Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2010 o 18:37, Oloninho napisał:

Witam. Kiedy będzie można dokonać odbioru osobistego (w Sferis) Battlefielda 1943? Status
mojego zamówienia to "Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie
wysłane 8.5.2010) ". Jak mam to rozumieć?

System zgłupiał, bo premiera została przesunięta z 14 maja na inny termin, który nie jest jeszcze znany. Dowiedzieliśmy się o tym dziś.
Jutro klienci, którzy zamówili ten produkt, otrzymają od nas informację o przesunięciu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie premiera [Premium Games] Borderlands? Miała być na początku kwietnia, potem przesunęła się na 15 maja, a teraz znowu nie wiadomo kiedy wyjdzie. Czy są jakieś szczegóły czy przyjdzie czekać do wakacji, żeby ją zakupić w wersji [PG]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 22:18, igor8472 napisał:

Mam pytanko o WoWa zwykłego i Battlechesta z promocji. CD Projekt tam wPLN-y dodawał?

To towar z LEM, tam nie ma wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 23:35, Dodus14 napisał:

Kiedy będzie premiera [Premium Games] Borderlands? Miała być na początku kwietnia,
potem przesunęła się na 15 maja, a teraz znowu nie wiadomo kiedy wyjdzie. Czy są jakieś
szczegóły czy przyjdzie czekać do wakacji, żeby ją zakupić w wersji [PG]?

Cenega nie podała jeszcze dokładnej daty premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 17:54, L33T napisał:

Jakaś szansa na Civ IV na Mac-a ?

Gry wyłącznie na Mac nie sprzedawały się u nas, raczej nie planujemy ich wprowadzić do oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 18:52, danieldino napisał:

Cześć akne czy Maciej Szamowski dalej u was pracuje ??

Już dawno nie pracuje u nas. Jeśli masz jakąś sprawę związaną ze społecznością gram.pl, kolektywami itp., to pisz na ekipa@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj akne

Zamówiłem przed chwilą Pokemonki na DSa. Pisało, że ostatnia sztuka, zapłaciłem, a tu info, że "zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne (prawdopodobnie w dniu 24.5.2010)" Tyle mam czekać? :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zobaczyłem właśnie nowość w odbiorach zamówień. Ten kodzik jest konieczny do podania przy odbiorze? Przy okazji duży plusik za powiadamianie sms-em :-), wcześniej tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje szansa że kiedyś w sklepie gram.pl dostępne będą gadgety związane z grami np, figurki, koszulki plakaty itd. ???
Wiem, że pojawianie się takich rzeczy zależy od wydawcy ale wiele takich rzeczy można spotkać na allegro.pl a nie ma ich w gram.pl a miło by było zakupić wszystko w jednym sklepie przy okazji zakupu gry.

P.S. inspiracją mojego pytania jak to że grę PoP Zapomniane Piaski kupuje u Was a koszulkę muszę kupić gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak długo utrzyma się obecna cena Xboxa Elite z gratisową przesyłką? Planuję kupić (drugi raz :) ), ale jeszcze nie w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)
Tym razem z inną sprawą. Mam takie pytanko. Możliwe, że w sklepie pojawią się jakieś akcesoria do konsolki DS Lite? Jakieś ładowarki czy dodatkowe rysiki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 15:19, jaba napisał:

Kolejne pytanie. Na które nie znalazłem odpowiedzi. Jak oprocentowane są raty w sklepie
gram.pl?

Około 10% w stosunku rocznym. To zależy od tego, ile rat wybierzesz i czy dokonasz wpłaty własnej przy zakupie.
Włóż do koszyka interesujące Cię produkty, kliknij na ikonę "Symulator rat", wybierz warunki - pokaże się kwota do zapłaty łączna i wysokość miesięcznej raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 20:18, GringoG3 napisał:

Czy istnieje szansa że kiedyś w sklepie gram.pl dostępne będą gadgety związane z grami
np, figurki, koszulki plakaty itd. ???
Wiem, że pojawianie się takich rzeczy zależy od wydawcy ale wiele takich rzeczy można
spotkać na allegro.pl a nie ma ich w gram.pl a miło by było zakupić wszystko w jednym
sklepie przy okazji zakupu gry.

P.S. inspiracją mojego pytania jak to że grę PoP Zapomniane Piaski kupuje u Was a koszulkę
muszę kupić gdzieś indziej.


W przyszłym tygodniu pojawią się koszulki. Więcej informacji w pon-wt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 14:06, igor8472 napisał:

Dziś zobaczyłem właśnie nowość w odbiorach zamówień. Ten kodzik jest konieczny do podania
przy odbiorze? Przy okazji duży plusik za powiadamianie sms-em :-), wcześniej tego nie
było.


System obsługujący odbiory osobiste przechodzi teraz duże zmiany. Jesteśmy jeszcze w fazie testów, stąd treść maila i smsa mogłaby być niezrozumiała, ale to poprawiliśmy.
Jeśli macie jakieś uwagi, to zapraszam do ich podawania tutaj.

Kod w SMSie jest niezbędny do odbioru zamówienia. W razie czego pracownik Sferis może go wygenerować i wysłać jeszcze raz na nr tel. podany w zamówieniu na miejscu w salonie, kiedy się tam zgłosisz.

Kod jest potrzebny dlatego, że prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu będzie możliwość opłacenia zamówienia sferisowego z góry - wiemy, że bardzo Wam na tym zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować