Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2010 o 19:27, Antek100100 napisał:

Mam pytanie, dlaczego praktycznie każda gra na PS2 jest niedostępna? wszędzie brak lub
za 1-7 dni:(


Witam,

Faktycznie sytuacja nie jest różowa, jednak kilka dostaw jest w drodze, a w nich są gry na PS2 - również te których nie było od jakiegoś czasu, jak np. Yakuza 2 czy Metal Gear Solid 3 Snake Eater.

Generalnie najtrudniej jest zaopatrzyć się dobrze w gry na PS2 z dwóch powodów:
1. Dystrybutorzy nieczęsto mają tytuły na PS2 w swojej ofercie.
2. Jeśli juz są to zaraz znikają ze stocku.

Oczywiście robię wszystko co w mojej mocy, by ta oferta była na tyle ciekawa na ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 19:36, Antek100100 napisał:

aktualnie nie mam kasy, ale tak jest od dwóch misięcy, i narazie kupowałem na menago:(
wracam do pytania które zadałem pół miesiąca temu, czy będzie w sprzedaży wwe raw vs
smackdown 2009 lub 2010 na PS2?


Aktualnie staram się by te tytuły się u nas pojawiły. Jeśli będą dostępne w tym tygodniu, można się ich spodziewać na gramie w ciągu tygodnia, może półtora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Mass Effect 2 EK. Jakiś czas temu go opłaciłem i dostałem klucz odblokowujący Terminus Gear. Ten sam kod odblokowuje M-490 Blackstorm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli mam gre odebrac w salonie Sferis a w statusie zamowienia mam napisane:pakowanie i przygotowanie do wysyłki. Tzn, ze mam nadal czekac, czy juz moge odebrac gre?

Pytam, bo przygotowywanie trwa juz 3 dzien. Z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 22:52, akne napisał:

Wysłałam zapytanie do EA, czy nie mają tych kodów więcej, ale nic nie obiecuję niestety.


Ślicznie dziękuje, kody pojawiły się w mojej zakładce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bedzie najblizsza dostawa od EA? (czekam na MoH: Airbone, mam juz w zamowieniu i czekam)
I widze, ze sie cos z Morrowindem ruszylo: znaczy, ze jest jakas szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2010 o 21:53, akne napisał:

Niektórzy byli na tyle "uczciwi", że po pobraniu klucza
anulowali swoje zamówienia. Lol.


Ta... to zajebiście, też , że istnieje taka możliwość... przez takich oszustów nie mogę teraz zamówić battlefielda z beta kluczem... Powinniście to jakoś bardziej zabezpieczyć np. aby klucze były tylko dla tych co płacą przelewem, zapłacą za grę i otrzymują klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Widzę, że Mass Effect 2 (zwykła wersja) jest już dostępna. A co z EK? Wybrałem odbiór osobisty w Metrze Gram. Kiedy mogę się więc spodziewać, że gra (EK oczywiście) będzie gotowa do odbioru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 15:48, Oloninho napisał:

Witaj. Widzę, że Mass Effect 2 (zwykła wersja) jest już dostępna. A co z EK? Wybrałem
odbiór osobisty w Metrze Gram. Kiedy mogę się więc spodziewać, że gra (EK oczywiście)
będzie gotowa do odbioru?

EK na PC do sklepu w metrze wjedzie jutro. Artbooki w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 10:26, BasteKSG napisał:

jesli mam gre odebrac w salonie Sferis a w statusie zamowienia mam napisane:pakowanie
i przygotowanie do wysyłki. Tzn, ze mam nadal czekac, czy juz moge odebrac gre?

Pytam, bo przygotowywanie trwa juz 3 dzien. Z gory dzieki za odp.

Paczkę doręczono do Sferisa dziś o 11, poczekaj na mail "Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 08:48, logray napisał:

Zamówiłem Mass Effect 2 EK. Jakiś czas temu go opłaciłem i dostałem klucz odblokowujący
Terminus Gear. Ten sam kod odblokowuje M-490 Blackstorm?

Tak, kod dotyczy pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 13:59, NecroVisioneR napisał:

Akne mam pytanie:czy nie będzie problemu jeśli odbiorę Mass Effect 2 w sferis 3-4 lutego?Tzn.
pare dni po premierze?

Zamówienie czeka na odbiór 10 dni kalendarzowych, więc się zmieścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 14:58, Battlefist napisał:

Kiedy bedzie najblizsza dostawa od EA? (czekam na MoH: Airbone, mam juz w zamowieniu
i czekam)

Skontaktuj się bezpośrednio ze sklepem w metrze. Sklep ma osobny magazyn i osobne dostawy.

Dnia 25.01.2010 o 14:58, Battlefist napisał:

I widze, ze sie cos z Morrowindem ruszylo: znaczy, ze jest jakas szansa?

Jeszcze nie wiem na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 15:26, crash807 napisał:

Powinniście to jakoś bardziej zabezpieczyć
np. aby klucze były tylko dla tych co płacą przelewem, zapłacą za grę i otrzymują klucz.


I tak właśnie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 16:46, akne napisał:

EK na PC do sklepu w metrze wjedzie jutro. Artbooki w środę.


Czyli tlumaczac na jezyk ludzki: nigdy pod zadnym pozorem nie zamawiac edycji kolekcjonerskich oczekiwanych gier. Nie dosc, ze placi sie znacznie wiecej niz za zwykla edycje to na dodatek niemal zawsze dostaje sie gre duzo pozniej niz w przypadku zwyklej edycji. Skoro artbooki beda u was w srode to najwczesniej w tym dniu beda EK wysylane, a znajac zycie to pozniej. A w przypadku zwyklej edycji wysylka jest juz dzis, pierwsi szczesliwcy beda sie cieszyc gra jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 16:58, Wojman napisał:

> EK na PC do sklepu w metrze wjedzie jutro. Artbooki w środę.

Czyli tlumaczac na jezyk ludzki: nigdy pod zadnym pozorem nie zamawiac edycji kolekcjonerskich
oczekiwanych gier. Nie dosc, ze placi sie znacznie wiecej niz za zwykla edycje to na
dodatek niemal zawsze dostaje sie gre duzo pozniej niz w przypadku zwyklej edycji. Skoro
artbooki beda u was w srode to najwczesniej w tym dniu beda EK wysylane, a znajac zycie
to pozniej. A w przypadku zwyklej edycji wysylka jest juz dzis, pierwsi szczesliwcy beda
sie cieszyc gra jutro.



Premiera na Europę to przypadkiem nie 29 Sty?
Poza tym, jeśli EK będzie jutro to nie zanczy to, że jutro można odebrać grę a artbook dopiero w środę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować