno ,że możemy doczekać się nowej serii GT która będzie wypuszczona na rynek telewizyjny? Heh do polski i tak pewnie nie trafi bo kasy nie mają. A te cymbały z tvn7 już licencji na Dragona nie mają bo go puścili 3 razy pod rząd a licencja była akurat na 3-krotne emitowanie serialu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają :) dobrze jest sobie obejrzeć i pośmiać się z tych odwiecznych przekomarzań się Vegety z Goku :) ale jakoś do grafiki (odświeżonej) nie mogłem się na początku przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 16:42, KrzysiuKrólik napisał:

Najlepsza część DragonBall`a to Z .Bijatyki z Frezerem i Komórczakiem były bezbłędne.

były bo zawsze dobro w nich wygrywało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball''e są świetne :), najlepsza "bajka", którą oglądałem w swoim życiu. Moim zdaniem najlepsza seria to Dragon Ball (1), mały Songo, miał wiele przygód, w których zaskakiwał swoją siłą w tak młodym wieku ;P. Ostatnio postanowiłem odświeżyć sobie serię DB, jednak nic nie przebije codzinnego wstawania o na 9:00,żeby oglądnąć kolejny odcinek, i być na bieżąco :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 18:27, Yanek12 napisał:

Dragon Ball''e są świetne :), najlepsza "bajka", którą oglądałem w swoim życiu. Moim
zdaniem najlepsza seria to Dragon Ball (1), mały Songo, miał wiele przygód, w których
zaskakiwał swoją siłą w tak młodym wieku ;P.



Ile masz lat? Ja na przykład, podobnie jak 99,9% fanów najbardziej lubiłem serię Z. Zwłaszcza "mały Songo" nie należał do najciekawszych czasów filmu. I te pierwsze odcinki były jak to napisałeś bajką... dla 5 latków.

Ostatnio postanowiłem odświeżyć sobie serię

Dnia 02.01.2009 o 18:27, Yanek12 napisał:

DB, jednak nic nie przebije codzinnego wstawania o na 9:00,żeby oglądnąć kolejny odcinek,
i być na bieżąco :).


Ee? Czemu na 9.00 DB w TV leci czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 21:05, Don Zorro napisał:

Ile masz lat? Ja na przykład, podobnie jak 99,9% fanów najbardziej lubiłem serię Z. Zwłaszcza
"mały Songo" nie należał do najciekawszych czasów filmu. I te pierwsze odcinki były jak
to napisałeś bajką... dla 5 latków.

Nie wiem co ma wiek do tego.. Ja mam 19 lat i uważam pierwszą serię DB za najlepszą. Taka "bajka" przygodowa z cudownym humorem. Pierwsza fala uderzeniowa Goku, wątek ze śmiercią Gohana (dziadka Goku :P) A DBZ jest dla 17 latków bo się więcej zabijają i jest bardziej brutalne? Ciekawe pojęcie dorosłości xP DBZ było wg mnie nudne z powodu walk, które były strasznie schematyczne. Walili falą uderzeniową na lewo i prawo. Początek Ztki i Freezer Saga były faktycznie najlepsze, technika Kaito, sayanie, SSJ1. Ale potem.. Wszystko do przewidzenia było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2009 o 21:05, Don Zorro napisał:

Ile masz lat? Ja na przykład, podobnie jak 99,9% fanów najbardziej lubiłem serię Z. Zwłaszcza
"mały Songo" nie należał do najciekawszych czasów filmu. I te pierwsze odcinki były jak
to napisałeś bajką... dla 5 latków.

Lat mam aktualnie 15, za 4 dni 16. Dla mnie w "Zetce" jak to powiedział M1chał [Stalki :D] było za dużo mordobicia, bardziej mi się podobały przygody jakich zaznał Songo, w części pierwszej ;p. Co do wieku... Mój brat który aktualnie ma 29 lat, też stwierdził że Pierwszy Dragon Ball był najlepszy.

Dnia 03.01.2009 o 21:05, Don Zorro napisał:


Ostatnio postanowiłem odświeżyć sobie serię
> DB, jednak nic nie przebije codzinnego wstawania o na 9:00,żeby oglądnąć kolejny
odcinek,
> i być na bieżąco :).

Ee? Czemu na 9.00 DB w TV leci czy jak?

Leciał* Codzienne wstawanie o 9:00 [żeby oglądnąć powtórki,odcinków, które leciały po szkole, co ja mówie szkole o,O... Zerówce ;p, na które przeważnie nie zdążałem ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOKŁADNIE! M1chał ma całkowitą rację. Kiedyś kochałem DBZ, a DB uważałem jako zwykły, nudny prolog do akcji, jaką pokazano w DBZ. Dziś mam 16 lat i dopiero jakiś rok temu doceniłem DB. Zacząłem wtedy kupować mangę. Zrozumiałem, że byłem bezmyślnym bachorem, któremu podobało się tylko walenie po, za przeproszeniem ryjach i poznawanie kolejnych poziomów SSJ. Okazało się, że DB jest genialną "bajką". Tak, to była bajka. Bajka, która jest tak naprawdę jedną z najciekawszych opowieści w moim życiu, z niezastąpionym humorem, który potrafi rozbawić nawet dorosłych (mój Wujek czytał i mu się podobało :)). Nie mówię tu, że DBZ jest crapem. DBZ jest genialne. To zwykłe mordobicie, które tak naprawdę według recenzji jest bardzo średnie. A mimo to stało się klasykiem japońskiej kultury, w Kraju Kwitnącej Wiśni nie ma osoby, która nie znałaby i nie kochała Dragon Balla. To jest po prostu fenomen. Amen.

P.S.: Najlepsze, tak jak powiedział M1chał było do miejsca walki z Friezą. Dlaczego? Ponieważ na tym chciał skończyć Akira, na pokazaniu historii Goku do końca, na tym dlaczego jest taki silny, jest przecież SuperSaiya-Jinem, najsilniejszym wojownikiem we wszechświecie rodzącym się raz na 1000 lat. Później historia była wymuszona przez fanów, dlatego wyszło, jak wyszło - bardzo dobrze, ale nie genialnie.
P.S.2: Sorki Yanek12, że Cie nie wspomniałem w moich wywodach, ale pisałem posta w czasie, gdy Ty dodawałeś swój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do filmu o DB, szukając jakiś większych informacji o nim, natknąłem sie ciekawą notke oto cytat-

"Otóż ten film już powstał ale wytwórnia 20Fox po obejrzeniu filmu, który zmontował im Wong (reżyser DBMovie), złapali się za głowę i postanowili się wycofać z planu ekranizacji tego anime. Wong jednak obiecał przemontować film i poprawić jakość granych ról i efektów specjalnych. Jak widzicie drodzy fani i ci pseudo fani wyjście filmu fabularnego o DB nadal stoi pod znakiem zapytania. Jeżeli jednak ten film wyjdzie, nie oczekujcie zbyt wiele."

Dlatego film został przełożony o rok, miał wyjść w 2008, a jest 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować