Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Tak się zapytam czy są jakieś szanse (i jeśli są to kiedy) na pojawienie się następujących gier w platynce (btw mam już swą pierwszą platyne GoW i jestem z niej dumny :P):
Supreme Commander z dodatkiem
Kompania Braci z dodatkiem
AoE 3 wraz z dwoma dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 21:30, Kerigun napisał:

Tak się zapytam czy są jakieś szanse (i jeśli są to kiedy) na pojawienie się następujących
gier w platynce (btw mam już swą pierwszą platyne GoW i jestem z niej dumny :P):
Supreme Commander z dodatkiem
Kompania Braci z dodatkiem
AoE 3 wraz z dwoma dodatkami


nnno nie, Przewodniczący, ale nie orientuje się w konsulach :-)
Zapytaj Grześka Ziółkowskiego z CD Projekt:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37386&u=1

ja już od paru miesięcy nie działam w seriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 20:22, akne napisał:

Ale od jakiegoś czasu stało się normą "wyciąganie" od nich zawartości wydania, bo często
zdarzają się pytania o dodatkowe (oprócz płyty z grą i instrukcji) elementy.

To było Age Of Empires III AsianDynasties ... CDProjektu, z którym jednak najsilniej współpracowaliście. OK, w tym rzecz, aby właśnie DOK/BOK jak zwał tak zwał miał "pełnię wiedzy", szczególnie o zawartości pudełek płyt, rodzajach zabezpieczeń, itp.

Dnia 21.07.2008 o 20:22, akne napisał:

> i nigdy z tym nie mieli problemu, faktura na taki adres dostawa pod inny.
Jasne, masz rację. Dużymi krokami nadchodzi sklep 2.0, będzie taka możliwość.

Cieszę się :)
Oby tylko zadbali, aby mi lista życzeń nie znikła, jak to raz omal się nie stało, jak coś majstrowaliście, bo się wścieknę i ktoś będzie mi musiał z gram.pl potem ręcznie wprowadzić te wszystkie tytuły...

Dnia 21.07.2008 o 20:22, akne napisał:

Czasami czara się przelewa, czasami ma się zły dzień.
Ale pamiętaj, że w sklepie internetowym, DOKu i w firmie kurierskiej też pracują ludzie
i wszystko da się załatwić spokojnie bez emocji.

Tylko czasem brak siły, czasu i pieniędzy na to, aby pani w DPD przetłumaczyć, że numer listu się nie zmieni i nie ważne, że paczka jeszcze nie trafiła do sortowni od CDP, iże jestem pewien, że paczka będzie w Poznaniu z rana i ma na 100% zmienić adres, a taka nic, twierdzi, że paczki nie ma i nie będzie,a jak będzie to będzie z innym numerem (nie docierały nawet do niej przykłady z poprzednich zamówień ze wskazaniem na stronę śledzenia poprzednich wysyłek), się okazało, że znam lepiej funkcjonowanie firmy DPD niż jej pracownicy, a potem rano musi kurierów zawracać, aby sobie przekazali, jak by posłuchała od razu to by cyrku nie było, tzn. cyrku by w ogóle nie było gdyby można podać inny adres wysyłki... ale to już ustaliliśmy, że się zmieni :D

Pozdrawiam i dziękuję za wyjaśnienie i nadzieję na zakończenie tych cyrków z przesyłkami i DPD, w sumie na plus dla nich, że mimo wszystko specjalnie cofnęli kuriera, aby dał przesyłkę innemu... Tylko po co to było?

Jeszcze raz dzięki :) na Ciebie, akne, zawsze można liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 21.07.2008 o 20:16, akne napisał:

Już niedługo, czekamy na informacje z CDP, no i wizualizację - bez wizualizacji to nie
ma sensu odpalać pre-ordera.

Czy jest szansa na zamówienia do końca piątku? :)
Ewentualnie możecie zrobić coś w stylu listy rezerwowej (zapisów na pre-order :)), żeby osoby, które wyjeżdżają mogły się załapać na EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy pojawi sie edycja kolekcjonerska czystego nieba? miala byc w piatek a jest juz wtorek...
czyzby problemy na granicy z radioaktywna zawartoscia pakietu? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 09:02, Lex napisał:

/ciach/
> Już niedługo, czekamy na informacje z CDP, no i wizualizację - bez wizualizacji
to nie
> ma sensu odpalać pre-ordera.


Odpaliliśmy pre-order bez wizualizacji, takie jest parcie ze strony graczy :)
http://www.gram.pl/sk3_9wjqGe0_S_T_A_L_K_E_R_Czyste_Niebo_Edycja_Kolekcjonerska. html

Dnia 22.07.2008 o 09:02, Lex napisał:

Ewentualnie możecie zrobić coś w stylu listy rezerwowej (zapisów na pre-order :)), żeby
osoby, które wyjeżdżają mogły się załapać na EK?

Nigdy czegoś takiego nie robiliśmy, ale często się EK zwalniają po pre-orderze - ktoś nie zapłaci albo anuluje zamówienie.
Możesz dogadać się przecież np. z jakimś kolegą, co nie wyjeżdża - wybrać przesyłkę pobraniową i podać jego adres jako adres dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 14:28, morthi napisał:

kiedy pojawi sie edycja kolekcjonerska czystego nieba? miala byc w piatek a jest juz
wtorek...
czyzby problemy na granicy z radioaktywna zawartoscia pakietu? ;>


Odpaliliśmy bez wizualizacji, skoro CD Projekt ujawnił chociaż skład
http://www.gram.pl/sk3_9wjqGe0_S_T_A_L_K_E_R_Czyste_Niebo_Edycja_Kolekcjoners ka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko o grę "Wall-E" na konsolę PS2. Chciałbym się dowiedzieć, czy gra ta została wydana w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing), czy też w wersji kinowej, z napisami. Pytam, ponieważ w kilku sklepach pisze, że jest dubbing, a w sklepie gram.pl, że napisy. Dlatego chciałem się dowiedzieć jak jest naprawdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:11, tomek-bob napisał:

Czy jest możliwośc że CD Projekt zmieni zawartośc edycji kolekcjonerskiej nowego Stalkera??


Z tego co mówi MaryjanCDP to jest. Ale czy taka zmiana nastąpi???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż ostatnio zauważyłem ze sklep Gram.pl odchodzi od systemu sprzedawania wyłącznie gier. Mamy teraz dostęp do dodatków w stylu plakatów czy mini-standów; podzespołów PC czy akcesoriów komputerowych takie jak klawiatury czy głośniki. Dlatego wychodzę do sklepu Gram.pl z pytaniem/propozycją. Czy planujecie do swojego asortymentu dodać także ścieżki dźwiękowe z gier. W Polsce mimo pozorów istnieje duża ilość osób zainteresowanych tego typu muzyką; a biorąc pod uwagę ze portal Gram.pl grupuje dużą rzeszę fanów gier soundtracki z tych produkcji na pewno będą cieszyć się duża popularnością. Wartym uwagi faktem przy tego typu przedsięwzięciu jest fakt ze sklep serwisu Gram.pl miałby w tym przypadku prawie całkowita wyłączność; gdyż muzyka z gier nie jest dostępna w żadnym sklepie internetowym czy sieci handlowych takich jak np. Empik. W moim osobistym środowisku istnieje duże zainteresowanie takimi kompozytorami jak Jeremy Soule (The Elder Scrolls; Guild Wars; Dungeon Siege); Jack Wall (Jade Empire, Mass Effect, Myst) – podane ścieżki dźwiękowe są tylko jednymi z wielu skomponowanych przez wymienionych kompozytorów. Niestety w Polsce dostęp do tego typu muzyki jest w dużym stopniu ograniczony ze względu na brak produktów w sklepach i potencjalni klienci są zmuszani do kupowania na zagranicznych serwisach takich jak Ebay czy Directsong.

Z wyrazami szacunku Anakin1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:56, anakin1000 napisał:

Witam. Otóż ostatnio zauważyłem ze sklep Gram.pl odchodzi od systemu sprzedawania wyłącznie
gier. Mamy teraz dostęp do dodatków w stylu plakatów czy mini-standów; podzespołów PC
czy akcesoriów komputerowych takie jak klawiatury czy głośniki. Dlatego wychodzę do sklepu
Gram.pl z pytaniem/propozycją. Czy planujecie do swojego asortymentu dodać także ścieżki
dźwiękowe z gier. W Polsce mimo pozorów istnieje duża ilość osób zainteresowanych tego
typu muzyką; a biorąc pod uwagę ze portal Gram.pl grupuje dużą rzeszę fanów gier soundtracki
z tych produkcji na pewno będą cieszyć się duża popularnością. Wartym uwagi faktem przy
tego typu przedsięwzięciu jest fakt ze sklep serwisu Gram.pl miałby w tym przypadku prawie
całkowita wyłączność; gdyż muzyka z gier nie jest dostępna w żadnym sklepie internetowym
czy sieci handlowych takich jak np. Empik. W moim osobistym środowisku istnieje duże
zainteresowanie takimi kompozytorami jak Jeremy Soule (The Elder Scrolls; Guild Wars;
Dungeon Siege); Jack Wall (Jade Empire, Mass Effect, Myst) – podane ścieżki dźwiękowe
są tylko jednymi z wielu skomponowanych przez wymienionych kompozytorów. Niestety w Polsce
dostęp do tego typu muzyki jest w dużym stopniu ograniczony ze względu na brak produktów
w sklepach i potencjalni klienci są zmuszani do kupowania na zagranicznych serwisach
takich jak Ebay czy Directsong.

Z wyrazami szacunku Anakin1000


popieram w 100% !!!
często bywa tak, że tylko określone sieci w dużych miastach dostają soundtrack do danej gry i to w małym nakładzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.czy będzie w końcu nowa dostawa/zmiana towaru możliwego do nabycia za wPLN,albo w znacznej części za wirtualne pieniądze?
2.czy istnieje szansa,aby w jakiś sposób wynagrodzić/uprzywilejować klientów posiadających naprawdę znaczną ilość wPLN ( rzeczywiście nie wiadomo jak się ich pozbyć,co z nimi zrobić)?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 22:16, Emillo2 napisał:

popieram w 100% !!!
często bywa tak, że tylko określone sieci w dużych miastach dostają soundtrack do danej
gry i to w małym nakładzie


A czasem nie dostają go w ogóle i trzeba ściągać płytę z zagranicy. Popieram prośbę Anakina100, ponieważ bardzo lubię muzykę z gier, ale zazwyczaj jedyną możliwością jej posłuchania w Polsce jest Youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy planowany jest pre-order Fallouta 3 ? Jeśli tak, w jakiej cenie będzie gra oraz edycja kolekcjonerska ? Czy gram.pl dołoży coś tam ? Za odpowiedzi dziękuję.

Pozdrawiam ekipę Gram.pl. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować