Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Agencja interaktywna MUTANT Lab - nowa marka gram.pl rozpoczyna działalność!

34 postów w tym temacie

gram.pl

Miło nam poinformować, iż kolejny cel na drodze rozwoju gram.pl został osiągnięty. Agencja interaktywna MUTANT Lab właśnie dziś oficjalnie rozpoczyna swoją działalność! Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na MUTANTLab.pl!

Przeczytaj cały tekst "Agencja interaktywna MUTANT Lab - nowa marka gram.pl rozpoczyna działalność!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc poszukujecie "Mutantów"?? :D
Naprawde rozwijacie się bardzo (bardzo bardzo)szybko, aż strach pomyśleć co będzie się tu działo po roku samodzielnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka wygląda świetnie. Nie wyobrażacie sobie jak bardzo chciałbym dołączyć do zespołu - pewnie dużo bym się nauczył. Jest tylko jeden problem - mam 16 lat i choć na razie nie znalazłem żadnej wzmianki o wymaganej pełnoletności, to jest ona raczej potrzebna.

Mam nadzieję, że na stronie będą pokazywane wykonane już projekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko wystartuje moje portfolio zgłaszam się do was, bo skoro nie oczekujecie doświadczenia zawodowego, a umiejętności obsługi programów i podstawowych umiejętności korzystania z (o zgrozo - tj. nie lubię tego) Flasha to mogę się zgłosić... Przecież nie stawiacie na skończone szkoły, a o wieku nic ni ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 18:35, Lesz3yk napisał:

Stronka wygląda świetnie. Nie wyobrażacie sobie jak bardzo chciałbym dołączyć do zespołu
- pewnie dużo bym się nauczył. Jest tylko jeden problem - mam 16 lat i choć na razie
nie znalazłem żadnej wzmianki o wymaganej pełnoletności, to jest ona raczej potrzebna.


Skoro jest info o pracy zdalnej to raczje nie wymogu pelnoletnosci. Ale moge sie mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starosc chyba mnie dopada wtorny analfabetyzm bo nic nie rozumiem z tej informacji. Co to ten mutant lab ma byc?

PS. Zamieszczanie informacji na temat gramu na stronie gramu jest chyba bez sensu, nie (zwlaszcza jak info dotyczy mutanta, a nie gramu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Graphic desinger", Frontender", "Flash developer", "Mission"

Ech.. Po co w ogole tam sa jeszcze fragmenty tekstu po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie "-" (minus) za wszędobylską angielszczyznę... czemu nie bierzecie sobie przykładu z Francji gdzie nie do pomyślenia jest aby ktoś pisał na francuskich stronach po angielsku jeśli jest tylko w jednym języku (bez równoległej wersji angielskiej)?

Polski jest piękniejszy od angielskiego (kluskowatego języka):))
Wstydzicie się polskiego czy to takie trendy pisać zwroty po angielsku kiedy po polsku te same słowa znakomicie oddają istotę sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zwrócić się do tych, którzy piszą o angielskim na stronie... Ludzie, to są trendy :) Grafika jako taka ZAWSZE musi być zgodna z najnowszymi trendami... Poza tym... nie wyobrażam sobie czegoś takiego jak "Twórca Grafiki", "Graphic Designer" brzmi znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znasz słowa Mikołaja Reja, iż Polacy to nie gęsi i swój język mają?

W dzisiejszych czasach miarą patriotyzmu jest (na szczęście nie chwytanie za karabin) ale stosunek do tego co Ojczyste. Małpowanie jest dobre dla kosmopolitów i tych co żyją w kompleksie wstydzenia się swojego...

Języki trzeba znać (bo człowiek jest wart tyle ile zna języków) ale znać nie znaczy żyć w świecie angielskich "mundurów” niczym mundurki Mao. Bo byłby to świat pozbawiony barw - martwy świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Dla wyjasnienia - MutantLab jest agencja interaktywna, a wiec skupia sie na wszystkich dzialaniach reklamowych, ktore wymagaja INTERAKCJI z uzytkownikiem. Uproszczajac - w duzej mierze skupiamy sie na www ;-)
Jezeli ktos z was chcialby sprobowac swoich sil - slijcie swoje CV i portfolia na mail praca@mutantlab.pl albo do mnie bezposrednio: jasmina.trafikowska@gram.pl

Co do nazewnictwa - nie ma polskich odpowiednikow wymienionych stanowisk.
Tym bardziej, ze w branzy funkcjonuja takie wlasnie nazwy. Polskie slowotworstwo mogloby wprowadzic niepotrzebny chaos ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 13:14, SSj2- napisał:

Poza tym... nie wyobrażam sobie czegoś takiego jak "Twórca Grafiki", "Graphic Designer" brzmi znacznie
lepiej.


Jak już, to "Projektant Grafiki", nie twórca. I u nas powinno się właśnie tak "dizajnerów" nazywać. Imo.

@strajker: Człowiek jest wart tyle, ile może z siebie dać. Znajomość języków to atut. I lepiej jest znać jeden/dwa dobrze, niż cztery pobieżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 14:58, Zelgadis napisał:

> Poza tym... nie wyobrażam sobie czegoś takiego jak "Twórca Grafiki", "Graphic Designer"
brzmi znacznie
> lepiej.

Jak już, to "Projektant Grafiki", nie twórca. I u nas powinno się właśnie tak "dizajnerów"
nazywać. Imo.

@strajker: Człowiek jest wart tyle, ile może z siebie dać. Znajomość języków to atut.
I lepiej jest znać jeden/dwa dobrze, niż cztery pobieżnie.


Zelgadis, zgadzam się, pomyliłem się ;) Nie Twórca, a Projektant, jednak to dalej nic nie zmienia :) Tak jak już Aiglon powiedziała: w branży są już jakieś utarte nazwy... Ich zmiana może wprowadzić chaos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 15:04, SSj2- napisał:

Tak jak już Aiglon powiedziała: w branży są już jakieś utarte nazwy...
Ich zmiana może wprowadzić chaos ;)


Że co? ;) Graphic Designer to dokładnie to samo, co Projektant Grafiki, tyle że po angielsku ;)

No ale używajmy wyłącznie angielskich tytułów, przecież to takie "cool".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już o tym na gramsajcie Jaśminy (Aiglon). Z jednej strony dowiadujemy się o nowo powstałym studiu graficznym pracującym głównie nad gramem, z drugiej zaś Sol prosi o sugestie w związku z nadchodzącym, nowym forum. Coś się święci ;). Czy tylko forum ulegnie zmianie? A może cały gram? Wiem, że jest jeszcze jedna osoba odpowiedzialna za przyszłość serwisu - niejaki Kiendier. On nam właśnie kodzi gram.pl 2.0 ;P. Jestem natomiast pewien jednej rzeczy... New is coming SOON ;D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować